320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    manu on selgelt ülehinnatud mansa, vaadake kasvõi postituste hulka antud mängu jooksul siin foorumis.
    minge nüüd oma urkasse ja tehke seda, mida te kõige paremini oskate - võtke üksteist.
    uskumatu on see, et olukord polegi väga hull, sest telkust tuleb film, milles mängib ka Carl Lewis - wtf?!?

    kui nüüd pedekad enda teemasse kolivad, siis räägiks mängust ka... kari tahtejõuetuid tänavalapsi on meil väljakul. Vahetusepoisid tõid tibakene energiat, kuid kahjuks ei ole ka nende pika-ajaline mängitamine päris õige, sest kett käib neil üsna kiirelt maha (eriti Babbel). Seega ei jää muud üle kui tuleb staaridele korralikult munadesse äsada, naised ja lapsed pantvangi võtta, ähvardada ja ähvardused tegudeks teha. tra, hakake ükskord jooksma ja võitlema nagu viimased heterod, sest muidu lõpetate manus nagu gwen.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Webb on ilge muna, Gerrard võiks nüüd natuke mõelda oma idiootsuse üle. Üldiselt üleöö ei muutu midagi aga koos Kennyga saabus kindlasti ka uus hingamine. Babel ja Shevley olid väga head, Kelly loodetavasti istutas Johnsoni pingile.
      FC Flora

      Kommentaar


        Webb - Man of the Match

        Kommentaar


          Huuh, no tänasest midagi edukat loota oli juba enne mängu üpris naiivne, aga südit vastupanu kindlasti. Liiga vara muutus olukord aga liiga ebaõiglaselt raskeks. Sellise kaliibriga meeskonna vastu mängides ei kuku sülle mingeid lihtsaid olukordi, milel peale veel loota annaks.

          Nagu ennistki mainisin - Kenny lineup ja paigutus meeldis väga. Ei oleks ise midagi teisiti teinud täna ja mis vast kõige olulisem - meeskond suutis siiski üpris hingestatud mängu näidata, mitte sellist vigase koera lonkamist, mida liiga palju sel hooajal nägema oleme pidanud võõrsil.
          Johnson'i puudumine vähemalt kaitsefaasis ei andudki niiväga tunda - Kelly oli täitsamees. Torrese vähene aktiivsus ilma pallita end vabamaks töötada paneb mind jätkuvalt kulmu kortsutama. Parima 'pooli mängija tiitel tuleb taas Reina'le anda - see 5 tõrje kombo oli massiivne.
          Aurelio karistuslöök oli väga seksikalt ristnurka sätitud, aga ei jopand. Rohkem võimalusi talle lubada palun !

          Kommentaar


            Loodan, et Johnson ei saagi RB kohale, kui kelly on terve.
            Kui siis, toppige Glen kuskile paremaks äärepoolikuks, sest Kelly on nendes mängudes, mis ta kaasa teinud, väga lubav väga lubav olnud.

            Kommentaar


              Kui seda penaltit poleks antud, siis tõenäoliselt oleks manu veel rohkem võitnud, sest siis oleks rohkem suruma hakatud. Pärast esimest väravat ei olnud eriti põhjust kiirelt mängida vaid hoogu maha võtta ja sellega kaasnes ka see, et esimene poolaeg käis natukene ka Liverpooli taktikepi all. Ja pärast Gerrardi punast olid juba Liverpooli mängijad ( loe: Torres) põhimõtteliselt alla andnud, sest no teisel poolajal teil ei olnud peale selle ilusa karistuslöögi ühtegi erilist võimalust, aga no see selleks.

