Lehekülg 159, kokku 159 EsimeneEsimene ... 59109149155156157158159
Näidatakse tulemusi 3 161 kuni 3 168, kokku 3168
    Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas tpx Vaata postitust
    Ka mulle on jäänud mulje (võimalik, et täiesti vale), et mingil põhjusel on see üritus salajane või semisalajane ja valitutele ja pigem siis toimub täiskuu ajal kolme tamme tee ristumiskohas, suure kuuse all.
    Kui EJL rõhub avatusele jms. siis miks ei võiks vähemalt selle ettevõtmise protokoll olla avalik. Minu arust oleks see täiesti mõistlik. Praegu jääb mulje, et kõik osalised on NDAle allkirja andnud ja vaikivad kuni surmani. See ei pruugi nii olla, aga see paistab nii.
    Nagu Romario juba ütles, siis enamik teemasid on siin foorumis juba läbi käidud. Ei ole siin midagi salajast. Kohtumisi on üldjuhul 2x aastas ja seni on osalenud igast Premium Liiga klubist paar kolm fänni või esindajat ning samuti ka Jalgpallihaigla ning vahel ka mõne Esiliiga klubi esindajad.

Algupärane

Protokoll? Ei ole ju palju palutud. Järgmine kord, kui selline koosviibimine toimub, võiks seda ka avalikult reklaamida. Usun, et nii mõnigi jalgpallifänn sooviks seal osaleda. Selge on see, et kui koosolekul ei osale, siis jääb kõik info ka kuhugi kinni.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Feb 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Silver Vaata postitust
    Protokoll? Ei ole ju palju palutud. Järgmine kord, kui selline koosviibimine toimub, võiks seda ka avalikult reklaamida. Usun, et nii mõnigi jalgpallifänn sooviks seal osaleda. Selge on see, et kui koosolekul ei osale, siis jääb kõik info ka kuhugi kinni.
    Protokolli osas ka mina ei saa aru, et miks seda ei saa avalikustada. Küll aga avaliku reklaami osas, ma jään veidi skeptiliseks. Kui busside viisi fänne sellele niigi pingelise eelhäälestatusega sündmusele tõttab, siis läheb asi laadaks kätte ära. Samas esindajad ja teleülekanne - miks mitte. Jälle lisaks organisatsiooni kuvandile avatust juurde.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas tpx Vaata postitust
    Protokolli osas ka mina ei saa aru, et miks seda ei saa avalikustada. Küll aga avaliku reklaami osas, ma jään veidi skeptiliseks. Kui busside viisi fänne sellele niigi pingelise eelhäälestatusega sündmusele tõttab, siis läheb asi laadaks kätte ära. Samas esindajad ja teleülekanne - miks mitte. Jälle lisaks organisatsiooni kuvandile avatust juurde.
    Paluks Twitchi striimi, tahaks oma Kappa'si kasutada.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Loen tänast Pohlaku intervjuud EPL-st ja lihtsalt imestan...
    Miks on käärid lootuste ja reaalsuste vahel nii suured?
    AP: blablabla... läks tõepoolest kehvast, kuid ehk ei olnud need käärid siiski selle nurga alt vaadates nii suured.
    Ma ei kujuta ette, mis nurkasid nad seal EJL-s vaatavad.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tulemused sitad, mängupilt sitt. Arvestaks veel vastaste vs eestlaste resultatiivsust viimaste mängude puhul, siis pigem on isegi hästi enda vöimalusi ära kasutatud ja pigem önn, et vastased rohkem pole löönud. Aga muidugi saab luua vaatenurga, kus köike seda mitte arvesse vöttes on tegelikult köik ok!
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Selles mõttes ma olen nõus, et kui grupis on Makedoonia, Gruusia ja Armeenia, siis justkui nende riikide jalgpalli staatus ei ole selline, et saaks madalamat eesmärki seada kui grupi võitmine. Reaalsuses oli/on meie hetkeseis selline, et isegi sellises pundis oli latt eesmärgina selgelt liiga kõrgele seatud ning vajas enamat kui lihtsalt eneseületust. Enne rahvuste liiga algust oli kihlveokontorite hinnangul olukord selline, et ülejäänud kolm võitlevad grupivõidu nimel ning Eesti on selgelt selle grupi autsaider. Tagantjärgi võib öelda, et täpselt nii on läinudki, et jõudude vahekorda hinnati üpris adekvaatselt. Meie jaoks oli adekvaatne eesmärk praegusel ajahetkel vältida viimast kohta, mis jäi mõne oleks-poleks taha (või oleks vähemalt mängus olnud enne viimast kohtumist), aga suures plaanis saime selle, mida Eesti jalgpalli hetkeseis väärib ja sellega ei saa kohe kuidagimoodi rahul olla, ükskõik mis nurkade alt seda olukorda analüüsida.
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2020

Algupärane

Pohlak valmistab ette oma Medvedevit.

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ilmselge.... tehti jälle oma sõbrale ilusti soe koht, kellel on 0 pädevust antud töökohal reaalsuses töötada. 43 Premium liiga mängu all elujooksul ja hakkame nüüd Eestis noor.

Mul hakkab iga kord sees nii keerama kui ma seda sitta lugema pean, mida kühveldatakse seal EJL.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud