320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
    Räägin ka nüüd "vandenõud", mida ise tean ja kuulnud olen. Kõik toimus peale vaktsineerimist:

    1. Naise mees töödejuht elektrialal. Peale vaktsineerimist töömehel vanuses alla 60 2l vett kopsus nö lambist. Arstid söödavad antibiotse ja vend kõngeb vaikselt tööl. Ei saa kuidagi öelda, et kõrvalmõju.
    2. Alt naaber viidi kiirabiga minema ja miski 60a mees normaalses vormis. Nädalaga pole veel tagasi tulnud. Äkki süda rütmist väljas, jumal teab. Ei saa kuidagi öelda, et kõrvalmõju.
    3. Söögikohas kõrval lauas (minu lemmik!) noor naine rääkis sõbrannadega kuidas ta mehel silmamunasse tekkis mingi väike tsüst ja pärast pool nägu oli halvatud mingi aeg. EMOs öeldi, et see tavaline kõrvalmõju. Sõin suht kaua see kord ja kõrvad venisid väga pikaks.
    4. Ülevalt naabritädi 70a ja heas vormis. Tasakaaluhäired peale vaktsineerimist. Trepikoja ees kui vestlesime hakkas kukkuma ja haaras käest. Muidu poleks teada saanud.

    Mulle tundub, et need kõrvalmõjud pole nii haruldased

    Uskuge või mitte, oma asi.

    #foorum.telegramm.soccernet.ee
    ütleks, et 4 inimest kõrvalmõjuga 700 000 vaktsineeritu seast (parandage numbrit, panin lambist) on päris hea tulemus.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
      Ja kui need, kes ei soovinud end ise aidata, täidavad kõik haiglad ja normaalsete inimeste plaaniline ravi pausile jääb taaskord, on normaalne?
      "Täidavad kõik haiglad" on meelevaldne väide. Pigem, nagu ma olen aru saanud, siis teeb majasisese korralduse keeruliseks see, et viirus ei hakkaks majasiseselt levima.

      Ma pole tegelikult päris hästi saanud aru, et millepärast me pole teinud ühest haiglast maja ainult viirusega nakatunud patsientidele.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas El President Vaata postitust
        Jah, väga kerge on olla ebanormaalne, kui tsiteerida klassikuid.
        Väga nõme keelekasutus minupoolt, jah. Pole sulesepp ja pidasin selle asemel silmas rohkem inimesi, kellel on paigas kindel pikaajaline ravi, mis meil siin talvel pooleks aaastaks sisuliselt seisma jäi. Kui palju see elukvaliteeti mõjutada võis kümnetel tuhandetel inimestel, kel otseselt covidiga seost polnud?

        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        "Täidavad kõik haiglad" on meelevaldne väide. Pigem, nagu ma olen aru saanud, siis teeb majasisese korralduse keeruliseks see, et viirus ei hakkaks majasiseselt levima.

        Ma pole tegelikult päris hästi saanud aru, et millepärast me pole teinud ühest haiglast maja ainult viirusega nakatunud patsientidele.
        Olid ju talvel kohad täis? Veeti haigeid Tallinnast Virumaale ja Tartusse.

        Kommentaar


          Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
          Olid ju talvel kohad täis? Veeti haigeid Tallinnast Virumaale ja Tartusse.
          See oli tavel... anti ju aega atra seada.

          Selle va talvise linnadevahelise transpodiga seoses. See oli vist nüüd hooldekodu Lääne-Virumaal. Nagu ikka siis mingi 20+ nakatunut ja kui keegi poleks öelnud ehk testinud, siis olnuks teema unustatud.
          Kusagil, kellegil läks häirekell tööle ja saatis vilkurite saatel autod patsiente Tallinna tooma. Ei saanud hooldekodus keegi aru, et millepärast. Tallinnas küsiti sama.
          Üksiknäide ja rohkem selline lihtsalt huvitav jutt. Pigem viide sellele, et tark ei torma.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust


            Olid ju talvel kohad täis? Veeti haigeid Tallinnast Virumaale ja Tartusse.
            Veeti ka mujale.
            Aga ma tahaks ka teada, et millisest ajahetkest muutuvad vaktsiinid usaldusväärseks (et kaua neid teistima peab) ning millal teadlased usaldusväärseks, enne kui usaldama hakatakse.

            Ja millal lõpetavad inimesed, kes iga päev suitsetavad, iga nädal tarbivad alkoholi, liiguvad väha, toituvad ebatervislikult jne lõpetavad selle - mina mingit mürki oma kehasse ei lase, sest see teeb mu tervisele halba laulu lõpetavad. Okei, seda ilsmelt ei juhtu kunagi.

