320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kes need ostuhaid siis võiksid olla? rednapp ja bruce? võib-olla teise meelitaks minema, aga päris ränga raha eest.
    fat sam?
    kenny (ja ray wilkins!) sisse, küll laabub.

    ahjaa. ma pole siin teemas vist kordagi näinud, et keegi sammy lee kohta midagi ütleks. türa - täiesti mõttetu troll ju, vähemalt välisel vaatlusel. teab keegi fänn, mis rolli ta reaalsuses etendab või polegi tal muud otstarvet kui arusaamatus kõnepruugis joone ääres lällata kui woy ära väsib ja klubi jõulupeol härjapõlvlast etendada?
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Algselt postitas Makuz Vaata postitust
      Nii et minu ettepanek oleks kõigepealt treenerivahetus, sest neid suhteid fännidega Roy enam ei paranda. Roy ise sellest tööst muidugi lahti öelda ei taha, sest arvamus endast on liiga suur. Seetõttu peavad omanikud nüüd appikarjetele vastama.
      Kui fännide soovidest lähtuda, siis muidugi King Kenny kohe ajutiselt ametisse. Või Fowler. Meeldiks fännidele veel rohkem. Aga eks ikka tuleb veidi pikemast perspektiivist lähtuda.
      Martinil on pm õigus: lihtsaid lahendusi ei ole. Hooaeg tuleb lõpuni mängida ja liigakoht säilitada.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Äkki on hoopis vastupidi - iga meeskond, keda me vähegi võita tahame, seda me võidame ka? Eelmisel hooajal kodus ManU võitmine oli pauk luuavarrest. Selle hooaja avamängus Arsenali vastu oli võit peaaegu kotis. Võõrsil ManU vastu 3-2 on ka peaaegu täitsa hea tulemus, võrreldes ülejäänud hooajaga. Tolle hetke liigaliidrit Chelseat võitsime kodus 2-0.. Näis, mis pühapäev toob. Arvatavasti saame kotti, aga loodetavasti tehakse punavalgemustade elu enne põrguks. Vidic võtab oma traditsioonilise punase jne.
        Võib ka niipidi vaadata. Et Arsenali, Chelsky ja Manu vastu suudame end motiveerida ja nö "pahana" pealt saame võite aint tänu sellele et meil on särgi peal Liverpool FC? Kui nii siis see on nii sitt suhtumine et lausa häbene või silmad peast

        Kommentaar


          Hogson, turg on avatud :
          Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!

          Kommentaar


            Alles hiljuti oli see sinine osa punane
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Ma arvan, et tuleks Royle ikka enne ManU mängu, ehk siis täna-homme, tala anda. Muidu kobistatakse veel mingi tulemus suure-suure ime läbi ära ja siis jälle ei saa kinga anda, sest treenerile, kes manut võõral võidab ikka kinga ei annaks ju. Kenny pukki ja Hyypiä abiks talle?

