Lehekülg 21, kokku 35 EsimeneEsimene ... 1117181920212223242531 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 401 kuni 420, kokku 695
    Professionaal Kasutaja Veel1v2rav avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Kasutan ka stocktwitsi, aga nüüd ainult sellel eesmärgil, et saab koostada oma watchlisti ja telefonist on hea lihtne ülevaade, kui äpp avada.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Elon Musk ja SEC uurimine DogeCoini pärast on ka paras huumor.

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Turg on veripunane, va meemiaktsiad.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

nonii, kuna mul suht steroididel portfell, siis tipust kuskil 20% all nüüd nädalaga. õnneks olin vaseliiniga kenasti määritud ja emotsionaalselt valmistunud. nüüd küssa, kas mu toxic shit läheb veel 20-30% alla või oleks aeg warchesti kallale minna ja vaikselt tugioste tegema hakata

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    nonii, kuna mul suht steroididel portfell, siis tipust kuskil 20% all nüüd nädalaga. õnneks olin vaseliiniga kenasti määritud ja emotsionaalselt valmistunud. nüüd küssa, kas mu toxic shit läheb veel 20-30% alla või oleks aeg warchesti kallale minna ja vaikselt tugioste tegema hakata
    Noh, siinkohal tahaks öelda, et tasub vähem praeguse hetke hindu vaadata

Ma eeldan, et sul suurem osa rahast kuskil mõistlikus kohas ja vanust ka võrdlemisi vähe. Seega, kui ülespumbatud hind praegusel hetkel kukub, siis küll ta kunagi taas tõuseb.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Noh, siinkohal tahaks öelda, et tasub vähem praeguse hetke hindu vaadata

Ma eeldan, et sul suurem osa rahast kuskil mõistlikus kohas ja vanust ka võrdlemisi vähe. Seega, kui ülespumbatud hind praegusel hetkel kukub, siis küll ta kunagi taas tõuseb.
    mul börsil mugav roll jah, mille kaotamist saab lubada teatava hingevaluga. olen üritanud eesmärgistatult läbi tööaastate tekitada situatsiooni, kus negatiivsete stsenaariumite (töö kaotus, haigus või lihtsalt tunne, et tahaks jalad seinale visata) realiseerumise korral saaksin vähemalt 3-4 aastat olemasolevat elustandardit hoida. Senimaani selle eesmärgi saavutamise nimel tööd teinud, kakrass hakkan sihini jõudma. aktsiate osas olen eesmärgina nüüd hoidnud, et tegutsen vahendite eest, mis oleks u 1 aasta elamiskulu. aga seda aktsiates, mis rohkem busto või robusto, mitte difka aktsiad.

aga jah fundamentaalselt nende päevade või kuude jooksul loomulikult midagi ei muutu nende ettevõtete enda osas. pigem on endal tähtis hoida distsipliini, et kaasa jooksma liigutustega ei hakka, sh mugavustsoonist väljas juurde laduma ei hakka languse korral (kuigi see võib olla +ev tegevus puhtalt rahalises vaates) enda seatud eesmärke eirates.

Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Valus päev eile. Tuleb tänaseks ka vaim valmis panna. Aga plasticuga nõus, et vundamentaalsed näitajad ju ettevõtetel muutunud ei ole. Kuigi langus oli eile erinevatel aktsiatel suhteliselt ühtne, siis mingil hetkel peaksid tekkima erisused.

