320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    lihtsalt väike luck. Järgmine aasta teid purustatakse Santiago Bernabeul.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Hakkab pihta..

      Kommentaar


        oijah Bernabeuga tuli meelde, kui 6-2 seal võitsime...

        Kommentaar


          Hehe Reali fännid ikka üritavad barca fänne tulistada igalt puusalt - kõigepealt enne mängu lubavad sauna meile, siis kui meie neile oleme kaks kolli pannud hakkavad meid teatris süüdistama (seda mis ronaldo on korraldanud seda nad muidugi ei märka) ja kui tõsine saun on neil endal siis hakkavad tulevikust rääkima kui hädised. tahaks teie vastu hea ja viisakas olla aga see pole võimalik. Ainuke reaalne Reali fänn on siin vist Kasper.

          Mourinho peaks oma eelmise(või üleelmise) mängu taktika võtma, et venitab aega.. Siis lüüakse vähem ka.

          Kommentaar


            Diverite MM Finaal 2010/2011 part 1. Guardiola on cunt!! Väga haige diver. Messi on cunt!! Väga haige diver. Kohtunik on mõjutatud!! Mourinhole on ka kokteili sisse midagi pandud või on lihtsalt kinni makstud!! HISPAANIA LIIGA ON MAAILMA MÕTTETUIM! aitäh tähelepanu eest ja ilusat pidu TÕELISED barca fännid.
            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              lihtsalt väike luck. Järgmine aasta teid purustatakse Santiago Bernabeul.
              Deem see oli tõesti naljakas.

              Kommentaar


                Algselt postitas alehis Vaata postitust
                Diverite MM Finaal 2010/2011 part 1. Guardiola on cunt!! Väga haige diver. Messi on cunt!! Väga haige diver. Kohtunik on mõjutatud!! Mourinhole on ka kokteili sisse midagi pandud või on lihtsalt kinni makstud!! HISPAANIA LIIGA ON MAAILMA MÕTTETUIM! aitäh tähelepanu eest ja ilusat pidu TÕELISED barca fännid.
                Aitäh!

                Kommentaar


                  Algselt postitas erxu Vaata postitust
                  Hehe Reali fännid ikka üritavad barca fänne tulistada igalt puusalt - kõigepealt enne mängu lubavad sauna meile, siis kui meie neile oleme kaks kolli pannud hakkavad meid teatris süüdistama (seda mis ronaldo on korraldanud seda nad muidugi ei märka) ja kui tõsine saun on neil endal siis hakkavad tulevikust rääkima kui hädised. tahaks teie vastu hea ja viisakas olla aga see pole võimalik. Ainuke reaalne Reali fänn on siin vist Kasper.

                  Mourinho peaks oma eelmise(või üleelmise) mängu taktika võtma, et venitab aega.. Siis lüüakse vähem ka.
                  Mind ei saa eriliseks reali fänniks nimetada, lihtsalt El Clasico'l olin Reali poolt kuna seal paar meeldivat mängijat mulle. Üldse esimest korda sel hooajal vaatasin reali mängu.
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                    Mind ei saa eriliseks reali fänniks nimetada, lihtsalt El Clasico'l olin Reali poolt kuna seal paar meeldivat mängijat mulle. Üldse esimest korda sel hooajal vaatasin reali mängu.
                    Beckham on Realis?
                    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                    Kommentaar


                      Ma mõtlengi seda, et ma siin foorumis kohanud nii vähe intelligentseid Reali fänne. Enamus üritavad igatepidi Barcale/fännidele ära panna ja nii maha teha, kuid vähesed jäävad ka vastasfänne respektima. Muidugi pole ka barca fännid puhtad poisid aga siiski võiks ignoreerida neid trollijaid siin.

                      Kommentaar


                        Kirjuta viimase lause seitse sõna caps lockiga, võrdsustad tasakaalu. Mõlemad klubid on mõttetud, mõlemate klubide glory hunter fännid on mõttetud ja respekteerin ainult neid kes vähemalt 10a on neid fännanud
                        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                        Kommentaar


                          No mina üritan ainult El Clasico ajal.

                          alehis, Benzema, Özil ja Khedira. Ainukesed mõistlikud mängijad õigetest jalgpalli riikidest!

                          Igatahes Barca fännidele soovin õnne, aga ärge nüüd liiga optimistlikuks kah minge. la liga võite kinni panna, aga CL'ist võite vaid unistada.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Ei jah kurb vaadata Reali nagu koerad,jooksevad meeletult,et palli kätte Barcalt saada

                            EDIT:Pole kummagi fän!
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                              No mina üritan ainult El Clasico ajal.

                              alehis, Benzema, Özil ja Khedira. Ainukesed mõistlikud mängijad õigetest jalgpalli riikidest!

                              Igatahes Barca fännidele soovin õnne, aga ärge nüüd liiga optimistlikuks kah minge. la liga võite kinni panna, aga CL'ist võite vaid unistada.
                              Tänase mängu põhjal võiks küll õelda, et CLi võib just Barca kinni panna.

                              Kommentaar


                                Ma olen Reali fänn ning sellise mänguga Barca peabki võitma, kui Real ikka Barca mängijatele niipalju ruumi jätab, ei saagi mäng teistmoodi lõppeda. Põhjuseid kaotusest tuleb otsida ikka enda meeskonnast, mitte vastasest. Mourile oleks muidugi respect olnud, kui ta oleks teisel poolajal suutnud Realist veel nö sitast saia teha.
                                OK, KICK OFF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X