320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas keegi osav ja tore palun orgunniks siia pildi sellest, kuidas casillas oli 82' pildis, käed risti rinnal, tõsise näoga, mänguseis paremal õlal ilutsemas ?

    Kommentaar


      Iceman, miks ma konna ja natsidega samas listis olen?
      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        alehis, Benzema, Özil ja Khedira. Ainukesed mõistlikud mängijad õigetest jalgpalli riikidest!
        ???, Alzeeria, Türgi, Maroko. Hmmm. Huvitavad õiged jalgpalliriigid

        Kommentaar


          Õnnitlused Barca toetajatele selle hooaja esimese El Classico kindla võitmise puhul !

          Kommentaar


            Algselt postitas cyhton Vaata postitust
            Tänase mängu põhjal võiks küll õelda, et CLi võib just Barca kinni panna.

            Kindlasti ei pane,ega el-Classico ei saa midagi järeldada,aga seda teavad kõik kui võimas keskväli neil on.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Ma olen eestlane rootsi juurtega. Kurat kõik kokku panna saab anaalseksi tulemusena juudi!
              “I am Zlatan. Who the hell are you?”

              Kommentaar


                Algselt postitas alehis Vaata postitust
                Kirjuta viimase lause seitse sõna caps lockiga, võrdsustad tasakaalu. Mõlemad klubid on mõttetud, mõlemate klubide glory hunter fännid on mõttetud ja respekteerin ainult neid kes vähemalt 10a on neid fännanud
                Ei tohiks küll sinu trollimisega kaasa minna, aga võin julgelt öelda et gloryhunter ma pole. Barcat pole fännanud ka 10a, sest esimene tõeline lemmikklubi tekkis ~5a tagasi. Barca hakkas meeldima sellest ajast, kui Henry liitus sellega sest Henry oli täielik lemmik Arsenalis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas alehis Vaata postitust
                  Iceman, miks ma konna ja natsidega samas listis olen?
                  kus kurat mina peaks teadma seda?
                  Küsid mult siukseid asju..

                  Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                  ???, Alzeeria, Türgi, Maroko. Hmmm. Huvitavad õiged jalgpalliriigid

                  Ei mõelnud nende päritolu vaid riiki mida nad esindavad.
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Ja see ei ole glory hunterlus? Sulle meeldis tema peale pihku panna ja avastasid et Barcas on veel temasuguseid ja panid veel pihku. See on nagu Lasnamäelt Kiviõlisse kolimine, eriti vahet pole
                    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas alehis Vaata postitust
                      Ja see ei ole glory hunterlus? Sulle meeldis tema peale pihku panna ja avastasid et Barcas on veel temasuguseid ja panid veel pihku. See on nagu Lasnamäelt Kiviõlisse kolimine, eriti vahet pole
                      Kui su lemmikmängija läheb teise tiimi, kas siis ei tohi sellele tiimile pöialt hoida v?
                      Kui sel tiimil läheb hästi, siis see tähendab ka, et su lemmikul läheb hästi.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Kui mu lemmik oleks Anelka, oleks mul alati kedagi fännata
                        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                        Kommentaar


                          Täiesti hull

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Barca 5:0 Real!!!!!


                              Kõik muu on pulli kaka!!!
                              FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                              Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                              Kommentaar


                                ja ma veel mõtlesin, et see ei ole ju Classico kui punast kaarti ei tule. Lõpuks Ramosel sõitis ikka katus ära.


                                aga 5:0! härrad, ma kordan 5:0 purustati Real!!!!!!

                                Viimane värav, siis Bojani super eeltöö ja Jeffreni värav.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X