U41 Kasutaja Kebab avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Täna balti turul osteldes sai mõned Ignitise IGN1L aktsiad portfelli lisatud. Hind on omajagu kukkunud sellest ajast kui neid jaanuaris esmakordselt ostetud sai. Üle euro on kukkunud. Samas (eriti) ei põe kuna loodan talle pikas ajaperioodis ikkagi tõusu (Swedi arvates on väärtus 25 euri) ja iga aastaseid normaalseid dividende. Odavalt ongi ju mõistlik osta. Üks languse põhjus võib olla see, et Londoni börsil on Ignitise aktsia hind hetkel mingi 20 euro kandis ja balti börsil on hind ikka veel natuke kõrgem. Hinnagraafikuid võrreldes käivad aktsia hinnad mölemal börsil käsikäes. Eks näis, aga põnev on see aktsiavärk endiselt.
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Jaanuaris tegin paar head tõmmet USA turul. Kui seda poleks teinud, siis täna ma võibolla ripuks kuskil oksa küljes juba. Samas, kui ma poleks teinud neid edukaid tõmbeid, siis ma poleks teinud ka vol2 üritust ning praegu ei teaks midagi turgude veritsemisest... go figure.
    Portfell @ -25%.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Jaanuaris tegin paar head tõmmet USA turul. Kui seda poleks teinud, siis täna ma võibolla ripuks kuskil oksa küljes juba. Samas, kui ma poleks teinud neid edukaid tõmbeid, siis ma poleks teinud ka vol2 üritust ning praegu ei teaks midagi turgude veritsemisest... go figure.
    Portfell @ -25%.
    Äkki liiga suured summad mängus?

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2008

Algupärane

Arvamusliidrid soovitavad AMC-d osta.

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Täiskuu viimane päev täna härrased, esmaspäeval saab juba rahulikult hingata

Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Täiskuu viimane päev täna härrased, esmaspäeval saab juba rahulikult hingata
    Tahaks loota, aga miskipärast arvan, et sell-off veel jätkub. Veidi leilis enda peale, et ei suutnud teisipäeva dip’ist piisavaid järeldusi teha, et kolmapäeval müüa. Kolmapäeval oli veel võimalik roheliselt välja tulla.

#stopthesuperleague
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Huvi pärast, kuidas täna selle tundega on?
    20 LEGEND

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Mis see saunumi fenomen on?
    Pole paha tõus bisnesi kohta mille detsembri käive oli 42k

#stopthesuperleague
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Seda on ju pea 2x rohkem kui kogu 2019. aasta peale kokku

Aga eks oma osa on sellel, et vähemalt 80% turul olevatest aktsiatest on kolme tüübi käes, st reaalne float on üsna pisike. Positiivseid lugusid jaeinvestorite meelitamiseks on seevastu palju olnud.

Numbrite osas on ehk vara rääkida. Kasv on nii kiire ja kasumlikkus tõestamata, nii et rohkem usu küsimus, kui kõrge lend on. Samas kui nende enda tootmisplaane vaadata, siis 2022 tulud võiks jääda kuskile 1,7 milku kanti. Konurentidest näiteks Harvia teenib enda tulude juures 20% EBIT'it ja EV/EBIT on 44,6x. Kui Saunum sarnasel levelil kasumlikkust näitaks, siis 2022 tulude juures, praeguse hinnaga ja muid numbreid liigutamata oleks Saunumi EV/EBIT 24,7x. Suvaline paberinurga arvutus muidugi ja nii kiiresti sellist marginaali välja ei võeta, aga kui poiste võimetesse usku on, siis ei tundu väga loll asi.

Disclaimer: ei oma, ei ole põhjalikult ka uurinud.
    20 LEGEND

U41 Kasutaja Kebab avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas risto Vaata postitust
    Mis see saunumi fenomen on?
    Pole paha tõus bisnesi kohta mille detsembri käive oli 42k
    Saunumi hullus on saavutanud uue mõõtme, tänase päeva tõus on 21%! :-)
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Swed on vist indeksfondide haldustasude sõjaga alustanud. Nüüd siis neil 0,33%. Saab näha millega Tuleva ja SEB vastavad
    Catalunya is not Spain!

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kebab Vaata postitust
    Saunumi hullus on saavutanud uue mõõtme, tänase päeva tõus on 21%! :-)
    Mul on detsembrist see osak kasvanud 294,37 prossa.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    Swed on vist indeksfondide haldustasude sõjaga alustanud. Nüüd siis neil 0,33%. Saab näha millega Tuleva ja SEB vastavad
    Kogutasu?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud