320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    arsenal võib alati loobuda võistlemisest, kui nii rämedalt liiga tehakse.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Ma olen küll loositulemustega rahul.

      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      arsenal võib alati loobuda võistlemisest, kui nii rämedalt liiga tehakse.
      + 1
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Ma räägin, et tahaks mitmekülgsemat turniiri in general, mitte Arsenali vaatevinklist. Miks peaks loogiliselt see reegel kehtima, et sama riik ei tohi kokku saada ühes ringis aga järgmises võib, kui kõigile on garanteeritud sama arv kohti? Või miks on vaja away goal rule'i?. Minuarust need kaks asja muudavad play offi lihtsalt igavamaks ja aasta-aastalt olen avastanud end CLi järjest vähem nautimast.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas Mustang Vaata postitust
          Muudeti ju süsteemi siin kui pandi esimesse potti meistrid. Kui poleks seda muudetud siis ilmselt Leicesteri me ei näeks seal praegu, sest oleks ka saanud grupifaasis mingid Realid/Barcad.
          See on hea reegel aga kui selliseid Leicesteri suguseid üllatajaid ei ole siis sisuliselt muutis see ainult mõndade suurte tiimide poti ühest kaheks ja teistel kahest üheks.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Ma räägin, et tahaks mitmekülgsemat turniiri in general, mitte Arsenali vaatevinklist. Miks peaks loogiliselt see reegel kehtima, et sama riik ei tohi kokku saada ühes ringis aga järgmises võib, kui kõigile on garanteeritud sama arv kohti? Või miks on vaja away goal rule'i?. Minuarust need kaks asja muudavad play offi lihtsalt igavamaks ja aasta-aastalt olen avastanud end CLi järjest vähem nautimast.
            Kui kõik saaks kõigiga kokku loosida siis võib juhtuda selline situatsioon lihtsalt toon üldise näite mitte praeguse põhjal aga eeldades et suured seal mängivad iga aasta:

            Chelsea vs Arsenal
            Real vs Atletico
            City vs Pool
            Juve vs Napoli

            Ja me näeme juba praegu kordusi, olen kindel et viskaks ka kopa ette kui sama riigi klubid kokku läheks iga hooaeg. Suht kindel et viskaks peale 3 hooaega ära siin enamusel see.

            Ma tean, et mul viskasid need Chelsea vs Liverpooli mängud siin 00ndate keskel ka ära lõpuks CLs. Üks aasta oldi vist isegi samas grupis ju: https://en.wikipedia.org/wiki/2005%E...League#Group_G

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              See on hea reegel aga kui selliseid Leicesteri suguseid üllatajaid ei ole siis sisuliselt muutis see ainult mõndade suurte tiimide poti ühest kaheks ja teistel kahest üheks.
              Leicester oli muidugi imede ime, aga reegel muudeti ju Man City nutu pärast. Ehk et see annab võimaluse pigem selleks, et kui mingid sheigid või red bullid ostavad ära klubisid väiksematest liigadest, noh kas või praeguses situatsioonis mingi Leipzig või minu pärast kui keegi näiteks teeks Hollandis mingi PSG suguse satsi une pealt, et siis ei alustaks viimases potis.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                Kui kõik saaks kõigiga kokku loosida siis võib juhtuda selline situatsioon lihtsalt toon üldise näite mitte praeguse põhjal aga eeldades et suured seal mängivad iga aasta:

                Chelsea vs Arsenal
                Real vs Atletico
                City vs Pool
                Juve vs Napoli

                Ja me näeme juba praegu kordusi, olen kindel et viskaks ka kopa ette kui sama riigi klubid kokku läheks iga hooaeg. Suht kindel et viskaks peale 3 hooaega ära siin enamusel see.

                Ma tean, et mul viskasid need Chelsea vs Liverpooli mängud siin 00ndate keskel ka ära lõpuks CLs. Üks aasta oldi vist isegi samas grupis ju: https://en.wikipedia.org/wiki/2005%E...League#Group_G
                Nojah, kellele ema, kellele tütar. Mulle meeldiks lihtsalt teisiti see formaat, et matemaatiliselt oleks võrdne % ükspuha kes saada. Aga noh, ma mõistan ka neid kes tahavad näha, et ettearvatult paberil suured ja tugevad ikka lõpus kindlalt oleks.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  (grupivõitjate) asetus peab kindlasti säilima. muidu tuleks veel košmaarsemad tabelid kui viimane EM.

                  on üldse mingi sport, kus sellist ükspuha-kes lotot harrastatakse?

                  ja away goal teeb knockout roundi huvitavamaks.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    (grupivõitjate) asetus peab kindlasti säilima. muidu tuleks veel košmaarsemad tabelid kui viimane EM.

                    on üldse mingi sport, kus sellist ükspuha-kes lotot harrastatakse?

                    ja away goal teeb knockout roundi huvitavamaks.
                    w0rd.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      (grupivõitjate) asetus peab kindlasti säilima. muidu tuleks veel košmaarsemad tabelid kui viimane
                      Nõus. Selle vastu pole kunagi vaielnudki. Peaasi, et matemaatiliselt oleks võrdne shanss ükspuha kes teisest seedist saada.

                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      ja away goal teeb knockout roundi huvitavamaks.
                      Minuarust ei tee. Tekitab mingeid imelikke situatsioone pigem. Las see ollagi ainuke eelis, et grupivõitja saab teise mängu kodus.

                      Aga nohhh, maitseasi.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Barca poolehoidjana on ammu kopp ees sellest, et viimase 5 aasta jooksul on enamvähem ühe korra loositud vastu mitte päris tippvõistkond ja Realile vastukaaluks tulevad ainult sellised. Ja no oleks siis vähemalt mitmekesisust, aga see PSG/ManCity kas playoffis või grupifaasis nagu raudpolt on tõesti igav nagu ma kujutan ette Bayern/Arsenal teemat samuti.

                        Kommentaar


                          PSG ja Man. City on täpselt samasuured tippklubid nagu Napoligi. Lihtsalt furoori on veidi rohkem. Eelmiste aastate osas nõus ning igavuse mõttes ka nõus. Ühed ja samad paarid on tõesti igavad, aga igavad on ka samast riigist paarid veerand ja poolfinaalides.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Esivingar Mõnnar vingus juba kaks aastat tagasi, et faking booring on, aga siis vastas esioptimist Vints isegi ühes ajalehes artikliga, et kuidas kõik käib tsüklitena ja kunagi oli ka mingi Itaalia ülemvõim jne. Aga, noh, näha jah seda tsüklilisust.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Esivingar Mõnnar vingus juba kaks aastat tagasi, et faking booring on, aga siis vastas esioptimist Vints isegi ühes ajalehes artikliga, et kuidas kõik käib tsüklitena ja kunagi oli ka mingi Itaalia ülemvõim jne. Aga, noh, näha jah seda tsüklilisust.
                              Sa vingusid selle kallal, et poolfinaalid on ette teada.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                PSG ja Man. City on täpselt samasuured tippklubid nagu Napoligi. Lihtsalt furoori on veidi rohkem. Eelmiste aastate osas nõus ning igavuse mõttes ka nõus. Ühed ja samad paarid on tõesti igavad, aga igavad on ka samast riigist paarid veerand ja poolfinaalides.
                                Tulemused koduliigas ja ka Euroopas viimastel aegadel paraku Sinu väidet ei toeta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X