320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    kas psg nimetamisel pariisiks on mingi konkreetne põhjus ka?
    Eem, aga miks mitte?

    Kommentaar


      Algselt postitas 17 Vaata postitust
      kas psg nimetamisel pariisiks on mingi konkreetne põhjus ka?
      Kuulukse, et Demba Ba oli ainus pariislane, kes eile väljakul käis.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
        Isegi Torres oleks selle sisse löönud` lausetest!
        See pole ju mõnitamine vms, Torres on ju ,,staar ründaja'' kes lööb hooaja peale ca 10 väravat. See pole vist väga hea tulemus.
        THEO HERNANDEZ

        Kommentaar


          Mina mäletan ühte kohta Torresest.
          Vince: "No sealt oleks ükskõik kes sisse löönud!" (Cahilli situatsioon)
          Mina: "No Torres vast poleks."

          Selle eest palun vabandust.

          Ja tõstan lepituseks Chelsea fännid minu isiklikus "kommentaator teeb meile koguaeg liiga ja vihkab kogu südamest"-fännide edetabelis teisele kohale:
          1. Arsenal
          2. Chelsea
          3. pean veel mõtlema.

          Kommentaar


            Algselt postitas 17 Vaata postitust
            kas psg nimetamisel pariisiks on mingi konkreetne põhjus ka?
            Jah. Pariisi klubi on, nagu me teame.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Mina mäletan ühte kohta Torresest.
              Vince: "No sealt oleks ükskõik kes sisse löönud!" (Cahilli situatsioon)
              Mina: "No Torres vast poleks."

              Selle eest palun vabandust.

              Ja tõstan lepituseks Chelsea fännid minu isiklikus "kommentaator teeb meile koguaeg liiga ja vihkab kogu südamest"-fännide edetabelis teisele kohale:
              1. Arsenal
              2. Chelsea
              3. pean veel mõtlema.
              Panen vist Real Madridi fännid kolmandaks. Nad on ka sellised hellad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Eem, aga miks mitte?
                ärge mõistke valesti, ei mingi etteheitena vms, huvitav ja harjumatu oli kuulata lihtsalt. ma küll liiga palju ei süvenenud, aga ei pannud esimese hooga tähele küll, et 'psg' varianti kasutatud oleks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas 17 Vaata postitust
                  ärge mõistke valesti, ei mingi etteheitena vms, huvitav ja harjumatu oli kuulata lihtsalt. ma küll liiga palju ei süvenenud, aga ei pannud esimese hooga tähele küll, et 'psg' varianti kasutatud oleks.
                  Pariis on lihtsam öelda. Ma ise ka mõtlesin natuke, et prantsusmaal kasutatakse ju iga meeskonna kohta rohkem linnanime.

                  Kommentaar


                    head prohvetid olid eile ikka stuudios - "mina ootan 86ndat minutit igastahes, seal on alati chelsea jaoks midagi juhtunud"
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Even Vaata postitust
                      head prohvetid olid eile ikka stuudios - "mina ootan 86ndat minutit igastahes, seal on alati chelsea jaoks midagi juhtunud"
                      See nägi välja nii, et vince ütles teise poolaja algul, et psg peab ka ründama, kuna muidu lööb chelsea kusagil 87. peal ära ja siis ei jää enam aega reageerida. Ja, noh, 85 peal tuletasin seda veel meelde ja ülejäänu on ajalugu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Pariis on lihtsam öelda. Ma ise ka mõtlesin natuke, et prantsusmaal kasutatakse ju iga meeskonna kohta rohkem linnanime.
                        eks see sellest tule et hea ports satse ju olmpique nime kannavad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                          eks see sellest tule et hea ports satse ju olmpique nime kannavad.
                          Mul oli endal nädalavahetusel Manchesteri ja Newcastle'i mäng. Pidevalt tuli üle huulte "United siin" ja "United seal". Siis pidi jälle parandama, et mis United jälle.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Panen vist Real Madridi fännid kolmandaks. Nad on ka sellised hellad.
                            Ma ei tea. Teist mängu järjest oli täitsa mõistlik kommentaar.* Ei haavatud Chelsea fänni tundeid ka. Koomusk päris nii sujuvalt ei tule, kui Kalevil, aga muus osas igati solid tiim. See hellikute teema vist tuleneb sellest, et põhilised solvujad on need, kelle klubide kallal üldiselt kõige rohkem hambaid teritatakse. Siinkohal muidugi Arsenali nominatsioon jääb mõnevõrra arusaamatuks.

                            *noh, nii palju kui närvitsemise ja enda kommenteerimise kõrvalt aega kuulata jäi.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Ainult üks väike küsimus. Ega Peeter Soo ja Mart "tõrrepõhi" Poom täna mängu ära ei riku?

                              e: Punker andis vastuse. Järvela ja Kristal siis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Ainult üks väike küsimus. Ega Peeter Soo ja Mart "tõrrepõhi" Poom täna mängu ära ei riku?

                                e: Punker andis vastuse. Järvela ja Kristal siis.
                                Siis on hea, sest kristal on nagunii rohkem vait, talle kohe istub see vait olemine, kuulajatel ka parem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X