320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ahsoo, ühe soovitusel leidsin kah selle teema üless, ei teadnudki, et selliseid asju aetakse siin..
    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Kindlasti on selliseid mehi veel, aga nemad ei tähistanud konkurendi võitu koos konkurendiga (kui Tammekat saab üldse Kalju konkurendiks pidada).
    Kaljuga tuuritamine oli ikka minu jaoks väga naljakas

    Edit: ja nagu lauluke juba ütleb- koolis ei käi, tööl ei käi...
    Eks vaba aega palju käes ja kuidagi tuleb see sisustada.
    Tagantjärele mõeldes, eks ta tõesti kõige eetilisem tegu ei olnud, kui tavainimese seisukohast mõelda, et pärast omade mängu lõpetad õhtu Pantritega pubis. Lihtsalt, mina enda seisukohast vaatan asja nii; kuna me kõik (eakaaslased) oleme üheskoos palju sõbralikult aega veetnud ja muljeid vahetanud, ajame ühte asja, oleme selle eest väljas ning sellised vutikvintessentsid Eestis on puhas nautimishetked, mida on minusugusel koduvutipatrioodil raske eirata, siis sai ka lubadus antud juba eos enne seda päeva nii endale kui Kalju sõpradele, et sellest päevast korraldame koos ühe unustamatu elamuse ning see pidupäev saab olema korralik..

    Ja see laulujupp millele vihjad, on pila, et sa teaksid. See lõppenud aasta käisin nii koolis kui tööl, lihtsalt, hea on lõõpida teistel, eksole
    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Oot mis Mällar polegi ühe kindla klubi poolt vaid cheersib ja käib ka teiste meistriliiga klubide kodu ja võõrsil mängudel nende poolt cheersimas v?
    Mees, vastan sulle ausalt. Meistriliiga mängudes cheersin nagu sa ütlesid, loomulikult Tammeka eest ja seda arvan ma, et teen hästi ja eeskujulikult. Eesti klubide Euromängud aga on kujunenud mul iga-aastaseks traditsiooniks, ja viimased aastad olen siis seal ka oma kaasfänne aidanud ning sealt alates olen paljudega ka sõbrunenud Kusjuures tänavu sai koguni Levadia fännidega tutvust teha, ja kogemus ei olnud mitte paha. Siis veel vahest leian motti(loe;kui olen vine all) ka Welco IIIL mängudel kaasa laulda ja möllu..lisaks eelnevale,elan hingega kaasa Tartu Pereleib võrkpallimeeskonnale. käin nii kodu- kui võõrsilmängudel, aga loomulikult on see võrreldes jalgpalliga teisejärguline mo jaoks.
    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Pingem jah saab respecti selle eest, et ta on nii pühendunud eesti jalkale.
    Tänud! Ma ei ole küll kunagi soovinud selle asjaga teenida erilist tähelepanu vms., kuna ma sooviks näha rohkem selliseid kes kohalikkust huvituks ja niisiis see "saavutus" ei oleks nii haruldane, mida peaks suurelt tuututama. Aga tore igaljuhul lugeda, et tunnustatakse ka

    Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


    Kommentaar


      Mõned on viidanud sellele, et vana auhindade formaat on ennast ammendanud. Mis see alternatiiv oleks, mida peetakse paremaks?
      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Mina traditsioonilisi auhindu ei jaga, annan ainult eriauhindasid, sest see vana formaat on minu jaoks ennast ammendanud:
      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Minu jaoks tundub ka see varasem formaat jube mäda. Suure mässajana siis lähenen ka teistmoodi. Juba jupp aega mõtlesin ka Itaalia omadele eraldi auhindu jagada (nagu eika) ja mõned eripreemiad siis mis kehtivad üle foorumi.

      Kommentaar


        SMS hääletus.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
          SMS hääletus.
          pop ja noortepärane

          Kommentaar


            kategooriaid vähemaks, valida nominendid ja siis hääletus.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              kategooriaid vähemaks, valida nominendid ja siis hääletus.
              Pointless. Mulle meeldib küll vaadata, et kellele minu mürgeldamine meeldib, kes peab mind vaimukaks ja kes irooniliseks. Pole vaja siin mingit missivõistlust teha.

              Kommentaar


                no bikiinivoor oleks ju pädev küll. Mmmera peaks juba täisealine olema ja borati-trikoos markofkin on kindlasti vahvam kui mingi koolilaste aasta jobuks sõimamine.

                Loomulikult on huvitav ka praegusi poste auhindadest lugeda, selles suhtes sinuga täiesti nõus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  borati-trikoos markofkin
                  Ära kutsu kurja karja. Noor mees, on sulle siis vaja neid unehäireid ja košmaare?

                  Kommentaar


                    Mina olen igatahes vana formaadi poolt


                    E:Pole olnud eriti suur ignoreerimis listi kasutaja, aga viimased leheküljed Chelsea teemas sundisid seda kasutama (mõned on juba veidi pikemat aega seal sees)

                    Kommentaar


                      Vana formaat on ju suht asine. Kui kellegil on äkki ideid täiustamiseks või mõne auhinna välja andmisest loobuda edaspidi siis siin on see koht. Ja milline see uus formatsioon välja peaks nägema? Sms on hea huumor aga reaalselt..
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Kogu auhindade teema algne mõte oli ju aidata uuesti avalikkuse ette parimad postitused, mis kellelegi aasta jooksul silma hakanud. Vähemalt minu jaoks. Mul pole küll vähimatki tahtmist mingi kasutaja poolt või vastu hääletada. Egomaniakkide upitamine ei huvita.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Nominentide idee ei sobi kohe mitte. Sama hästi võiks siis praegused parimad ritta panna ning teha nende vahel kordushääletuse? Aga see muutub siis ju pikaks lohisevaks reeglitega pärsitud ettevõtmiseks. Praegu on jällegi hea vabas vormis kokkuvõtte tegemine, mis minu arvates siia foorumisse ka kõige paremini sobib.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Kusjuures ma uuendasin seda "vana formaati" mõned aastad tagasi, kus kaotasin mõned kategooriad ning lisasin mõned uued. Siis oli näiteks lisaks kõige vaimukamale postitajale olemas ka kategooria kõige naljakam postitaja.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Mulle igatahes meeldib. Alati võib mõne kategooria juurde mõelda või tühjaks jätta kui miski ei sobi.

                              a mul nagu meeles, et Mõnuagendil oli üks päris hea jutuke veel Eesti vutist, mida keegi maininud ei ole, aga krt ei oska otsida.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                                Mulle igatahes meeldib. Alati võib mõne kategooria juurde mõelda või tühjaks jätta kui miski ei sobi.

                                a mul nagu meeles, et Mõnuagendil oli üks päris hea jutuke veel Eesti vutist, mida keegi maininud ei ole, aga krt ei oska otsida.
                                http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1431345 see?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X