320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fabio Borini is out for the rest of the season with a dislocated shoulder. His first season at #LFC victim of several injuries.

    Kas see võib õige jutt olla?

    Kommentaar


      See on täitsa õige, Rodgers kinnitas seda.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas idikas Vaata postitust
        Fabio Borini is out for the rest of the season with a dislocated shoulder. His first season at #LFC victim of several injuries.

        Kas see võib õige jutt olla?
        Rodgers ütles pressikal et hooaeg on arvatavasti läbi Borini jaoks.
        Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

        Kommentaar


          Kahju Borinist, vigastus vigastuse otsa. Nägin ainult esimest poolaega ning kartsin, et tuleb meie poolt vaadates negatiivne tulemus. Suur oli mu üllatus kui koju jõudes ning striimi tööle pannes 5-0 vaatas otsa mulle, 88' minut käis. Coutinho üle hea meel, tegi esimesel poolajal päris ilusaid liigutusi vahepeal. Kahju, et Sturridge kahes eelnevas mängus ei osalenud ehk oleks seal paremad tulemused tulnud, kuid see selleks :P Neljapäeval paluks sama palju väravaid
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
            Mul ei ole vanad andmed, mul on Soccernet.com andmed, sul on Eurosport.com andmed. Kõik ok.
            Soccernet.com ehk espnfc.com andmeid ära nüüd küll usu. Kõige ebatäpsemad andmed üldse sellelt saidilt, mida minu silmad viimase paari aasta jooksul näinud on. Eurosport.com täitsa mõistlik koht statistika vaatamiseks. 35 pealelööki mängu jooksul on päris hämmastav number, kuigi raamidesse saadi vaid 10-l korral.
            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

            Kommentaar


              Premieri enda koduleht annab 33-3
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Ei tea mis vene spioonid kodumaale teatavad?
                Corner taken quickly...

                Kommentaar


                  nii palju pealelööke, et lugemine läks sassi.
                  Corner taken quickly...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Teine ehk esimene antud pennal oli küll rohkem fifty kui sixty, aga tegi otsa lahti ja edasi oli kõik nagu päris. Kuigi ei maksa unustada, et vastast ju ei olnud.
                    Kusjuures selle teise ehk esimese antud pendla vea fikseeris ka abikohtunik.
                    Corner taken quickly...

                    Kommentaar


                      Sedant nüüd vist ei juhtu tihti, et ühes mängus annavad meeskonnad kokku üle tuhande söödu?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Väga kena. Loodetavasti annab see tulemus enesekindlust ka neljapäevaks ja seekord kasutatakse enda võimalused ka ära, mitte nagu Peterburis. Neljapäeval pole meil muidugi ei Sturridget ega ka Coutinho ning see võib jätta küllaltki suure jälje kui Suarezel halb päev peaks jälle olema. Borinist on ikka kuradi kahju. Kohutav hooaeg tema jaoks. Ei olegi midagi teha kui vaid kiiret paranemist soovida.

                        Enrique koll oli ikka klassikaline 'pooli värav. Pass and move, it's the Liverpool groove.

                        Kommentaar


                          twitteris keegi sädistas ,et 500 laksu peale löödud sel hooajal juba.kui selle eest veel mingi karika saaks...
                          mc jünger.Anus Äärits.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas reed Vaata postitust
                            twitteris keegi sädistas ,et 500 laksu peale löödud sel hooajal juba.kui selle eest veel mingi karika saaks...
                            Enne tänast oli 503, mis on Euroopa viie tugevama liiga hulgas suurim number. Täna pandi sinna 35 veel otsa. Saaks selle täpsuse 3-4 % paremaks, annaks see meile kõvasti rohkem punkte juurde.
                            Corner taken quickly...

                            Kommentaar


                              Täna saadi see 'pole-ühtegi-top 10-meeskonda-võitnud' statistika ka kaelast ära, olgugi, et 'pool on eelnevalt võitnud West Hami kes tol hetkel oli esikümnes, kuid selliseid fakte tuimalt ignoreeritakse (eriti just meedia poolt). Küllap unustatakse ka seegi tulemus kui Swansea esikümnest välja kukub / või hakatase rääkima kuidas Liverpool pole võitnud endast tabelis kõrgemal olevat meeskond.

                              Kommentaar


                                See ei olnud top-10 võistkond, vaid top-10 võistkonna B-võistkond...
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X