320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

    keilas kandideeris mees, koos oma valimisliiduga, kes varastas keilalt mitu mitu miljonit!! reform tahab staadionit ehita aga tema selle vastu, ise on veel KAPO valve all ja kohtu all. aga õnneks reform sai ainuvõimu ja keilasse kerkib kena ja suur staadion nagu nägin projekti pealt

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

      Algselt postitas vaikiv mees
      eks ka eelmiste kohalike valimiste j2rel oli analoogne seis, aga siis v6ttis kesk endale algul reformi ja siis rp seltsiks (vahepeal pani trekirattur rahvaliitu putku muidugi, r2nkade pingutuste hinnaga v2hemalt abs enamus toona l6huti) ,
      Eks sai mõnevõrra hullematki tulemust kardetud, kui lõpuks välja kukkus. Kohukese jõud on üle-eestiliselt muidugi piiratud ja riigikogu enamusest või isegi Koonderakonna 95. aasta imetulemuse kordamisest nad vast unistada ei saa.
      Samas - Tallinna koondub aina rohkem inimesi ja aina rohkem siinseid eestlasi jääb valimispäeval koju.

      Kohukese ainus alternatiiv on nüüd seoses RP varajase surmaga jälle äärmusparempoolse majanduspoliitikaga rahapartei, mis samuti tavalisele inimesele midagi ei paku. Minusugune saab nüüd üksnes marginaalseid jõude valida. Hõisata pole midagi.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

        Algselt postitas vaikiv mees


        terve tsykkel on umber saanud, aga neiu gutman figureerib endiselt-
        ekspressi mahukas galeriis

        pdf


        talle on oma rubriigis siiski atraktiivsem konkurent siginenud-
        viljandi rahvaliidu noortekogust -monika kuzmina
        Neiu Gutman on, muuseas, juba mõnda aega mitte ainult neiu, vaid ka noor ema.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

          Lugejakiri EPL-s
          Teen ettepaneku alustada Savisaare suure sõbra ja sponsori härra Kruuda firmade toodete boikotti. Hakatuseks jätta riiulitele kuivama Tallinna Piimatööstuse, AS-i Kohuke ja AS-i Kalev tooted. Miks ma pean oma rahaga toetama vassimist, onupojapoliitikat, maksumaksja raha kantimist erafirmale ja sealt teatud erakonnale, susserdamist ja sullerdamist? Tarbijana hääletan iga päev oma rahakotist välja antava rahaga! Meelis Mettus
          Just minu mõte! Toetan kahe käega.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

            Algselt postitas sosku


            Lugejakiri EPL-s
            Teen ettepaneku alustada Savisaare suure sõbra ja sponsori härra Kruuda firmade toodete boikotti. Hakatuseks jätta riiulitele kuivama Tallinna Piimatööstuse, AS-i Kohuke ja AS-i Kalev tooted. Miks ma pean oma rahaga toetama vassimist, onupojapoliitikat, maksumaksja raha kantimist erafirmale ja sealt teatud erakonnale, susserdamist ja sullerdamist? Tarbijana hääletan iga päev oma rahakotist välja antava rahaga! Meelis Mettus
            Just minu mõte! Toetan kahe käega.
            Siis kuuluta parem boikott kõigile Eesti firmadele, kes siin riigis poliitikute ja poliitika mõjutamisega tegelevad. Ainus probleem on vist selles, et \"ausat\" firmat on sel juhul pea võimatu leida.
            Eestis on kohaliku tasandi poliitikud alati otseselt seotud kohalike ärimeestega. Tallinnas võib-olla veel vähemgi kui väikestes valdades, kus see on absoluutne reegel.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

              Algselt postitas sosku


              Lugejakiri EPL-s
              Teen ettepaneku alustada Savisaare suure sõbra ja sponsori härra Kruuda firmade toodete boikotti. Hakatuseks jätta riiulitele kuivama Tallinna Piimatööstuse, AS-i Kohuke ja AS-i Kalev tooted. Miks ma pean oma rahaga toetama vassimist, onupojapoliitikat, maksumaksja raha kantimist erafirmale ja sealt teatud erakonnale, susserdamist ja sullerdamist? Tarbijana hääletan iga päev oma rahakotist välja antava rahaga! Meelis Mettus
              Just minu mõte! Toetan kahe käega.
              Vaene Kalev. Ma juba kujutan ette, kuidas nende kasumid kahanevad. Mhmh, tundub loogiline. Kõik need 10 inimest, kes tooteid väldivad, metsik jõud.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                Oinakari

