320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Spordiportaalide apsakad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tuneesia väravatevahe oli ka tegelikult teine ning Angolal samuti.

    Kommentaar


      Päevaleht, teemaks NBA tähtede mäng ja "Playstation Skills Challenge":

      Lisaks saavad mängijad oma oskusi demonstreerida Play Stationil mängides, kus tiitel on kaitsta Dwyane Wade´il.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Päevaleht, teemaks NBA tähtede mäng ja "Playstation Skills Challenge":

        Lisaks saavad mängijad oma oskusi demonstreerida Play Stationil mängides, kus tiitel on kaitsta Dwyane Wade´il.
        Igati profesionaalsed ajakirjanikud. Mida muud selle peale kosta

        Kommentaar


          Ramos plays an important role in the team's attack as well, earning the seventh spot in the assists ranking (905)


          Ülehindavad Ramost, 905 assisti see hooaeg (Miks mina neist umbes 890-t pole näinud???)
          Algselt postitas Maekas
          Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

          Kommentaar


            Algselt postitas juhmard Vaata postitust
            http://realmadrid.com/articulo/rma46767.htm

            Ülehindavad Ramost, 905 assisti see hooaeg (Miks mina neist umbes 890-t pole näinud???)
            sa oled praegu VÄGA rumal....

            Kommentaar


              Viimases Jalkas oli kirjas, et Lindpere võitis Bulgaaria meistritiitli 2995.aastal.
              Algselt postitas budulojus
              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

              Kommentaar


                Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                Viimases Jalkas oli kirjas, et Lindpere võitis Bulgaaria meistritiitli 2995.aastal.
                hahahaha LOLLAKAD! aasta 2995 pole veel olnud!

                Kommentaar


                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  sa oled praegu VÄGA rumal....
                  Ole hea seleta, siis mulle kui lollile lahti.
                  Algselt postitas Maekas
                  Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                  Kommentaar


                    Algselt postitas juhmard Vaata postitust
                    Ole hea seleta, siis mulle kui lollile lahti.
                    905 ei pea olema resultatiivne sööt, vaid lihtsalt completed assistid

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jaamu
                      "In the sport of football (soccer), an assist is a statistic, recorded in certain instances of a goal being scored, that is attributed to the player who provided the opportunity for a teammate to score."
                      mida sinu arvates siis completed assists jms tähendavad? La Ligas võid sageli näha, kuidas vastav arv on mängujuhtidel sinna 40 ligi, et annavad siis mängu jooksul 40 väravasöötu?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jaamu
                        "In the sport of football (soccer), an assist is a statistic, recorded in certain instances of a goal being scored, that is attributed to the player who provided the opportunity for a teammate to score."

                        Kle tarkpea, missuguse ingliskeelse terminiga nimetaksid siis sina õnnestunud söötu (mitte tingimata resultatiivne)?

                        Kommentaar


                          Justnimelt. Completed passes. Assist on siiski väravaga lõppenud sööt. Assist tähendab abistama ja juba see peaks ütlema, et igasugune palliveeretamine omavahel ei ole assisteerimine.
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            No johhaidii, vähegi mõtlev inimene peaks ju aru saama, et siinkohal on ikkagi mõeldud täpseid sööte, mitte väravasööte, isegi kui hispaanlased on seda natuke ebatäpselt inglise keelde tõlkinud.

                            Aga et mitte niisama õiendada, siis ka üks pärl siitsamast soccernetist:

                            Evertoni poolelt võib seni vigastatud olnud mängijatest kaasa teha David Moyes, kes on jõudsalt paranenud.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Hispaanlased ütlevad tavaliselt: Assist - õnnestunud sööt, Goal Assist - väravasööt. Assist ei ole alati väravasööt!
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar




                                heheheh.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X