            Purgeeniusele - ma sain kaks laksu kõige tapvamat vaktsiini. Null kõrvalnähtu (okei, pool päeva oli õrn peavalu). Et tõmba nüüd palun samasugune üldistus maha, et vaktsiin ei tee kellelegi kurja.

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              allikat? ja kas sa väidad, et vaktsineerimise tõttu suri ja riik varjab?

              btw kui su ema onu lellepoeg nägi fbs, et keegi nii kirjutas ja seal oli 10 laiki, siis see pole hea allikas.
              Ma vist ei väljendanud ennast hästi jah. Ma proovisin näidata, mis argumendid neil on. Ei väida neist mitte ühtegi asja. Ei usu ka.

              Ma küsisin sama, et kuidas sa tõestad, et need lapsed seal üldse on hetkel surnud ja kuidas, et covidi vaktsiini peale. Tegelikult ma küsisin ka selle kohta, et kuidas see kõrge ametnik järsku nii lahkelt infot jagab nanotehnoloogia kohta ja siis oli vastus lihtne, et isegi kui suudaks tõestada, et mida see muudaks. Mille peale ma ei osanud enam midagi öelda ega küsida. Vaid ohkasin.

              Nii lihtne on jutte liikvele panna. Ja kõrvalmõjusid on, kindlasti on, igal ravimil on, aga seal peaks olema võrdlus haiguse omadega ning tõenäosusega.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                "Täidavad kõik haiglad" on meelevaldne väide. Pigem, nagu ma olen aru saanud, siis teeb majasisese korralduse keeruliseks see, et viirus ei hakkaks majasiseselt levima.

                Ma pole tegelikult päris hästi saanud aru, et millepärast me pole teinud ühest haiglast maja ainult viirusega nakatunud patsientidele.
                No Tallinnas LTKH just seda ju täna veel on. Patsiendid, kes on näiteks PERHis, on seal sellepärast, et vajavad abi, mida LTKH-s ei ole võimalik saada. Patsiendid, kes kriisi sügavaimas hetkel olid PERHis või ITKH-s olid seal ka sellepärast, et LTKH-sse lihtsalt enam ei mahtunud. Nii lihtne see ju enam-vähem ongi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Purgeeniusele - ma sain kaks laksu kõige tapvamat vaktsiini. Null kõrvalnähtu (okei, pool päeva oli õrn peavalu). Et tõmba nüüd palun samasugune üldistus maha, et vaktsiin ei tee kellelegi kurja.
                  See üldse huvitav keiss, et vaktsiinivastastel sitaks sõpru, sugulasi ja tuttavaid, kes peale süsti surid ära, said insuldi ja muidu tervis perses. Ja siis vaktsiinipooldajatel on samas kõigil tuttavatel kõik okei. Ma ei saagi aru, kas ühed ajavad jama või mis värk sellega on, sest statistiliselt natuke jabur.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    No Tallinnas LTKH just seda ju täna veel on. Patsiendid, kes on näiteks PERHis, on seal sellepärast, et vajavad abi, mida LTKH-s ei ole võimalik saada. Patsiendid, kes kriisi sügavaimas hetkel olid PERHis või ITKH-s olid seal ka sellepärast, et LTKH-sse lihtsalt enam ei mahtunud. Nii lihtne see ju enam-vähem ongi.
                    Kas LTKHd polnud võimalik nõnda ümber sättida, et näiteks tänasel hetkel ei peaks kedagi PERHis ravima?

                    Kuna haiglate korraldus läheb minu jaoks sama kaugelt mööda, kui Manu toetamine, siis sellepärast ma ka rumalaid küsimusi küsin.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Kas LTKHd polnud võimalik nõnda ümber sättida, et näiteks tänasel hetkel ei peaks kedagi PERHis ravima?

