320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Ei teagi kohe kuidas sulle viisakalt vastata, et sa ei solvuks (üldse aru saaksid, kas teisipäev või reede) aga nii rumalaid väiteid (loe: lalisemist) pole juba ammu lugenud.
    Mitte ühelgi sinu toodud näitel pole kaalu - muide, peale delfis kirumise ja porri vaatamise, kasuta sellist asja nagu Google... kus enne kontrolli oma väiteid (ja päriselt, ei KAPO, ei sisalikud, ei Siim Kallas isiklikult ei jälgi sinu tegemisi seal)

    Arsenal oleks ju 10 aastat jutti võitnud, sest Wenger on geenius aga kuri City, kes ostab nad mängijatest tühjaks...
    Nasri, Sagna, Clichy.... NÄITAB SELGELT, MIS KLUBIGA TEGU jne.
    Mis siin rumalat on? See, et Bayern ostab kogu Dortmundi tühjaks, see on normaalne? Arsenal ja City on vähe teine teema. Arsenal ilmselgelt ei olnud suuteline pakkuma tugevamatele konkurentsi ja loogiline, et sellisest klubist mängijad minema tahavad. Mitu tiitlit Nasri ja Clichy peale City'ga liitumist võitnud on? ja kui ma räägin tiitlitest, siis ma räägin premmist, mitte mingist Fa karikast, mis kotib aint manu ja Arsenali. Vastus on 2 tiitlit selle lühikese ajaga. Samas kui Dortmund suudaks pakkuda Bayernile konkurentsi ja tegelikult oleks neist isegi tugevam, kui iga aasta bayern nende ühte parimat mängijat endale ei võtaks.

    Ja oma varikonto jutu võite endale sisse istuda. Varikontoga inimene ajab tavaliselt lolli juttu ja lahmib tühja. Ma enda arust pole kunagi tühja lahminud. Kõik, mis ma kunagi öelnud olen City kohta, on ka täide läinud. Lihtsalt minu ja tavalise fänni vahe on see, et mina usun ka oma klubi edusse. Ja edu tuleb, nagu ajalugu juba näidanud on. Ja kuu aja pärast on terve Manchester siniseks võõbatud, et CL võiduparaadi tähistada.

    Kommentaar


      Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
      Mis siin rumalat on? See, et Bayern ostab kogu Dortmundi tühjaks, see on normaalne? Arsenal ja City on vähe teine teema. Arsenal ilmselgelt ei olnud suuteline pakkuma tugevamatele konkurentsi ja loogiline, et sellisest klubist mängijad minema tahavad. Mitu tiitlit Nasri ja Clichy peale City'ga liitumist võitnud on? ja kui ma räägin tiitlitest, siis ma räägin premmist, mitte mingist Fa karikast, mis kotib aint manu ja Arsenali. Vastus on 2 tiitlit selle lühikese ajaga. Samas kui Dortmund suudaks pakkuda Bayernile konkurentsi ja tegelikult oleks neist isegi tugevam, kui iga aasta bayern nende ühte parimat mängijat endale ei võtaks.

      Ja oma varikonto jutu võite endale sisse istuda. Varikontoga inimene ajab tavaliselt lolli juttu ja lahmib tühja. Ma enda arust pole kunagi tühja lahminud. Kõik, mis ma kunagi öelnud olen City kohta, on ka täide läinud. Lihtsalt minu ja tavalise fänni vahe on see, et mina usun ka oma klubi edusse. Ja edu tuleb, nagu ajalugu juba näidanud on. Ja kuu aja pärast on terve Manchester siniseks võõbatud, et CL võiduparaadi tähistada.
      Igor Mang sina või?

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        mehed, kamoon tartanjan on ju varikonto ja troll. Miks te üldse tema teksti loete ? veel enam reageerite ?
        nii ja naa. foorum ongi ju tegelikult paljuski trollimiseks. mulle meeldib aegajalt isegi nende postitusi rohkem lugeda kui sinu või siis kodanik Janki omasi mis on pahatihti ääretult väsitavad, kurnavad, subjektiivsed ja kõike muud.

        Kommentaar


          Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
          nii ja naa. foorum ongi ju tegelikult paljuski trollimiseks. mulle meeldib aegajalt isegi nende postitusi rohkem lugeda kui sinu või siis kodanik Janki omasi mis on pahatihti ääretult väsitavad, kurnavad, subjektiivsed ja kõike muud.
          Nii ja naa. Trollimisel ja trollimisel on ka vahe. Minule näiteks ei meeldi tordiga-näkku-naljad aga ma ei heida seda kellegile ette. Kui keegi tuleb väitma midagi, millel pole alust... pole isegi tõlgendamise küsimus...
          Väide: Bayernis ainult 2 sakslast... VALE... jne. siis see pole trollimine vaid seniilne sonimine... jah see on kuni selle hetkeni vaimukas... kui jõuab kohale, et selline inimene on ka PÄRISELT olemas, kes seda ka PÄRISELT usub... ja ohh jummel... ta võib ju paljuneda (poegida/poolduda) ja oma geneetilist pärandit edasi anda/kanda...

