320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ertai Vaata postitust
    Eduardo SJ'l oli ka..noh näha, et vend joosta enam ei jõua ja oma paistes näo ja kehaga ei teinud ta seal midagi ära.
    teemaväline küsimus, aga huvi pärast, et mis varasemast klubist sulle see mees silma on jäänud?
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      aratavasti hoidis ta kätt pulsil kui eduardo alles esiliigas tempe tegi ja kui hiljem tuluusiga lepingu sõlmis, siis oli kang otsapidi väljas.. ?!?!?!?!?!??!

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        teemaväline küsimus, aga huvi pärast, et mis varasemast klubist sulle see mees silma on jäänud?
        kui ta fc baselis oli.

        --
        sorri, kui tundub see jutt negatiivne, aga minu hinnang mängule selline oli.
        muidugi loll kaotus tingis ka ehk suurema materdamise, aga peab ju nõus olema, et marquezi masti mees, ei tohiks olla keskpärane/kahvatu ning ameerika kommentaatorite stiil (mis täiesti erineb briti kommentaatoritest) on hype'i täis ja (minu) kõrvale ei tundu väga hea - talutav, aga mitte mõnus.

        Kommentaar


          Mõned päevad vanad juba, aga ehk pakub kellelegi huvi lugeda.

          The Whiteboard: Joel Lindpere's Performance Against San Jose
          20 LEGEND

          Kommentaar


            keegi sellest romaanist lühikokkuvõtte teeb oleks tänulik

            Kommentaar


              Algselt postitas Keiss Vaata postitust
              keegi sellest romaanist lühikokkuvõtte teeb oleks tänulik
              Kas siis koolis ammeerika keelt ei õpetata?

              Kommentaar


                mul on sinust kahju, nii kibestunud inimest oleks kurb kohata.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                  mul on sinust kahju, nii kibestunud inimest oleks kurb kohata.
                  milles ta kibestumus siis avaldub? vasta, oo kõikvõimas geniaalsuse läte

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                    keegi sellest romaanist lühikokkuvõtte teeb oleks tänulik
                    Kolme sõnaga kokkuvõttes oli ajakirjaniku hinnangul meie ex-koondislane sitta täis.
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                      Kolme sõnaga kokkuvõttes oli ajakirjaniku hinnangul meie ex-koondislane sitta täis.
                      ma sain küll pisut teisiti aru. Pigem, et kui ta platsil üles leiti, siis läks mäng elavamaks ja NYRB poolt vaadatuna paremaks. Kurdeti küll pisut, et ta oli kohati "kadunud". Kuid kiideti tema rahulikku mängu üles ehitust ning kui vaadata tema edukate söötude arvu ning tsenderduste hulka, siis paneb taas pead vangutama, et kuidas ikka ainult üks värav löödi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tihane Vaata postitust
                        ... kui vaadata tema edukate söötude arvu ning tsenderduste hulka, siis paneb taas pead vangutama, et kuidas ikka ainult üks värav löödi.
                        paraku oli viimases mängus edukaid tsenderdusi vähem kui siiani läbi käidud osariike. noh, mitte et need näitajad kuidagi üksteist mõjutavad...või?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas munz Vaata postitust
                          paraku oli viimases mängus edukaid tsenderdusi vähem kui siiani läbi käidud osariike. noh, mitte et need näitajad kuidagi üksteist mõjutavad...või?
                          Eks ebaedukaks tsenderduseks loetakse ka seda kui kaitse või väravavaht pallini enne jõuab. Juan Pablo Angeli üks tugevus oligi kunagi peamäng, kuid viimases mängus ta õhuvõitlusi eriti ei võitnud. Värava lõi küll peaga, aga seal keegi ei seganud ja ega seal kedagi teist neil polegi, kes võiks õhus domineerida.

                          Võib muidugi ka söödu andjaid süüdistada, aga eks ta üks koostöö ole. Kehvad tsenderdused ei leia omasid ja kehvad omad ei leia tsenderdusi.

                          Kommentaar


                            krdi krt. ei tulnud seda uustulnuka tiitlit.

                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              no jant kui kuskil parimaid klikkimiseta valitakse

                              Kommentaar


                                Ma ei viitsi kusagilt mujalt otsida, siit on parem küsida. Seega, kas Lindpere ei ole kunagi Eesti meistriks tulnud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X