                      Kuna haiglate korraldus läheb minu jaoks sama kaugelt mööda, kui Manu toetamine, siis sellepärast ma ka rumalaid küsimusi küsin.
                      Kui sul on näiteks COVID diagnoosiga patsient, kellel on kardioloogilised probleemid, kes on näiteks vähihaiged, siis selle "ümber tõstmine" LTKH-sse. No ma ei tea, võib olla teostatav kogu infra liigutamisega koos inimestega, aga pigem siiski mitte, sest ravi on siiski interdistsiplinaarne. Kuidas tegutsed - patsiendil kasvaja pea/kaela piirkonnas, vajab onkoloogi, vajab vastavat kirurgi ja kompetentsi ning vajab vastavat opituba, eksole. Just need patsiendid ongi täna erialakeskustes. Jah, kui oli kriis, siis oli, sest lihtsalt nakkushaiglasse enam ei mahtunud. Või sul on näiteks keegi saanud õnnetuses viga, vajab III astme intensiivravi, tuleb välja, et on ka COVID diagnoos juures, eksole. Seega ei ole võimalik, et täna ei peaks kedagi PERHis ravima. Sest seal ei ravita teda mitte (reeglina) COVIDi diagnoosi pärast vaid millegi muu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Või siis näiteks oli eile võimalik lugeda, et vaktsineeritute hulgas oli positiivseid teste a la 9,4% ning sutsuta inimeste hulgas 7%. Esimesi testiti ca 1000 ja teisi 3000. Ehk arvestatavad valimid.
                        Selle asemel, et antud info lahti seletada, siis täna enam taolist ülevaadet Terviseamet ei avalikustanud.
                        Sest seda infot valesti tõlgendada on väga lihtne. Või õigemini, praktiliselt võimatu tõlgendada päris õigesti, sest valimi alused on juba valed. Ühtedele tehakse teste kohustuslikult enne reisi, tööl iga nädal jms jms + haigusnähtudega/kokkupuutel haigega, teistele ainult ilmselt siis kui on haigusnähud/kokkupuude. Aga selle info saab Terviseametilt teabenõudega, kui huvi on (proovisin järgi), kui tahad võin saata.

                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        e: kas inimesed mõtlevad ka selle peale, et kui mingil põhjusel peaks haiglas sutsu saanute osakaal hakkama kasvama, et... mida siis järgmiseks öelda, vabandada? Et me ju ei teadnud?
                        Ilmselt mõtlevad. Sest ilmselt see hakkab tõusma kui vaktsineeritute osakaal ühiskonnas jätkuvalt tõuseb ja haigus järjest rohkem levib.

                        Kommentaar


                          Hold up, puregeenius, jutt on kõik väga tore, aga ma sooviks siiski tagasi tulla eika poolt küsitud potensiaalse lahenduse juurde sinu poolt.

                          Argumendid, vandenõud, kuulujutud las jääda hetkeks. Nii palju kui on inimesi, on ka arvamusi. Arvamusi võiksid aga toetada ideed, mitte olla kõigest üks randoomne keelepeks.

                          Niisiis, mis on sinu kui ühe kõige suurema covid-related skeptiku lahendus sellele, et meie intensiivid rahvast lookas ei oleks, ning ühiskond saaks jätkata normaalsusele lähedast elu, nagu hetkel?
                          Kas see vastus on tõesti, et mitte midagi ei tuleks teha su arust?

                          Ootan huviga opositsiooni tagasisidet.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                            Sest seda infot valesti tõlgendada on väga lihtne. Või õigemini, praktiliselt võimatu tõlgendada päris õigesti, sest valimi alused on juba valed. Ühtedele tehakse teste kohustuslikult enne reisi, tööl iga nädal jms jms + haigusnähtudega/kokkupuutel haigega, teistele ainult ilmselt siis kui on haigusnähud/kokkupuude. Aga selle info saab Terviseametilt teabenõudega, kui huvi on (proovisin järgi), kui tahad võin saata.
                            Mhmh. Numbrid muutuvad ja küll jooksvalt saame täpsemat infot, kui keegi uudislugusi teeks.


                            Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                            Ilmselt mõtlevad. Sest ilmselt see hakkab tõusma kui vaktsineeritute osakaal ühiskonnas jätkuvalt tõuseb ja haigus järjest rohkem levib.
                            Paistab, et mitte, sest raiutakse ikka veel, et 80/20. Inimese aju toimib teisti - sissetallatud mõttemustrit on keeruline lahti arutada.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                              Mul suri 2 aastat tagasi 60ne väga heas vormis naabrimees ära. Ilmselt oli süüdi vaktsiin.
                              Ma tegin eelmine nädal füüsilised testid ära, hoolimata sellest, et olin 2 kuud vigastatud ja trenni teha ei saanud. Eelnevatel aastatel olen pidanud nende jaoks ikka kõvasti treenima.
                              Julgen väita, et see on kõik tänu kevadel tehtud vaktsiinidele ja julgustan ennast kõiki vaktsineerima.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Ma tegin eelmine nädal füüsilised testid ära, hoolimata sellest, et olin 2 kuud vigastatud ja trenni teha ei saanud. Eelnevatel aastatel olen pidanud nende jaoks ikka kõvasti treenima.
                                Julgen väita, et see on kõik tänu kevadel tehtud vaktsiinidele ja julgustan ennast kõiki vaktsineerima.
                                +1 ja muud jutud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X