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            Nii ja naa. Trollimisel ja trollimisel on ka vahe. Minule näiteks ei meeldi tordiga-näkku-naljad aga ma ei heida seda kellegile ette. Kui keegi tuleb väitma midagi, millel pole alust... pole isegi tõlgendamise küsimus...
            Väide: Bayernis ainult 2 sakslast... VALE... jne. siis see pole trollimine vaid seniilne sonimine... jah see on kuni selle hetkeni vaimukas... kui jõuab kohale, et selline inimene on ka PÄRISELT olemas, kes seda ka PÄRISELT usub... ja ohh jummel... ta võib ju paljuneda (poegida/poolduda) ja oma geneetilist pärandit edasi anda/kanda...
            Kulla kaaskodanik, kui sa veidigi lugeda oskaksid, siis sa oleksid märganud, et ma ütlesin, et Bayernil oli 2 sakslast põhis mängus Atletico vastu. Kas ka see on VALE? Vist mitte. Ülejäänud teksti pole mul mõtet isegi kommenteerida, sest see baseerub su esimesel väitel, mis oli juba vale. Mul on tunne, et sina oled hoopis troll

            Kommentaar


              Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
              Kulla kaaskodanik, kui sa veidigi lugeda oskaksid, siis sa oleksid märganud, et ma ütlesin, et Bayernil oli 2 sakslast põhis mängus Atletico vastu. Kas ka see on VALE? Vist mitte. Ülejäänud teksti pole mul mõtet isegi kommenteerida, sest see baseerub su esimesel väitel, mis oli juba vale. Mul on tunne, et sina oled hoopis troll
              Just, sul on ilmselt õigus... mina olen troll ja sina tajud asju õigesti... ning kui sina midagi rumalat arvad, olgu selleks lame maa teooria või, et City on kõigile eeskujuks, siis see on sõnavabadus

              Kulla tegelane, kui sa enda mõtteid väljendada oskaksid, siis ma oleks ka aru saanud, et mõtlesid seda konkeetset mängu.
              Ilmselt pole sa sinna klassi veel jõudnud, kus seda õpetatakse aga kui esimene öökülm sind ära ei võta ja MMS kuuri üle elad, siis võib sinust ehk veel inimene saada.

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Nii ja naa. Trollimisel ja trollimisel on ka vahe. Minule näiteks ei meeldi tordiga-näkku-naljad aga ma ei heida seda kellegile ette. Kui keegi tuleb väitma midagi, millel pole alust... pole isegi tõlgendamise küsimus...
                Väide: Bayernis ainult 2 sakslast... VALE... jne. siis see pole trollimine vaid seniilne sonimine... jah see on kuni selle hetkeni vaimukas... kui jõuab kohale, et selline inimene on ka PÄRISELT olemas, kes seda ka PÄRISELT usub... ja ohh jummel... ta võib ju paljuneda (poegida/poolduda) ja oma geneetilist pärandit edasi anda/kanda...
                Jep, fair point. Siinkohal ma muidu ei arvagi et tartanjan96 on troll - mulle tundub lihtsalt pigem äärmiselt rumala tegelasena

                Kommentaar


                  Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                  Jep, fair point. Siinkohal ma muidu ei arvagi et tartanjan96 on troll - mulle tundub lihtsalt pigem äärmiselt rumala tegelasena
                  Samas ma osaliselt mõistan ka tema pahameelt. Ka minule meeldiks, kui konkurents Bundesligas oleks kõvem ja Dortmund suudaks oma tuumikut hoida aga selles ainult Bayernit süüdistada on ka nüüd äärmus.

                  Kommentaar


                    Parim pilt tänasest mängust
                    tuvid AA.jpg

                    Kommentaar


                      Bayern valitseb ka naiste liigas Saksamaal, järjekordne tiitel!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                        nii ja naa. foorum ongi ju tegelikult paljuski trollimiseks. mulle meeldib aegajalt isegi nende postitusi rohkem lugeda kui sinu või siis kodanik Janki omasi mis on pahatihti ääretult väsitavad, kurnavad, subjektiivsed ja kõike muud.
                        1) Sorry offtopicku pärast
                        2) Well, kui ei meeldi, ära söö. Minu poolest igati okei, kui näiteks ignore-listi panemisega minu postitused Sinu jaoks lugemata jäävad
                        3) Taaskord - igaühele oma. Lihtsalt see kui mingisuguse madalalaubalise ja meelega provokatiivse postituse peale ennast üles kütta ja hullult tõsiselt vastata tundub veidi over the top

                        Kommentaar


                          Teema elab!
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Elab elab

                            Aga kui ausalt öelda, siis suhteliselt "meh" tunne on pääl. Ja nii terve nädal. Kahju kurat, ma lootsin, et ärkan täna mingi emotsiooniga, aga ainus emotsioon on siiani eelmise nädala "palju õnne Pep ja sinu away games CL'is"

                            Nii loll, kui seda öelda ka poleks, aga no selline tunne on, et üldse ei ole kahju ka, kui siit Atletico finaali sammub. Vähemalt tahaks neid siis ka karikat tõstmas.
                            MIA SAN MIA!

                            Kommentaar


                              Mina olen kül elevil nagu väike plika, kes esimest korda kohtub oma kirjasõbraga
                              Loodan ainult, et õhtul mingi pervert kohale ei tule (loe: Pep oma katsetamistega)

                              Kommentaar


                                Atleticol on Allianzil ikka kordi ebamugavam mängida kui Bayernil seda Hispaanias oli. Kui juba võõral oli piisavalt võimalusi võita, pole kodus küsimustki. Ainus teema on ise kiirelt värav saada ja soovituslikult kaks. Ma ei saagi sellest aru, miks enamik kusele on löönud Atletico pärast. Nad on tublid kaitses sitsijad ja müts maha kui nad ime korda saadavad ja finaali pääsevad, aga ma ei usu, et nii juhtub.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X