320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
    ma saan küll aru, et saavutatud viigipunkti järgne erektsioon ei ole ilmselt niipea taandumas kuid sellegipoolest (või pigem, sellele vaatamata) näib reaalsustajuga kõik korras olevat... ühtlasi õnnitlen kõiki tottsi toetajaid, kes staadionilt 4-2 seisul lahkusid. väidetavalt oli neid märkimisväärne kogus.
    Sul on kõik ok? Tsipa mures, sest ega see lihtne õhtu ei olnud. Muuseas punetavate silmade vastu aitab külm vesi tavaliselt, et tööl ei vaadataks imelikult (kuigi sa võid väita, et oled mures eesti majanduse pärast).

    Muuseas, kui Arse***i naised on Spursiga võrdsed ja mängiksid viigi välja, kas siis nüüd Arse**** meeskond = Arse**** naiskond?
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
      Sul on kõik ok? Tsipa mures, sest ega see lihtne õhtu ei olnud. Muuseas punetavate silmade vastu aitab külm vesi tavaliselt, et tööl ei vaadataks imelikult (kuigi sa võid väita, et oled mures eesti majanduse pärast).

      Muuseas, kui Arse***i naised on Spursiga võrdsed ja mängiksid viigi välja, kas siis nüüd Arse**** meeskond = Arse**** naiskond?
      Kuule ajukääbik, sul on lugemisega probleeme?
      3-4 korda on juba siin mainitud ,et see Fabregase ütlus oli kontekstist välja rebitud.

      Kommentaar


        Algselt postitas vello99 Vaata postitust
        Sul on kõik ok?
        ihan jees, advokaadihärra, ihan jees.

        Kommentaar


          Algselt postitas vello99 Vaata postitust
          Muuseas, kui Arse***i naised on Spursiga võrdsed ja mängiksid viigi välja, kas siis nüüd Arse**** meeskond = Arse**** naiskond?
          Ma vaatan, et sa oled tõeline idioot.

          Kommentaar


            Ma vaatan seda Arse** naiste grupipilti. See all paremal kolmas on päris sarnane F*begasiga, võib olla tema õde. Äkki ta sellepärast avaski oma suure suu ja kõvatas, veri on ikka paksem kui vesi.

            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Kas kõik spudi fännid on nii rumalad, kui härra vello99?

              Ja saa üle oma erutusest. Te olete ju VIIMASED!!!

              HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              Kommentaar


                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                Ma vaatan seda Arse** naiste grupipilti. See all paremal kolmas on päris sarnane F*begasiga, võib olla tema õde. Äkki ta sellepärast avaski oma suure suu ja kõvatas, veri on ikka paksem kui vesi.

                Mul on alati hea meel kui Vello on otsustanud tihedalt voorumis sõna võtta. Kuldne värk.

                Kommentaar


                  Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                  ihan jees, advokaadihärra, ihan jees.
                  Ouch. Paistab et tabasin valusat kohta. Palun südamest vabandust, ma ei tee enam kunagi sellel teemal nalja. Ma mõtlen riigieelarve teemal. Aga lihtsalt nii palju sarnasusi, mõlemad punases, juht ei näinud insidenti, asjatundmatud kõvatavad meedias jne... Kuidas sina oleksid reageerinud, kui keegi oleks öelnud nt. et rahandusministeerium teeb eelarvet sama hästi kui nt. sotsiaalministeerium. Tõenäoliselt visanud neid abakusega. Nii, et oleme e-sõbrad edasi.
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    Ohjah, velts & co võrdles 05/06 hooaja viimase mängu lõppedes Arsenali mängijate rõõmutantsu CL võitmisega. Aga noh, eile (ja ka aprillis 07) võitis Totts küll maailmameistri tiitli.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Millal DVD tuleb? Pole küll tegemist mitmeväravalise võiduga, aga emotsioon peaks sama hea olema. Kõhkõh. Sky newsis oli täna sporduudiste kommentaator Arsenali fänn. Peale kena neutraalset väravatekirjeldust pidi siiski lõpus mainima, et kui asjaks läks, olid Spursi fännid enamuses juba lahkunud
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                        Millal DVD tuleb? Pole küll tegemist mitmeväravalise võiduga, aga emotsioon peaks sama hea olema. Kõhkõh. Sky newsis oli täna sporduudiste kommentaator Arsenali fänn. Peale kena neutraalset väravatekirjeldust pidi siiski lõpus mainima, et kui asjaks läks, olid Spursi fännid enamuses juba lahkunud
                        Visit the Official Tottenham Hotspur shop now. See the latest Spurs merchandise and exclusive collections, including the Nike kit, YETI, New Era, Proud and International, here on the Official Spurs store. Get your official spurs kit personalised here
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Harry on kunn
                          Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                          Kommentaar


                            Krt kus siin mingid mehed rääkisid ,et olete liiga pööres viigi üle gunnersite üle....ja liverpool toob teid maa peale tagasi..........juhtus nii nagu ma arvasin......lihtsalt SPURS VÕITIS....

                            Kommentaar


                              Kotis, 2:1 Liverpool kodus kotis. Võideldi ilusti lõpuni ja maruhea tulemus saavutati. Gooo 'Arry & Spurs !

                              Kommentaar


                                Spurs meistriks! ainult et vahe liidritega on juba liiga suur...

                                muide kas tõesti arvate et asi oli lihtsalt Ramoses?
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X