320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maailmalõpu teooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Maailmalõpu teooriad

    Nonii räägitud on Nibirust .. no mida perset .. täielik bullshit.


    Ma arvan et kõige reaalsem maailmalõpu teooria on "supervulkaani purse Yellowstone's" mis oleks nii võimas et kogu Ameerika jääks mingi meetrise tuha alla. See vulkaanipurse paiskaks atmosfääri nii palju vulkaanilisttuhka.. mille tagajärjed oleks tunda kogumaailmas.. tekkib nö tuumatalv.


    nüüd rohkem yellowstone'st : Yellowstone’i supervulkaan on viimase 17 miljoni aasta jooksul pursanud üle 140 korra. Viimased suuremad Yellowstone’i supervulkaani pursked leidsid aset 2 miljonit. 1,3 miljonit ning 642000 aastat tagasi. Nende pursete tugevus oli vastavalt 2500, 280 ja 1000 korda suurem kui 1980. aastal USA-s toimunud Mount Saint Helensi purskel, milles hukkus üle 50 inimese.




    huvitavat lugemist samal teemal :


    Yellowstone’i rahvuspargis Ameerika Ühendriikides on mõõdetud sadu väikeseid maavärinaid, mis võivad eelneda suuremale maavärinale või isegi vulkaanipurskele. Värinad on muutnud inimesed ärevaks, sest Yellowstone asub suure vulkaani kohal.


    Väärt vaatamist : BBC'l valmis 2005 a. dokfilm "Supervolcano"

    #2
    Algselt postitas Mittekeegi Vaata postitust
    üäoüüüoüääouu. jarg
    tiskaverist? tiskaverist. mine persse.

    maailmas on veel ainult üks asi parem kui miski, mis katab kogu ameelika meetrise tuhaga - see on miski, mis katab ameelika kahemeetrise tuhaga.
    Sa vist ei tea, mis moodi valmib talveks moos. Kõigepealt võtab ema purgid, kuid enne seda tuleb tuua marjad soost.

    Kommentaar


      #3
      Maailmalõpp?!

      Mul on teooria, et maailm pole veel alanud.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Mittekeegi Vaata postitust


        nüüd rohkem yellowstone'st : Yellowstone’i supervulkaan on viimase 17 miljoni aasta jooksul pursanud üle 140 korra. Viimased suuremad Yellowstone’i supervulkaani pursked leidsid aset 2 miljonit. 1,3 miljonit ning 642000 aastat tagasi. Nende pursete tugevus oli vastavalt 2500, 280 ja 1000 korda suurem kui 1980. aastal USA-s toimunud Mount Saint Helensi purskel, milles hukkus üle 50 inimese.
        Korruta 2500 50ga ja vaata, kas saadud arv (surnud inimesi) reaalsuses ka kedagi kotib kaueb kui saaaay 2-3 kuuks? (retooriline, vastus pole vajalik ega nõutud)
        Kui USA meetrise tuha alla jääks oleks muidugi teine asi.

        Maailmalõpu teooriate kohta nii palju, et kui bbc, discovery või keegi muu sellest saate on teinud, siis ma lakkan uskumast. Mitte, et see tõsi(ne) ei võiks olla, aga elu näitab, et juhtub see, mida mitte keegi kusagil oodata ei osanud.
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
          et juhtub see, mida mitte keegi kusagil oodata ei osanud.
          Väike-Munamägi teeb väikese purske?
          AILTON

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
            Väike-Munamägi teeb väikese purske?
            Nüüd kus sa selle välja ütlesid - ei.
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
              Maailmalõpp?!

              Mul on teooria, et maailm pole veel alanud.

              Jürvi , sina kui USA asjade spets.. räägi kuidas olukord seal praegu on?
              Kas Obama kaevab punktit juba?

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Mittekeegi Vaata postitust
                Jürvi , sina kui USA asjade spets.. räägi kuidas olukord seal praegu on?
                Kas Obama kaevab punktit juba?
                Obama kolib Eestisse .
                Jalgpall

                Kommentaar


                  #9
                  Oot, seletage mulle kui lollile, kuidas saab see hiigelvulkaan tuua maailmalõppu, kui ta on juba varem pursanud?
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    #10
                    tead ka kui võimas see vulkaan on? vulkaani "kraatriks" loetakse mõnede andmete kohaselt maa-ala ~ 70 km.

                    see vulkaan purskab umbes iga 600 000 aasta tagant.. ja kuna maapind on seal alas järsult kerkima hakkanud (magma)
                    ja selle aasta alguses olid seal ligi kaks nädalat kestvad väiksed maavärinad..

                    võibki arvata et millalgi see pauk tuleb ..


                    näe ' http://en.wikipedia.org/wiki/Yellowstone_Caldera

                    Kommentaar


                      #11
                      kunagi varem pole nii võimas veel olnud või laseb nüüd jälle üle 600 000 aasta aurud välja ja hakkab end uuesti koguma?
                      tunnen end ses küsimuses elxiga sarnaselt. meeter pole väga palju ka iseenesest...
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                        kunagi varem pole nii võimas veel olnud või laseb nüüd jälle üle 600 000 aasta aurud välja ja hakkab end uuesti koguma?
                        tunnen end ses küsimuses elxiga sarnaselt. meeter pole väga palju ka iseenesest...
                        "aurud" laseb välja siis kui n.ö vulkaani magma-meeter tõmbab end punasse..
                        ja kui sel pole enam kuskile minna.

                        meeter vulkaanilisttuhka pole palju ? siis kui majade katused selle raskuse all sisse hakkavad kukkuma ..siis tõesti. mhmhmh

                        teiseks vulaanilinetuhk ehk pm tsement.. inimesed hingavad kopsudesse seda ja see siis kivistub.. ühesõnaga saabub siis surm.

                        ei aita siis seagripi hirumus varutud nöomaskid ega ka kõige vägevam mitte.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Mittekeegi Vaata postitust

                          meeter vulkaanilisttuhka pole palju ? siis kui majade katused selle raskuse all sisse hakkavad kukkuma ..siis tõesti. mhmhmh
                          Ma ei vaidle sinuga, kuid meetri jagu tuhka terve katuse ulatuses...ma usun, et uuema aja hooned, pean silmas pilvelõhkujaid/büroohooneid, võivad sellele ehk isegi vastu pidada.
                          Samas ei tea ma ehitusest sittagi, nii et kui meil on siin targem mees, siis andku tuld või tala. Ma lihtsalt mõtlen neile massireservidele, millega selliseid hooneid ehitatakse...
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            #14
                            sa oled oma kollasekivi teooria võtnud ilmselt "kõiksuse lühiajaloost." see oleks päris raju jah, ma ei vitsi raamatut sirvida praegu, et täpsustada mis seal veel huvitavat kirjas oli. Raamat ise on väga bro ja soovitan kõigile, julgelt!

                            http://erikpuura.wordpress.com/ lugege. seal viimaste postide seas käsitletakse põgusalt maailma lõpu teemat.
                            How does Freddy Kruger wipe his butt?

                            Kommentaar


                              #15
                              Palun
                              Kanada teadlaste sõnul tekkis viimane jääaeg ainult kuue kuu jooksul, muutes sooja ja päikeselise Euroopa jäiseks maastikuks.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X