                Mida rohkem vingutakse ja kraaksutakse Keskerakonna ja Savisaare kallal seda rohkem hääli nad saavad Huvitav küll miks?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                  Algselt postitas amority


                  Oinakari

                  Mida rohkem vingutakse ja kraaksutakse Keskerakonna ja Savisaare kallal seda rohkem hääli nad saavad Huvitav küll miks?
                  savisaar ruulib

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                    Algselt postitas amority


                    Oinakari

                    Mida rohkem vingutakse ja kraaksutakse Keskerakonna ja Savisaare kallal seda rohkem hääli nad saavad Huvitav küll miks?
                    Ei tea, aga sa võiksid kuidagi nii teha, et see monkey lehekülg tööle ka hakkaks.
                    It\\\'s always better on holiday...

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                      Oma hääle juba ennelõunal andnud Vaarika Thomberg ütles, et tema ei saanud valides pikalt mõelda. Ta hääletas oma ülemuse, kohaliku veefirma juhi poolt, kes juhtumisi on reformierakondlane.

                      «Kelle heaks töötad, nende seltsis peab ulguma,» rääkis ta. «Kuigi ma ise olen rohkem Isamaaliidu pooldaja.»


                      http://www.postimees.ee/171005/esileht/valimised/180308.php

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                        Algselt postitas Siim


                        Oma hääle juba ennelõunal andnud Vaarika Thomberg ütles, et tema ei saanud valides pikalt mõelda. Ta hääletas oma ülemuse, kohaliku veefirma juhi poolt, kes juhtumisi on reformierakondlane.

                        «Kelle heaks töötad, nende seltsis peab ulguma,» rääkis ta. «Kuigi ma ise olen rohkem Isamaaliidu pooldaja.»


                        http://www.postimees.ee/171005/esileht/valimised/180308.php
                        Igati loogiline ju. Boss võrdleb saadud häälte arvu alluvate arvuga ja kui numbrid ei klapi...

                        Muidugi - kui proua nüüd juhtumisi oma õige nime välja ütles, siis on kuri karjas.

                        Aga ma kujutan ette, et just nii need asjad siin Eestis käivadki.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                          Algselt postitas realmadridfan


                          Algselt postitas amority


                          Oinakari

                          Mida rohkem vingutakse ja kraaksutakse Keskerakonna ja Savisaare kallal seda rohkem hääli nad saavad Huvitav küll miks?
                          Ei tea, aga sa võiksid kuidagi nii teha, et see monkey lehekülg tööle ka hakkaks.
                          Kle ta töötab aga preagu on teenusepakkuja servu maas. Lõuna paiku avastasin selle laheda asja

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                            Jätkates samal teemal...

                            Kuulsin täna hommikul Radio Maniast (vist), et mingi ülemus kuskil lubas alluva vallandada, kui too tema parteisse ei astu.

                            Huvitav, kas see häälteostmine ja muud korruptsiooniilmingud, mida nende valimiste aegu kuuleb igast endast lugupidavist ja vähem lugupidavast meediakanalist on mingi uus asi või varem lihtsalt ei jõudnud teema meediasse.

                            Ei teagi nüüd, kas olla selle üle õnnelik, et asjad avalikuks kistakse või masendunud meie poliitilise kultuuri üle.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                              \"poliitiline kultuur\"
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                                Tehakse seda mida lubatakse teha... Ja iga korraga astutakse samm edasi. Eelmine kord oli see jama kus Kesk vist ilmutas reklaami, et Kallas on **** ja Reform, et Savi**** on ****. Kuigi seadus ütleb seni, et isiku kasutamiseks reklaamis peab tolle kirjalik nõusolek olema. Ja tarbijakaitseamet ütles, et poliitiline reklaam tegelikult ei olega reklaam...

                                Ja nii me vaikselt sammume edasi, järgisteni veel 1,5 aastat aega, jõuab asju nuputada küll
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X