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Äkki on hoopis vastupidi - iga meeskond, keda me vähegi võita tahame, seda me võidame ka? Eelmisel hooajal kodus ManU võitmine oli pauk luuavarrest. Selle hooaja avamängus Arsenali vastu oli võit peaaegu kotis. Võõrsil ManU vastu 3-2 on ka peaaegu täitsa hea tulemus, võrreldes ülejäänud hooajaga. Tolle hetke liigaliidrit Chelseat võitsime kodus 2-0.. Näis, mis pühapäev toob. Arvatavasti saame kotti, aga loodetavasti tehakse punavalgemustade elu enne põrguks. Vidic võtab oma traditsioonilise punase jne.
                Ma ei postita küll palju, aga see Hodgsoni kriis on mind küll üles äratanud. Mulle jääb segaseks kuidas mõni suudab endiselt uskuda mehesse, kelle parimaks saavutuseks on mõni karikas Rootsis ja Taanis. See mees ei oska võita võõrsilmänge ja sinisilmselt uskuda, et küll ta Liverpooliga seda õpib, on lihtsalt rumalus. Kui niimoodi jäärapäiselt edasi mõtelda, ähvardab Liverpooli väljakukkumine Premierist- mõnes mõttes oleks see ju õige kah, härra Hodgson on kõige hullem Liverpooli treener sellest saati, kui Liverpool 1954. aastal kolinal liigapüramiidi teisele tasandile kukkus. Sinu mainitud mängud: Unitedile 2-3 kaotus Old Traffordil, tegu oli vaid ühe suure vedamisega, et isegi need 2 väravat saadi. Terve mängu domineeris United ja tänu kohtuniku abile (ei ütle et ta valesti oleks vilistanud) saadi karistuslöögist ning penaltist kaks tagasi. Too Arsenali mäng oli hooaja esimene, kas Hodgson suudaks samasuguse tulemuse ka nüüd välja võluda? Mina sellesse eriti ei usu. Võit Chelsea vastu oli vaid üks sähvatus mis tõi natuke valgust sellesse tumedasse hooaega, tänu Torresele see võit saati, aga siingi ei saa mainimata jätta seda, et terve teine poolaeg istuti kaitses, mis on Roy taktika puhul vägagi tavaline. Roy tuleks koheselt ametist vabastada, enne kui on liiga hilja. Kuskilt jäi mulle hiljuti silma, et Dalglish on võitnud enda karjääri jooksul rohkem karikaid kui Hodgson on võitnud võõrsilmänge Inglise klubisi juhendades- see räägib juba enda eest. Mis kõige enam mind härra Hodgsoni juures häirib on see, et enne süüdistab ta kõiki teisi peale enda kui jälle kaotama peaks, aga see pole ainuke asi. Tema arulagedad pressikonverentsid, mängijate kallal vingumine pressis, kas üks hea treener käitub nii? Terve olukorra teeb hullemaks see, et terve Briti meedia toetab Hodgsonit ja toovad talle täiesti idiootseid vabandusi, et miks ta nii halvasti esineb- peamiseks süüaluseks on neil Benitez ja temalt pärandatud meeskond. Vabandust, aga kes ostis Konchesky? Kes ostis Meirelese ja mängitab teda paremal äärel? Kes hoiab klubi parimat keskkaitsjat pingil? Kes andis Aquilani Juvesse laenule? Benitez suutis nende meestega jõuda 7. kohale, Roy ei suuda sedagi. Keegi peab korra majja lööma ja mehed mängima panema, aga Hodgsonist, seda meest nüüd kohe kindlasti ei ole. Minu arust oleks õige otsus Roy ametist vabastada ja tuua asemele Kenny. Nii palju kui mina olen lugenud, on see ka enamike fännide soov. Mees tahtis ise ka väidetavalt juba suvel pukki tulla, aga töö anti hoopis Hodgsonile. Dalglishil on küllalt kogemusi nii mängija kui treenerina ja miks mitte lasta tal proovida hooaja lõpuni- Roy ju nagu nii paremini ei oska.

                Kommentaar


                  Arsenaliga viigimängus oli olemas veel selline mees nagu Javier Mascherano, kes tegi väga hea mängu. Oleks tema alles + Meireles oleks tore.

                  Ma ütlen jälle, et Frank Rijkaard oleks parim mees liverpooli järgmiseks peatreeneriks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Mind tema eelmised karikad õigupoolest ei huvita. Ma tean, et ta ei ole tipptreener selle otseses mõttes, tema pagasis ei ole ühtegi tippliiga ega CL-i võitu. Ma ei arvanudki, et ta kohe esimese hooajaga tetrise (mis tuleb pärast triiblit?) võidab, aga samuti ei arvanud ma ka, et Liverpooli koht on liigatabeli teisel leheküljel. Selles mõttes olen mina Roys samamoodi pettunud nagu kõik fännid.

                    Kõige hullem treener pärast 1954.-ndat aastat oli Graeme Souness, kes tegi oma õitsengul sõitvast klubist oma ajalool sõitva klubi. Seejärel pani paraja põntsu Evansi ja Houllieri kõrvuti samal pulgal kükitamine. Küll aga võib Royst saada esimene, kes alates Shanksi ajast ei suuda ühtegi karikat võita.

