Lehekülg 1989, kokku 2075 EsimeneEsimene ... 989148918891939197919851986198719881989199019911992199319992039 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 39 761 kuni 39 780, kokku 41495

Teema: Liverpool FC

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Kui teil on vaja mingit abi, kuidas Manchesteri tiimides selle vastikuma poolt olla tol päeval, siis valem on lihtne - ole lihtsalt vaid ühe inimese poolt seal satsis ja olemas. OGS on nt minu puhul selline sümpaatsem tegelane.
    Ja kui City suudabki kõik liigamängud ära võita oma graafikus - no mis siis ikka, müts maha, powerful. Auga välja teenitud tiitel.
    Proven Kings of Europe!

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Aga kui mu peal ei tööta OGS sümpaatia? Tõsi, mulle meeldivad Jones, Young, Fellaini, Bebe, kaalikakujuline prantslane, kes Newcastlisse läks, aga erinevalt Lindperest nemad ei otsusta mänge, vähemalt mitte City kahjuks.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Yeah, good. OK. Kasutaja wordprez avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Aga kui mu peal ei tööta OGS sümpaatia? Tõsi, mulle meeldivad Jones, Young, Fellaini, Bebe, kaalikakujuline prantslane, kes Newcastlisse läks, aga erinevalt Lindperest nemad ei otsusta mänge, vähemalt mitte City kahjuks.
    Puhtjuhuslikult on Liverpooli liigatiitlipõud sama vana kui mina. Kui selle lõppemiseks on keeruline ühe korra Manu poolt olla, siis on üldse elu väga keeruline.

Teisest küljest olen viimasel ajal seda meelt, et kui suur jaburus on aktsepteeritav meelelahutusvorm, siis ühtede alajaburuste tunnistamine teistest õigemaks (miinus äärmuslikud näited) on sisuliselt maitse üle vaidlemine ja seega ajaraisk, lihtsalt üks võimalus ennast teistest paremaks pidada. Nii et have fun, do it your way.*

Selle postituse tõi osaliselt teieni minu frustratsioon, et minu lemmikslaavlased viimati seda küsimust üldse ebavajalikuks ei muutnud. Palju õnne tiitli puhul.

*foorumis leidub kahtlemata näiteid, kus ma räägin sellele seisukohale vastu, aga see oli siis, kui Liverpooli tiitlipõud oli veel mitu aastat noorem
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

pohlaku koer Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    have fun, do it your way.
    olles küll kardetavasti ka ise siin foorumis aastate jooksul tugevalt rohkem kui korra "õige on nii nagu mina arvan" rehaga vehkinud, tahaks tänaseks päevaks justnimelt sellele mõttele alla kirjutada. ole sa Eestis või Liverpoolis või Manchesteris või tugitoolis või pubis või kus tahes.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Igaks juhuks kordan, et mu jaoks on üks Liverpooli tiitel tähtsam kui üks ManU derbivõit.

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Mul poleks midagi selle vastu, et ManU kaotab Cityle ja City omakorda misiganes väiketiimile, kes neil sissejooksus on.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Yeah, good. OK. Kasutaja wordprez avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Acknowledged.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Apr 2019

Algupärane

kaalikakujuline prantslane?

Eesti koondislane Kasutaja Raitsu avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas jermor Vaata postitust
    kaalikakujuline prantslane?
    Obertan.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

Frequent Flyer Kasutaja EgoTrip avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Mhh, Origi tipus, Firmino asemel. Huvitav lüke.

E: Firmino sissetulek poolajal muutis mängu. Asendamatu mängija omal positsioonil.

Vedas et esimese paarikümmne minutiga endale 1-2 väravat sisse ei imetud. Lõpus muidugi Porto mehed väsisid ja kuigi võit tuli kindlate numbritega, oli meil omajagu õnne.

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Meie mäng jäi kõvasti varju, aga kõik decent, peale värava ära lugemist oli mäng suht läbi. Algus oli rabedavõitu, aga ilusti enesekindlalt ära viimistletud.
    Nüüd aga ootab ees selline vahva sõprade paar:

Coutinho'le ka teretere!
    Proven Kings of Europe!