              Kommentaar


                Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                Kui seda penaltit poleks antud, siis tõenäoliselt oleks manu veel rohkem võitnud, sest siis oleks rohkem suruma hakatud. Pärast esimest väravat ei olnud eriti põhjust kiirelt mängida vaid hoogu maha võtta ja sellega kaasnes ka see, et esimene poolaeg käis natukene ka Liverpooli taktikepi all. Ja pärast Gerrardi punast olid juba Liverpooli mängijad ( loe: Torres) põhimõtteliselt alla andnud, sest no teisel poolajal teil ei olnud peale selle ilusa karistuslöögi ühtegi erilist võimalust, aga no see selleks.
                Tõenäoliselt oleks Liverpooli mängijatel moraal kõrgemal olnud ja oleks tugevamini vastu surutud Krt kui iga 50/50 otsus läheb sinu vastu, siis ikka võtab tuju ära küll.
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa
                  Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                  Kommentaar


                    Fergie's right, your fans are shite...

                    Kommentaar


                      Alustuseks teile üks pildike, kes te siin kõvasti vingunud olete..

                      Ja lõpetuseks üks ilus lause..
                      Different Manager, same shit!

                      EDIT:
                      Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                      Tõenäoliselt oleks Liverpooli mängijatel moraal kõrgemal olnud ja oleks tugevamini vastu surutud Krt kui iga 50/50 otsus läheb sinu vastu, siis ikka võtab tuju ära küll.
                      Pole olemas 50-50 otsuseid. Kui oli viga, siis kohtunik vilistab, kui ei olnud suluseisu, siis must ronk ei säutsu.. Millest sa aru ei saa?
                      E2: zip, zip, zip................
                      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas alehis Vaata postitust
                        Different Manager, same shit!
                        Kenny jõudis eile tagasi Inglismaale, ta ei saanud isegi üht treeningut mängijatega läbi viia enne mängu. Tore muidugi, et meil siin uusi fänne tekib kes pingsalt kaasa elavad ning klubi käekäigu pärast muret tunnevad.

                        Kommentaar


                          The Football Association has opened an investigation after Liverpool winger Ryan Babel posted a digitally altered picture on Twitter of referee Howard Webb wearing a Manchester United shirt.

                          Plixi is the best Instagram growth service to help you get more real Instagram followers. It uses AI and automation tools that will make growing your account easier than ever.

                          Kommentaar


                            kui Rüan jalgpalli sama pühendunult mängiks kui ta photoshopis möllab...
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Berba Dive'i vaatasin just ära. Selle peale võib ainult kaasa tunda ja võiks ausalt õeldes Berbale ka mingit karistust nõuda. Berba vist tundis, et keegi puhus ta peale ja viskas pikali. Webb millegipärast teeb üsna tihti selliseid kinke Fergie'le.
                              Kuna see siin hetkel moes siis lisame veel ühe:

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                                ma ei ole midagi nii naljakat ammu lugenud. aitäh, sajets.
                                Võta heaks, naer on terviseks you know.

                                Kokkuvõtvalt - mul on suva, et ManU fännid peavad Rafat jobuks ja veidrikuks. Veidi imelik oleks oodata vastupidist suhtumist (kuigi mulle isiklikult on Slur Alex vastumeelne, ei saa ma ümber tunnistamast, et ta on sitaks hea treener, ajaloos on väheseid temasarnaseid). Aga ma ei salli, kui talle (või ükskõik kellele sealjuures) pannakse pahaks midagi, mida on võimalik faktidega lihtsalt ümber lükata - Rafa rahakulutamine siis.

                                Kõik ülejäänu, mida ma usun, on minu kogutud info tõlgendamine ja uskumine. See ei ole puhas tõde. Seega las olla, kuidas on Rafa ja teatud mängijate lahkumisega klubist. Edu liigas tõlgendab igaüks ka isemoodi.

                                Aga Rafa kulutas G+H reziimi all kokku vaid 27 miljonit naela neto ning viimased 4 akent tõi klubile sisse 12 miljonit. Seega selle argumendi võiks nii omad kui vaenalsed maha matta. Ning kuigi järgnev on juba subjektiivne arvamus, ma siiski arvan, et kui klubi eelmised omanikud poleks raha majast välja pumbanud, siis oleks tulemused ka teised ning Rafa siiamaani pukis. Aga oleksid ei maksa midagi, sellega ma lepin.

                                Over & out.
                                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                                Cry welcome to the song.
                                And as it lifts you, time to move on.
                                We go!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X