                    Roy taktika on kaitsev ja seda me teadsime kõik ennegi. Kahjuks ei toimi isegi see - praegu oleks küll "koledate" 1-0 võitudega rahul ju? Küll aga on rünnak nüri ja oli õigupoolest ka eelmisel hooajal. Ei näe erilist põhjust siin Royd süüdistada. See jutt on küll mööda, et Roy süüdistab kõiki teisi, s.h. ka mängijaid. Vastupidi, just tema intekad on just väga head, ta ei süüdista mängijaid (kindlasti mitte nimeliselt), vaid kogu töökollektiivi, seega ka iseennast. Kas Sa pead seda mängijate kallal virisemiseks, kui ta on pressile teada andnud, et Räppar ja Jova saavad enda tõestamiseks viimase võimaluse? Erinevalt Rafast ei ole tal minu teada konflikte mängijatega.
                    Mulle tundub nagu elaksid sa totaalses eituses. Hodgson on kõik Sounessi rekordid juba murdnud, selle pärast pole sul vaja muret tunda. Paljud eluaegsed fännid kes mäletavad selgelt koledaid Sounessi aegu räägivad, et need ajad olid kui paradiis võrreldes sellega mis toimub klubis praegu. Karikate jutu all pidasin ma õigupoolest silmas seda, et kui Hodgsoni suurim saavutus on mõni karikas kusagil Rootsi liigas 20-30 aastat tagasi, siis on raske oodata imetegijat kes viib Liverpooli tagasi top 4 või üldse esikümnesse, statistiliselt on see vist üldse võimatu kui võõrsil ei võideta. Millal ta ennast süüdi on tunnistanud? Millal ta ütleb, et on teinud valesi valikuid mängijate suhtes? Kuidas sa saad ta intervjuusi headeks pidada kui võõrsilvõit Boltoni üle on "suur saavutus" ja 3 mängu kaotuseta on "good run" ? Mängijate kritiseerimise all meedias pidasin silmas Johnsoni taga rääkimist, selle asemel et mehega ise asjad käsile võtta, läheb tema enda sõpradele sellest pasundama. Klubi-sisestest vastuoludest treeneri ja mängijate vahel ei peaks kõva häälega meediale rääkima vaid need ise lahendama, aga tundub et Roy pole piisavalt mees selleks. Konflikte on tal olnud nii Aggeri, Johnsoni ja veel mitmega, ei ole ta nüüd kindlasti mingi ingel.

                    Kommentaar




                      Paris hea

                      Kommentaar


                        Ise arvan samuti, et Woy peab minema. King Kenny asemele kasvõi hooaja lõpuni ...

                        Ja aru ma ei saa miks Woy tegi sellise otsuse, et Aquilanile kohta ei leia "oma" meeskonnas? Tra niipalju kui mina olen näinud Juve mänge on Aquilani tõsiselt teemas ...
                        Aga asemele oli vaja tuua koheselt meie päästeingel Poulsen ... Krt WOY on täiesti mõttetu treener minu arvates ... HODGSON OUT
                        U-21 on minu elu mõte!

                        Kommentaar


                          Rijkaard, Klinsmann, van Basten, Koeman oleksid kõik vabad tulema (kuigi klinsmann on ka kuskil USA's mingi konsultant vm) uueks treeneriks. Kindlasti mõni kuulus nimi veel. Valikut nagu oleks või ei?

                          Kommentaar


                            MON ja Jol ka
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Mina ja Rüütli oleksime ka vabad.

                              Aga kes nendest siis see nö slam dunk on, kes suudav praeguse materjali ümber pöörata?
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Mina ja Rüütli oleksime ka vabad.

                                Aga kes nendest siis see nö slam dunk on, kes suudav praeguse materjali ümber pöörata?
                                Pasi kindlasti teeks sitast ehk sepiku
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X