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

VAR eile ruulis! Või siis ka mitte. Või siiski? Nope. Kui Robbo käpa oleks ka ära registreerinud siis oleks ruulinud. Seda on küll hea kirjutada peale võitmist, aga nagu me teame siis karma is biatch.
    Aga Porto siblis esimesel poolajal hästi, lõi meid nii rööpast välja, et me ei suutnud ettepoole söötugi anda. Ainus võimalus mis tekkis kasutasime kohe ära, samas kui nemad suutsid oma olukorrad metsa lüüa. No mis sa teed.

Nüüd on siis nii, et peame veel 2 mängu Barcaga kuskile mahutama. Ega ta mugav olema ei saa. Aga nagu Klopp ka ütles, siis kõigepealt vaatame kuidas Cardiffil selg prügiseks teha.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Väga tšill. Nägin ainult viimast pooltundi, aga seal need väravad enamasti löödigi. TAA ja Hendo söödud lausa täiuslikud ja ega Mane omal Van Dijkile ka midagi viga polnud. Gomez sai palju vajalikke minuteid. Üldiselt täiuslik õhtu. Poolfinaalis seisab veidi tõsisem vastane ees.
    Ah soo - jajah, teine mäng oli ju ka. Selle tulemus oli ühest küljest rõõmustav, teisest kahetsusväärne. Spursil on kardetavasti City käest suurem saun soolas.
    Our days of bliss I think of them often
    Each black lying kiss each sweet little nail in our coffin

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Pool tundi ja game over, sai keskenduda pahade omavahelisele mängule. Kardan ka, et laupäeval on City kodusel Emptyhadil püha viha täis ja no kohe üldse ei usu, et Tottenham neid teist korda võita suudab (eile mäletatavasti Totnam kaotas ). Ikkagi loodan, et City mängijad leinavad oma kadunud quattrot ja lähevad poolkõvatama, aga kahjuks on neil gafferiks Pep, kes seda läbi ei lase.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Esimene jalg on siis Barcelonas ja teine Anfieldil. Selle vastasega on see vast positiivne: õnnestub seal seis enam-vähem respektaabel hoida, on mille nimel kodus võidelda.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Uus kit väljas:

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Selle vasakpoolsema puhul võib küll segadusse sattuda, kelle käes parasjagu till on.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Alissonile anti uuest hooajast nr 1 kombekas.

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Ah soo - jajah, teine mäng oli ju ka. Selle tulemus oli ühest küljest rõõmustav, teisest kahetsusväärne. Spursil on kardetavasti City käest suurem saun soolas.
    Oleneb, kui katki ennast eile joosti. Märkasin nüüd, et nende mäng on lauba kõige esimene ka, veits wtf taastumise seisukohalt. Seis tabelis on selline, et kerelt ei tohi/saa kumbki punkte loovutada.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Märkasin nüüd, et nende mäng on lauba kõige esimene ka, veits wtf taastumise seisukohalt. Seis tabelis on selline, et kerelt ei tohi/saa kumbki punkte loovutada.
    Jah, see on karm. Aprillis kolmapäeva õhtu ja laupäeva hommiku kombo kui mehed hooajast nagu sidrunid tühjaks pigistatud. Siiski - rahulikku nullnulli ilmselt ei tule kuigi minu poolest võiks.

Eesti koondislane Kasutaja Ibanez avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    No, FC Bayern München on ju vapzee saast. Panimõmm milles asi?
    See, kas mõni klubi on saast sinu või minu arust ei olnud hetkel arutelus. Küsimus oli selles, et sina oma saasta fännates ei ole oma radikaalsuses kuigi tõsiseltvõetav.

Ja see autode ümberlükkamine oli pigem vähe liialdatud näide.

CL nüüd kaks tiimi, kes peavad finaali saama. Liverpool, kuna Klopp on seda väärt ja Ajax, kuna need noored härjad on seda väärt.

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud