320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maailmalõpu teooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Natuke sellest koletust meetrisest tuhakihist: Ega see ameerikale mauhti korraga langeks. Majad sellest varisema ei hakkaks, sest olen üsna kindel, et aasta jooksul pühitakse ka Tallinna tänavatelt meetri jagu tolmu kokku.

    Paks tuhakiht tekitaks lihtsalt näljahäda ja kui mõned aastad ikaldust ees, tuleb sellel ajal kooki süüa.

    Kommentaar


      #17
      Kuniks see tuhapilv päikest varjutab, võib mais untsu minna küll. Aga kui ta lõpuks maha pudeneb - tuhk on ju hea väetis! Siis tuleb jälle maisi nagu muda.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas Mittekeegi Vaata postitust
        tead ka kui võimas see vulkaan on? vulkaani "kraatriks" loetakse mõnede andmete kohaselt maa-ala ~ 70 km.

        see vulkaan purskab umbes iga 600 000 aasta tagant.. ja kuna maapind on seal alas järsult kerkima hakkanud (magma)
        ja selle aasta alguses olid seal ligi kaks nädalat kestvad väiksed maavärinad..

        võibki arvata et millalgi see pauk tuleb ..


        näe ' http://en.wikipedia.org/wiki/Yellowstone_Caldera
        Sa ei saanud mu mõttest aru - kui ta juba korduvalt pursanud on, siis peaks juba Maailm ka korduvalt lõppenud olema, kuidas saab aga üks asi mitu korda lõppeda?
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          #19
          Ega maaiml ei lõppe kuhugile, lihtsalt enamus elusorganisme sureb välja. Need kes ellu jäävad loovad jälle uue ühiskonna. Inimese ellujäämisele sellise asja puhul ma panuseid ei paneks eriti.
          Praegu võetaksegi maailma lõppu kui inimese lõppu, MAA iseenesest ei kao kuhugile.

          Kommentaar


            #20
            Maa lõppeb kah ära. Vaja lihtsalt oodata ca 8 miljardit aastat, mil punaseks hiiuks kasvanud päike maa ära "sööb". Inimesed paraku seda tõesti ei näe.

            Kommentaar


              #21
              Just, siinkohal jõuamegi kõige tähtsamani - mis on maailmalõpp, mõne jaoks võib see ju ka mingi suvaline siklik tragöödia olla.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                #22
                Antud teemas vist mõeldakse ikka inimkonna hukku.
                Sest kui maailmalõppu nüüd umbes - kiirelt defineerida, siis maailm = Maa ja lõpp nagu lõpp ikka. Inimene ei saa mitte kuidagi enda kohta öelda, maailmalõpp, pigem hingeline või vaimne krahh siis.
                Ma lähenesin praegu toorelt teemale lihtsalt

                Kommentaar


                  #23
                  No tegelikult pole Maailm ainult palneet Maa, vähemalt minu nägemus on selline.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    #24
                    Eks see oleneb millises kontekstis "maailm" kasutada. Võib olla nii tundemaailm, ärimaailm jne mis võtavad kokku mingi valdkonna. Niisama maailm on minujaoks ikka Maa, kui sinna liitsõna ette panna, siis see muudaks tähendust...läheb liiga segaseks ära juba

                    Kommentaar


                      #25
                      Milleks vaevata oma pead jaburdustega?
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        #26
                        Just, kogu see teema on jaburus, nagu suurem osa Läbust ja Offtopicust.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          #27
                          Maailmalõpp jääb seekord MASU süül ära,kuna ei ole vahendeid selle ürituse toimumiseks.piletid ostetakse tagasi
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            #28
                            Iseenesest SAAKS sel teemal täitsa pseudotõsist arutelu pidada, nii et ma veel läbusse ei saadaks seda teemat. Lõppeks - isegi NASA pidas ju tarviliseks maailmalõpu kuuldusi ümber lükata ehk et teema aktuaalsust võib võtta kui filmitegijate erakordselt edukat marketingi - Sony reported that its [filmi '2012'] global total [esimesel linstumisnädalal] was the best ever for an original movie not based on an established franchise, brand or best-selling novel. Piipl gõu, mani kamm.

                            (Samas, sellised tipptasemel humoristid nagu budukas ennustavad selle teema austusväärse eksistentsi peatset lõppu off-topicu alajaotuses.)
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              #29
                              Siis maanduvad
                              taevast kuldsed taldrikud
                              ja viivad vesipeade maale meid.
                              Sel ajal, kui
                              Maa peal möllab metsaline,
                              sööme meie kuldseid sidruneid.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Sa ei saanud mu mõttest aru - kui ta juba korduvalt pursanud on, siis peaks juba Maailm ka korduvalt lõppenud olema, kuidas saab aga üks asi mitu korda lõppeda?

                                noo sellele on raske vastata.. kuna inimkonda 600 000 aastat tagasi polnudki.
                                kes seda teab.. võimalik et siis algaski uus ajastu..
                                aga jahm..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X