320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Makedoonia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Eesti - Makedoonia\'

    Eile Eesti koondise kehv mäng oli minu arvates täiesti valesti valitud mängutaktika. See jääb küll Jelle südametunnistusele. Kodus ainult kaitsele küll orienteeruda ei saa. Vastastele anti vaba voli palli keerutada ja kingiti mängukindlus. Meie mängumehed olid aga kramplikult kinni selles skeemis, mis treeneri poolt ette antud - kaitsev taktika. Sellest tulenevalt ei julgenudki keegi õeti rünnakule minna. Kurb oli vaadata, et kui keegi Eesti koondise meestest palli sai, siis ega omadest naljalt keegi palli küsima ei länud - justkui kardeti eksida. Taktikat muudeti ju alles 10 min enne mängu lõppu. Arvan seda, et kodus tuleks ikka ründavalt jalgpalli näidata. Loodan seda igatahes järgmiselt kodumängult. Kui tahetakse, et rahvas tuleks kaasa elama, siis tuleks ikka midagi selle eest vastu ka anda. Eilses mängus olen muidugi pettunud ja neid oli eile tuhandeid... Loodan, et tehase õiged järeldused ja järgmiseks mänguks valitakse ikka selline takstika mis meile võidupunke ka võiks tuua...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Eesti - Makedoonia\'

      mängu parim dmitrjev. hea oli veel ka jääger. ülejäänud ei kannata eriti kriitikat.
      pasuna-mehed olid vinged istudes põhja tribüünil oli neid väga hästi kuulda, jääme järgmisi kontserte ootama

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Eesti - Makedoonia\'

        endale ka jubedalt meeldis see pasuna asi! võiks mängu ajal selle laulu ära mängida pasunaga \"eesti MM\"

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Eesti - Makedoonia\'

          Algselt postitas ROOTSI KUNN


          Mängu ei tahaks hetkel kommida aga muu taust olli tõesti võimas. Puhkpillipoisid oli nagu kuulsad Hollandi pillimehed ,kes oma koondist alati toetamas käivad .
          Jõudu poisid ka edaspidiseks. Staadino nurkadesse küll eriti kuulda ei olnud aga see ei olnud nende süü. Külgedele oli selle eest aga väga hästi kuulda.

          Üks tähelepanek aga veel. Tuleb ikka kõvasti varem kohale tulla ,sest järjekorrad olid mega pikad ja ise sain ka alles 8. minutil sisse.
          Disku oli küljele ilusasti kosta. Tramm peaks varem väljuma või siis 1 ringi tegema, poleks probleemi ajaliselt. Sõit oli tore ja juua sai palju

          Sissesaamisest, perse ma seisin oma 10-15 minutit sabas kust ma sisse ei pääsenud. Need küljenumbrid on ka nagu nad on, näha neid ei ole. Sees on nagunii üks süsteem aga ikka jonnivad. Õnneks Alva oli teises sabas kohe-kohe sisse saamas ning sain järjekorrata sisse teisest sissepääsust.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Eesti - Makedoonia\'

            Mis fännitribüünil juhtus, et kiirabi seal askeldas?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Eesti - Makedoonia\'

              Algselt postitas peapall


              Mis fännitribüünil juhtus, et kiirabi seal askeldas?

              keegi viidi kanderaamil ära aga ei näinud kes see oli....hapnikumask oli igatahes peas ja ei saanud aru kas oli teadvusel või mitte.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Eesti - Makedoonia\'

                «Ma ei saanudki aru, kas treener lubas mul rünnakule minna või mitte, aga ma läksin,» meenutas Poom. Jelle Goes lubas, aga seda polnud lärmis kuulda: «Ütlesin: mine, sul on ilus kollane särk.»

                (õhtalehest)
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Eesti - Makedoonia\'

                  Algselt postitas ballack


                  Algselt postitas peapall


                  Mis fännitribüünil juhtus, et kiirabi seal askeldas?

                  keegi viidi kanderaamil ära aga ei näinud kes see oli....hapnikumask oli igatahes peas ja ei saanud aru kas oli teadvusel või mitte.
                  Öeldi, et Kellegil olevat langetõbi.

                  Aga ma kiidan ka siis pillikoori.Väga mõnus meeleolu oli seal.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Eesti - Makedoonia\'

                    Algselt postitas symbio


                    Algselt postitas ballack


                    Algselt postitas peapall


                    Mis fännitribüünil juhtus, et kiirabi seal askeldas?

                    keegi viidi kanderaamil ära aga ei näinud kes see oli....hapnikumask oli igatahes peas ja ei saanud aru kas oli teadvusel või mitte.
                    Öeldi, et Kellegil olevat langetõbi.

