320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu arvates kindlasti punane, seljatagant ka veel ......
    Aga mängust, noored on hetkel tublit mängu näidanud ning loodame, et see jätkub ka teisel poolajal.
    Sahin teeb liverpooli eest oma parimat mängu ning Assaidi on kunn
    Ole sõber alati, muidu teen sust salati

    Kommentaar


      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
      Mis kuradi nipiga Mulumbu isegi kollast ei saanud kui lootusetult hiljaks jäädes tald ees Hendersonile sisse sõitis? Vaat, et isegi otse punase koht... Shevleyl võib küll sitt tunne olla.
      Ei saa väga hästi enam asjadest aru küll - Wisdomile visati kollane näkku, sest ta mängis liiga jõuliselt keha (kuigi jõudis esimesena pallini)?

      Enivei - nii mõnigi on positiivselt üllatanud. Ennekõike Assaidi ja siis ka Sahin on alati pildis ning ei hellita ja kõmmutab mõlema jalaga.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Haista v*ttu Michael Taylor (kui ma nüüd õigesti nime kuulsin). Siit oleks võinud ka ilusti punase lehvitada.

        Mäng on päris kena. Wba ei saanud vahepeal üldsegi hakkama. Oleks võinud teise värava siis ära lüüa. Yesil tore poiss, oskab jalgadel püsida.
        Michael Oliver siiski kohtunikuks aga uskumatu ikkagi..ühes mängus antakse ei kusgilt, teises ei anta isegi kollast..
        FC Flora

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Haista v*ttu Michael Taylor (kui ma nüüd õigesti nime kuulsin). Siit oleks võinud ka ilusti punase lehvitada.

          Mäng on päris kena. Wba ei saanud vahepeal üldsegi hakkama. Oleks võinud teise värava siis ära lüüa. Yesil tore poiss, oskab jalgadel püsida.
          Oliver, Michael - veits kahtlane on tema vile sel hooajal olnud.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Oliver jah, mitte Taylor.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Plzz jätke Oliver rahule. Tore vana on. Olukorrast läks mingi 3 minti mööda ja sai selle ajaga kindlasti 10x ringi mõelda. Ikka juhtub.

              Teeksime nüüd ise paar kolli ära ja saaks hea tujuga magama .

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Olukorrast läks mingi 3 minti mööda ja sai selle ajaga kindlasti 10x ringi mõelda. Ikka juhtub.
                + järgmises olukorras viskas samale jurakale kollase ära ka
                How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                Kommentaar


                  Kui oleks Hendo vigaseks sõitnud, kas siis oleksite sama rahulikud?
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Kui oleks tädil noku siis oleks ta onu.

                    Kommentaar


                      Super!

                      Võit siis meiepoolt vaadates 2:1. Mõlemad väravad Sahin! (TEINE VÄRAV OLI IKKA TÕSINE MAAILMAKLASS! SUPER)
                      MOTM: Sahin või Assaidi.
                      Liverpooli noored näitasid südikust!

                      YNWA
                      Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                      Kommentaar


                        Ilus .

                        Kõik olid täitsa tublid va. Brad Jones ja mitte ainult selle 1. värava tõttu vaid, kohati liiga palju lasi pikka. 2. Sahini värav ikka väga kena )))

                        Kommentaar


                          Tubli töö poisid. Ilus oli vaadata kohe, kuidas vahepeal vastaseid keerutati. Teenitud võit, ma arvan. Wba oli terav, kuni Lukaku välja võeti. Uskumatu tüüp. Kui palli sai, kartsin kogu aeg, et juhtub midagi halba. Arvestatav mängumees on temast sirgumas.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Assaidi, Sahin ja Coates olid minu meelest meie leerist täna parimad. Assaidil on seda tehnikat ja kiirust päris korralikult. Oli omal äärel vähemalt 5x parem kui Downing. Väga meeldiv, et sellised noored koosseisud suudavad hästi üllatada. Teise värava eelne rünnak oli väga ilusasti mängitud, loodetavasti võtavad põhimehed õppust. Norwichi vastu loodaks näha Assaidit ja Sahinit põhis.

                            Kommentaar


                              Tähtis võit just noortele, tuldi jällegi kaotusseisust välja. Meeldisid Assaidi, Sahin ja ka Pacheco.
                              This is Anfield,

                              Kommentaar


                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X