Lehekülg 116, kokku 128 EsimeneEsimene ... 1666106112113114115116117118119120126 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 301 kuni 2 320, kokku 2549
    Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Vask Vaata postitust
    Oled kindel, et vaktsiini pärast ära ei visata? Mingit tüüpi koroonavaktsiinidega on nii, et need võetakse tunde enne süstimist külmikust välja ja pärast kasutuskõlblikuks saamist on ka mitmed tunnid aega, mille jooksul vaktsiin kasulik on. Olen ma millestki valesti aru saanud?
    Igatahes on selge, et täna jäi vaktsiine kõvasti üle ja mulle teadaolevatel andmetel pidi lihtsalt Terviseametile tagasi antama.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Vask Vaata postitust
    Oled kindel, et vaktsiini pärast ära ei visata? Mingit tüüpi koroonavaktsiinidega on nii, et need võetakse tunde enne süstimist külmikust välja ja pärast kasutuskõlblikuks saamist on ka mitmed tunnid aega, mille jooksul vaktsiin kasulik on. Olen ma millestki valesti aru saanud?
    Jah, sest hetkel süstitakse nende talgute raames AstraZenecat, mitte Pfizeri - see mis vajab seda spets temperatuuri et säilida.

Eesti koondislane Kasutaja Mister avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Eesti riik pole veel ühtegi kompetentset sammu või õiget otsust teinud võitluses pandeemiaga. Iga nädal mingi košmaar. Tekib küsimus, et millal keegi (Kiik) vastutuse võtab ja kas üldse eksisteerivad sellised asjad, nagu tagajärjed?

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mister Vaata postitust
    Eesti riik pole veel ühtegi kompetentset sammu või õiget otsust teinud võitluses pandeemiaga. Iga nädal mingi košmaar. Tekib küsimus, et millal keegi (Kiik) vastutuse võtab ja kas üldse eksisteerivad sellised asjad, nagu tagajärjed?
    Kui meil asi on nii kohutav ja ikka oleme Euroopas üks aktiivsemaid vaktsineerijaid, siis mis kõik need kehvemad veel tegema peavad?

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    No las siis riik korraldabki seda vaktsineerimist noorematele. Neli kuud on selleks aega olnud. Praegu hakatakse seda segadust lahendama mingite Lutsari teadetega, et ärge noored tulge, kuna see pole ohutu. See väide jääb vaktsiinivastaste arsenali ilmselt igavesti.
    Mitte ainult vastaste.
    Ma peaks saama AZ lähinädalatel. Peale tänast Lutsari steitmenti ma loobun sellest. Mille kuradi pärast ma peaks usaldama vaktsiini, mille kohta iga natukese aja tagant muudetakse sihtgruppi 180 kraadi?
    Eks ootan kuni pakutakse usaldusväärsemat kraami.

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

No las siis riik korraldabki seda vaktsineerimist noorematele. Neli kuud on selleks aega olnud.
    Tegu on piiratud ressursiga eks. Kõigepealt tuleb ära organiseerida, et need kes on kõige aktiivsem valijagrupp liiga hõredaks ei muutuks küll siis jõuab nende laiskade valijatega ka tegeleda

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Mitte ainult vastaste.
    Ma peaks saama AZ lähinädalatel. Peale tänast Lutsari steitmenti ma loobun sellest. Mille kuradi pärast ma peaks usaldama vaktsiini, mille kohta iga natukese aja tagant muudetakse sihtgruppi 180 kraadi?
    Caption this. Oled tugevalt alla 50-aastane kaasuva haigusega. 2.aprillil saad AZi paugu. 3.aprill palavik, peavalu jne. 4.aprilli hommikul "tuumakas" jätkub ja loed seda Lutsari avaldust
    Lisaks sakslased, kes ei tee noortele teist AZ süsti.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Viimane aeg hakata tasuta asju pakkuma pensionäridele vaktsineerimispunktides. Noh, nagu koledal vene ajal Anti hääletamisjasokondades defitsiitset kaupa ja vorstivõileibu.
    Ameerika igalpool teeloojaks:

Free with Covid vaccine: Krispy Kreme, marijuana, beer and more

Eesti koondislane Kasutaja Mister avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Mitte ainult vastaste.
    +1. Kui veel eile oleksin olnud valmis AZd vastu võtma, siis tänase seisuga tollest vaktsiinist loobun.
    Loodetavasti saab varsti J&J oma hoopis.
    Viimati muudetud Mister poolt : 04.04.21 at 17:24 Põhjus: typo

#stopthesuperleague Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002
    20 LEGEND

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Jaajah, nagu 10 päeva nägid perearstid, et viaalist saab kuus doosi viie asemel, aga kuna EMA midagi ei öelnud, siis sai selle eest Priskeid süstida, eks?
    Tuu, millele vastasid, oli tsar kasma.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Veider, kuidas inimesed kes suitsetavad ja joovad loobuvad AZ vaktsiinist, sest see võib neile halvasti mõjuda ja 1:100 000 võib trombi saada.
    Arvestades, mis katseid ma oma kehaga olen 40 aasta jooksul teinud, siis see AZ ei mahu ilmselt TOP 10. Ja ma pean ennast veel selliseks harju keskmiseks elunautimisel.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Veider, kuidas inimesed kes suitsetavad ja joovad loobuvad AZ vaktsiinist, sest see võib neile halvasti mõjuda ja 1:100 000 võib trombi saada.
    Arvestades, mis katseid ma oma kehaga olen 40 aasta jooksul teinud, siis see AZ ei mahu ilmselt TOP 10. Ja ma pean ennast veel selliseks harju keskmiseks elunautimisel.
    +100. Ja seksivad ilma kondoomita

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Sa oled enda keha tipa-tapa sellega harjutanud.

Ses osas on vahe, et ühel juhul on sul kasutatud auto, mis ikka vajab remo - nuss on, kuid juba tead, mida oodata. Ja siis jagatakse laiali uued autod, mis on tööstuse tipp ja paremat pole, kuid siis tuleb välja, et ühel 100000-st pidurid ei tööta.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Sa oled enda keha tipa-tapa sellega harjutanud.

Ses osas on vahe, et ühel juhul on sul kasutatud auto, mis ikka vajab remo - nuss on, kuid juba tead, mida oodata. Ja siis jagatakse laiali uued autod, mis on tööstuse tipp ja paremat pole, kuid siis tuleb välja, et ühel 100000-st pidurid ei tööta.
    Ja suits tapab mind sellepärast vähem, et seda "tipa tapa on harjutatud?" Sa vist ei saanud mu mõttele pihta.

Mis auto metafoori puutub - aga ma siis võtan selle riski ja sõidan. Need, kes ootavad parandatud versiooni võiksid liiklusest hoiduda ning kodus istuda.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Ja suits tapab mind sellepärast vähem, et seda "tipa tapa on harjutatud?" Sa vist ei saanud mu mõttele pihta.

Mis auto metafoori puutub - aga ma siis võtan selle riski ja sõidan. Need, kes ootavad parandatud versiooni võiksid liiklusest hoiduda ning kodus istuda.
    Viitasin su näite veale - tipa-tapa.

Idealist.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Kui teil vaba valik oleks, siis millise vaktsiini doosi sooviksite?

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Kui teil vaba valik oleks, siis millise vaktsiini doosi sooviksite?
    Täiesti poogen.

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mister Vaata postitust
    a kes see parem tüüp seal nii kohe pulti panna oleks?
    Catalunya is not Spain!

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Pfeizer, äge nimi. Moderna ka ok

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi