320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO 2004

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'EURO 2004\'

    Kõik meeskonnad, kelle poolt ma 1/4finaalis olin on sinna ka jõudnud. Poolfinaalid tõotavad huvitavad tulla. Loodetvasti lüüakse mõlemas mängus kiire värav ja mäng läheb tuliseks, teist Holland vs Rootsi või Tšehhi vs Taani I poolaeg küll näha ei tahaks. Kuna Hispaania on väljas, siis tahaks näha Portugali võitu, hõbeda võiks võita Kreeka. Kui selline finaal toimuks, siis oleksid portugallased üliõnnelikud, et nende koondis kodus võitis ja vaevalt Kreekagi hõbeda üle väga nuriseks.

    Holland ja Tšehhi on kord juba tiitli võitnud, las olla nüüd uute koondiste kord karikas võita.
    Taanist on kahju, nagu 2002 MM-ilgi said nad nüüd taas play-offis haledalt 3:0 lüüa. Päris kahju neist, oleksid võinud siiski auvärava lüüa.
    Muide Gronkjaer oleks võinud eile ühe kollase saada näitlemise eest ja teise Nedvedi juustest tirimise eest.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'EURO 2004\'

      Originally posted by rolandbu


      Originally posted by Davids


      Originally posted by Hunt


      Kahju, et Rootsi ei suutnud võita samas ei olnud võitu teeninud kumbki kuna mõlemad mängisid täna pasalt!
      Kohe mitte kuidagi ei ole n6us et pasalt ..... m2ng oli lahe ja nauditav........ja kui ikka tglikult m6elda siis oli HOLLAND rohkem v6itu v22rt ja kui keegi minuga ei n6ustu siis m6elge et mitte kunagi ei v6ida kiirem ja tugevam alati v6idab parem........
      Mäng oli tõesti pask, kui välja jätta mõningaid momente. No portugali-inlismaa mänguga ei saa võrreldagi. Äkki lõhkeb täna \"Taani Dünamiit\"

      \"Annad hundile s6rme siis v6tab ta k2e\".....................
      Olex Portugali ja Inglimaaa m2ng igav olnud olexid sa r22kinud kui hea m2ng oli Hollanid ja rootsi oma...................mul tglt suva mis sina arvad
      Hollandi f2nnidele oli see paras pinge................ja HOLLAND OLI V6ITU V22RT HAHA............Holland EM 2004 meister..........
      742617000027
      (sic)
      (515)
      MAGGOT

      Kommentaar


        Replying to Topic \'EURO 2004\'

        Originally posted by Davids
        \"Annad hundile s6rme siis v6tab ta k2e\".....................
        miks sa ometi hundile sõrme annad???

        Kommentaar


          Replying to Topic \'EURO 2004\'

          Originally posted by SleepWalking


          Originally posted by Davids
          \"Annad hundile s6rme siis v6tab ta k2e\".....................
          miks sa ometi hundile sõrme annad???
          Äkki ta tantsib koos huntidega ning see on mingi rituaalne toiming?
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'EURO 2004\'

            Paistab, et finaalis mängivad Portugal ja Tsehhi ning Portugal võidab - kodupubliku/väljaku eelis siiski!?
            Holland võiks minu poolest ka asja kinni panna aga tundub, vaadates senise esitluse põhjal, et ei vea välja (kui KLuivert ja Makaay endiselt enamus ajast pinki nühivad)!?
            Why do gorillas have big nostrils?
            Because they have big fingers!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'EURO 2004\'

              Originally posted by Sass (45)


              Paistab, et finaalis mängivad Portugal ja Tsehhi ning Portugal võidab - kodupubliku/väljaku eelis siiski!?
              Holland võiks minu poolest ka asja kinni panna aga tundub, vaadates senise esitluse põhjal, et ei vea välja (kui KLuivert ja Makaay endiselt enamus ajast pinki nühivad)!?
              nja eks nii vist kisub jah...kuigi see EM on palju üllatusi olnud ja kes teab äki tuleb selline ime , et Kluivert siiski saab ka korra väljakut katsuda
              Elame, näeme... loota võib
              Rap music doesn\\\'t kill people - Hollywood does! Films don\\\'t kill people - video games do! Games don\\\'t kill people - guns do! Guns don\\\'t kill people - culture does!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'EURO 2004\'

                Originally posted by Sass (45)
                Paistab, et finaalis mängivad Portugal ja Tsehhi ning Portugal võidab - kodupubliku/väljaku eelis siiski!?
                Mulle paistab (aga võibolla ma vaatan vale nurga alt), et finaalis mängivad Holland ja Kreeka ning Kreeka võidab. Ilma kodupubliku/väljaku eeliseta siiski!?