                    Aga ma kiidan ka siis pillikoori.Väga mõnus meeleolu oli seal.

                    ma aravn et lihtsalt sido ja terja mäng viis vaese fänni ahastusse

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Eesti - Makedoonia\'

                      Ja rongkäigus osalevaid inimesi oli vähe..kahjuks.Vihm tegi muidugi asja toredamaks..siiski mitte.Aga lahe oli..oli küll.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Eesti - Makedoonia\'

                        Need, kes ikka saavad, minge mängu kohapeale vaatama. Teleri vahendusel näete kõik olukorrad alles korduses. Kaameramehed ei jaksa neid asjandusi piisavalt õigeaegselt lükata ja nii jääbki vaid kommentaatori hääl teadustama, mis kuskil sünnib.

                        Sido mängu panek oli minu arvates õige tegu, kuna nagu ma aru saan, siis näitas ta brondby vastu headmängu ja kui ta poleks nüüd platsile saanud, oleks olnud palju kisa, et miks selline mees pingil on. Ehk oleks pidanud välja võtma vms, aga mõistlik, et mängu pandi.

                        Jäägeri soolod äärel olid lausa vapustavad. Mees võttis palli ette ja läks. Mitte kehvemini kui see Lazio sell vastastel. Väga meeldis.

                        Teagi, kas nüüd tohib öelda siin Iisrael ahju või mõni natsikütt tuleb varsti ukse taha?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Eesti - Makedoonia\'

                          Algselt postitas Sats1


                          Küsimused Jellele:


                          Homme me nagime „löö-jookse jalgpalli“ (Tordarsoni ning Pijpersi moodi) LÕPLIKU taastumist või A-koondis püüab mängida järgmistes mängudes möödanud aasta stiiliga ?

                          Miks Teever mängis äärel kaitsja/poolkaitsja kohal ? Miks värava löömise ajal Teever sattus keskkaitsja kohal ? ? ?

                          Miks Vassiljev jäi pingil ?

                          Kas Sidorenkov on hetkel valmis et A-koondise põhikooseisuks mängida ? Kes on hetkel raskem liikumisel-koondise abitreener Marko Kristal või Tarmo Neemelo ?

                          Mitu korda ning mis riikides te (või abitreenerid) käisite sel aastal komandeeringus et A-koondislasi vaadata ? Rootsi, Soome, Norra, Venemaa, Holland, Bulgaaria ... ?

                          Miks sel aastal meie koondis lööb nii vähe RAAMISSE (eriti karistusalast) ?

                          Kas teil on saanud vaba voli et A-koondise kooseisu ja taktikat moodustada ?
                          Vastan: mitte midagi ei saand aru

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Eesti - Makedoonia\'

                            «Šokki pole, kaotasime endast tugevamale meeskonnale,» tõdes EM-sarja hakatuseks Makedooniale 0:1 alistunud Eesti jalgpallikoondise juhendaja Jelle Goes. «Aga kas me mängisime väga halvasti? Ei. Kas Makedoonia oli üllatavalt hea? Kah ei.»

                            Aitab vist nendest ilusatest kaotustest

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Eesti - Makedoonia\'

                              Noh mäng oli nagu ta oli. Närviline. Pandev ka lollitas meie vaest kaitset mõnuga. Isiklikult meeldisid mulle Klavan, Jääger, Dmitrijev. Mõningail hetkil ka Stepanov ja Viikmäe ning Lindpere. Samas Jelle kus kurat on eelmisel aastal näidatud \"totaalne jalgpall\" toimiva ründe ja distsiplineeritud kaitsega.
                              Ning miks on vaja harrastada Salumetsa \"Kalevi\" korvpallimeeskonna stiili, et vahetusi teeme ainult siis, kui surm suu juures. Kui ikka Terja ei jõua, platsile värske mees. Taktika ei tohiks olla nii jäik
                              Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Eesti - Makedoonia\'

                                Algselt postitas Kaspy


                                «Šokki pole, kaotasime endast tugevamale meeskonnale,» tõdes EM-sarja hakatuseks Makedooniale 0:1 alistunud Eesti jalgpallikoondise juhendaja Jelle Goes. «Aga kas me mängisime väga halvasti? Ei. Kas Makedoonia oli üllatavalt hea? Kah ei.»

                                Aitab vist nendest ilusatest kaotustest
                                Kus see ilu oli?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X