320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tore on. Hakaku ehitama parem. Ma Tartu jalgpallist muud ei mäletagi, kui et kohekohe tuleb vinge tribüünhoone. Oleks aeg küll. Tartu väärib küll sellist. Pilti ka: http://www.tartusport.ee/tamme
    www.jalgpall.ee
    http://www.last.fm/user/lennartk

    Kommentaar


      Parkla on okei. Aga see laste miniväljak on puhas sitt. Seal nagunii mingid tegevust eriti ei toimu, ma pole kunagi le coqi omal näinud et keegi oleks mänginud.

      Kommentaar


        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
        Parkla on okei. Aga see laste miniväljak on puhas sitt. Seal nagunii mingid tegevust eriti ei toimu, ma pole kunagi le coqi omal näinud et keegi oleks mänginud.
        Arenal on see siiski suhtselt populaarne ja seal mängitakse päris palju.
        FC Flora

        Kommentaar


          tänapäeval ma tean välismaal on rohkem pop sellised ringikujulised ja üpris väiksed metallist arenad. Ma soovitaks sellist

          Kommentaar


            Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
            türgi u21 on päris kõvv

            Kommentaar


              Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
              tänapäeval ma tean välismaal on rohkem pop sellised ringikujulised ja üpris väiksed metallist arenad. Ma soovitaks sellist
              Tolle nimi on panna arena. aanvaller, kas Soomes on selliseid?

              Kommentaar


                kas täna siis tammekal karika mäng tamme staadion nõmme unnitediga 18.45 ? ütelhe palun

                Kommentaar


                  Kellaaeg õige aga kuupäev on hoopis 28.okt EJL koduka järgi...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Vapor IV Vaata postitust
                    Tolle nimi on panna arena. aanvaller, kas Soomes on selliseid?
                    Talis on ja linnas on samuti.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                      Aga see laste miniväljak on puhas sitt. Seal nagunii mingid tegevust eriti ei toimu, ma pole kunagi le coqi omal näinud et keegi oleks mänginud.
                      Kuule lammas, mis kuradi pärast sa sellist lolli juttu ajad??
                      The other line moves faster.

                      Kommentaar


                        Aga väga hea kui kasutatakse.. Ma tõesti ei teadnud et keegi tunneb ennast nii puudutatuna, aga jutt on lihtne.. Kõndisin 3-4 päeva järjest sealt mööda ja panin tähele et ainult tühjus silma seal. Tuleb välja et valisin valed päevad mööda kõndimiseks
                        My bad

                        Kommentaar


                          Ilmselt valisid valed kellaajad, käisin eile kella 14 paiku sealkandis, sadas korralikult vihma, aga platsil togisid poisikesed 3 vs 3 palli
                          Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                          Kommentaar


                            Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                            Aga väga hea kui kasutatakse.. Ma tõesti ei teadnud et keegi tunneb ennast nii puudutatuna, aga jutt on lihtne.. Kõndisin 3-4 päeva järjest sealt mööda ja panin tähele et ainult tühjus silma seal. Tuleb välja et valisin valed päevad mööda kõndimiseks
                            My bad
                            Kuule noor joller - kui sa paar korda satud mööda kõndima ja seal kedagi ei näe, ei tähenda seda, et miniväljakuid ei kasutata.
                            Kui soovid mingit konstruktiivst kriitikat teha, siis kontrolli andmed üle, mitte ära hakka niisama lahmima!
                            The other line moves faster.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Raix Vaata postitust
                              Kuule noor joller - kui sa paar korda satud mööda kõndima ja seal kedagi ei näe, ei tähenda seda, et miniväljakuid ei kasutata.
                              Kui soovid mingit konstruktiivst kriitikat teha, siis kontrolli andmed üle, mitte ära hakka niisama lahmima!
                              Sa oled nii kuri. Nii tore.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Raix Vaata postitust
                                Kuule noor joller - kui sa paar korda satud mööda kõndima ja seal kedagi ei näe, ei tähenda seda, et miniväljakuid ei kasutata.
                                Kui soovid mingit konstruktiivst kriitikat teha, siis kontrolli andmed üle, mitte ära hakka niisama lahmima!

                                Raix, ma annan sulle kui heale sõbrale meelerahu retsepti. Minu jaoks on see viimased mõned kuud juba töötanud.

                                XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

                                Soccernet.ee foorum » Kasutaja kontrollpaneel » Sõprade / ignoreeritavate nimekirjad

                                Ignoreeritavate nimekiri
                                aanvaller
                                foorumid
                                martn26
                                Mehhanisaator

                                Kommentaar

                                Working...
                                X