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'EURO 2004\'

                  Originally posted by SleepWalking


                  Originally posted by Sass (45)
                  Paistab, et finaalis mängivad Portugal ja Tsehhi ning Portugal võidab - kodupubliku/väljaku eelis siiski!?
                  Mulle paistab (aga võibolla ma vaatan vale nurga alt), et finaalis mängivad Holland ja Kreeka ning Kreeka võidab. Ilma kodupubliku/väljaku eeliseta siiski!?
                  See oleks tore. Ega ei taha ju oranže \"ahve\" juubeldamas näha

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'EURO 2004\'

                    Originally posted by rolandbu


                    Originally posted by SleepWalking


                    Originally posted by Sass (45)
                    Paistab, et finaalis mängivad Portugal ja Tsehhi ning Portugal võidab - kodupubliku/väljaku eelis siiski!?
                    Mulle paistab (aga võibolla ma vaatan vale nurga alt), et finaalis mängivad Holland ja Kreeka ning Kreeka võidab. Ilma kodupubliku/väljaku eeliseta siiski!?
                    See oleks tore. Ega ei taha ju oranže \"ahve\" juubeldamas näha
                    Kui nüüd suurt osa teadlasi uskuda, siis sarnaneme me kõik ahvidele, kuid tundub, et mõni indiviid sarnaneb ahvile mõistuse poolest veits rohkem kui teised (läbi kuvari ei saa kahjuks välimust kommenteerida). Kes see \"mõni indiviid\" on, selle jätan sulle rolandbu välja juurimiseks

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'EURO 2004\'

                      Originally posted by Neth


                      Originally posted by rolandbu


                      Originally posted by SleepWalking


                      Originally posted by Sass (45)
                      Paistab, et finaalis mängivad Portugal ja Tsehhi ning Portugal võidab - kodupubliku/väljaku eelis siiski!?
                      Mulle paistab (aga võibolla ma vaatan vale nurga alt), et finaalis mängivad Holland ja Kreeka ning Kreeka võidab. Ilma kodupubliku/väljaku eeliseta siiski!?
                      See oleks tore. Ega ei taha ju oranže \"ahve\" juubeldamas näha


                      Kui nüüd suurt osa teadlasi uskuda, siis sarnaneme me kõik ahvidele, kuid tundub, et mõni indiviid sarnaneb ahvile mõistuse poolest veits rohkem kui teised (läbi kuvari ei saa kahjuks välimust kommenteerida). Kes see \"mõni indiviid\" on, selle jätan sulle rolandbu välja juurimiseks
                      Ning taaskord ei räägi me vutist vaid tegelema sellega, kes teise kohta värvikama metafoori välja mõelda suudab.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'EURO 2004\'

                        Herr rolandbu oli alguses mulle üpris sümpaatne oma argumenteeritud ja informeeritud jutuga saksa jalka alateema all. Aga kui noorsand hakkas inglise, hollandi ja muu talle ebasümpaatse jalka teemal sõna võtma, muutus ta ka mulle samasuguseks. Kahju.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'EURO 2004\'

                          Täna tuleb hea mäng

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'EURO 2004\'

                            Ma arvan, et ka Hollandi koondise treener ootab põnevusega tänast kohtumist, kuna Dick\'i töökoht ilmselgelt sõltub tänase mängu tulemusest. Usun, et Portugal ei vääriks siiski võitu, kuna neil on kodus mängides tugev eelis teiste koondiste ees ja Kreeka ei vääriks võitu, kuna nad on sellel turniiril lihtsalt liiga jõhkralt ja äkiliselt tõusnud ja kõigist üle rullinud. Hollandi mäng on olnud küll suhteliselt mannetu aga nende turniirivõit oleks meeldiv üllatus võrreldes Tsehhi senise kindla esitlusega. Seega, parima jalgpallielamuse nimel, hoidkem pöialt Hollandi koondisele .
                            Why do gorillas have big nostrils?
                            Because they have big fingers!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'EURO 2004\'

                              Originally posted by Sass (45)
                              Ma arvan, et ka Hollandi koondise treener ootab põnevusega tänast kohtumist...
                              juba ainuüksi see pool lauset väärib sooja käepigistust. sass, pane samamoodi edasi

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'EURO 2004\'

                                Originally posted by Sass (45)


                                Ma arvan, et ka Hollandi koondise treener ootab põnevusega tänast kohtumist, kuna Dick\'i töökoht ilmselgelt sõltub tänase mängu tulemusest. Usun, et Portugal ei vääriks siiski võitu, kuna neil on kodus mängides tugev eelis teiste koondiste ees ja Kreeka ei vääriks võitu, kuna nad on sellel turniiril lihtsalt liiga jõhkralt ja äkiliselt tõusnud ja kõigist üle rullinud. Hollandi mäng on olnud küll suhteliselt mannetu aga nende turniirivõit oleks meeldiv üllatus võrreldes Tsehhi senise kindla esitlusega. Seega, parima jalgpallielamuse nimel, hoidkem pöialt Hollandi koondisele .
                                Kaldun arvama, et tänane kohtumine enam küll Advocaat\'i kohta, koondise treenerina, päästa ei saa, olgu resultaat milline tahes, pigem usun, et ta on sarnases olukorras nagu Ranieri oli Chelsea\'ga kusagil aprilli kuus, kus isegi Meistrite Liiga võit poleks mehe kohta enam tõenäoliselt päästa suutnud. Ja ise olen ma täielikult Advocaat\'i väljavahetamise poolt, mees on lihtsalt liialt konservatiivne (kui nii öelda võib) juhtimaks sellist koondist nagu seda on Holland - tihtipeale on võidu saavutamiseks vaja ette võtta riske, kuid Advocaat\'l kipub selles suhtes teine arvamus olema

                                Igaljuhul oli eilseks hommikuks võidurõõm Rootsi-mängust üle läinud ja algas tõsine (psühholoogiline) ettevalmistus tänaseks:P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X