Kolmapäev, 30. dets
MyFitnessi turniir naistele
A
FC Levadia
FC Kuressaare
FC Flora II
Sillamäe JK
B
FC Flora
Nõmme JK Kalju
Pärnu JK II
Lasnamäe FC Ajax
C
Pärnu JK
JK Tallinna Kalev
Pärnu JK Vaprus
Saku Sporting
D
Põlva FC Lootos
Tartu JK Tammeka
Kohtla-Järve FC Lootus
Valga FC Warrior
08:00 Tallinna FC Flora - Lasnamäe FC Ajax
08:15 Nõmme JK Kalju - Pärnu JK II
08:30 JK Tallinna Kalev - Saku Sporting
08:45 Pärnu JK Vaprus - Pärnu JK
09:00 Lasnamäe FC Ajax - Pärnu JK II
09:15 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju
09:30 Saku Sporting - Pärnu JK Vaprus
09:45 Pärnu JK - JK Tallinna Kalev
10:00 Nõmme JK Kalju - Lasnamäe FC Ajax
10:15 Pärnu JK II -Tallinna FC Flora
10:30 Pärnu JK - Saku Sporting
10:45 JK Tallinna Kalev - Pärnu JK Vaprus
11:00 Tallinna FC Levadia - Sillamäe JK
11:15 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora II
11:30 Põlva FC Lootos - Valga FC Warrior
11:45 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus
12:00 Sillamäe JK - Tallinna FC Flora II
12:15 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare
12:30 Valga FC Warrior - Kohtla-Järve FC Lootus
12:45 Põlva FC Lootos - Tartu JK Tammeka
13:00 FC Kuressaare - Sillamäe JK
13:15 Tallinna FC Flora II - Tallinna FC Levadia
13:30 Tartu JK Tammeka - Valga FC Warrior
13:45 Kohtla-Järve FC Lootus - Põlva FC Lootos
14:00 A1 - C1
14:15 B1 - D1
14:30 III koht - IV koht
14:45 FINAAL
MyFitnessi turniir naistele
A
FC Levadia
FC Kuressaare
FC Flora II
Sillamäe JK
B
FC Flora
Nõmme JK Kalju
Pärnu JK II
Lasnamäe FC Ajax
C
Pärnu JK
JK Tallinna Kalev
Pärnu JK Vaprus
Saku Sporting
D
Põlva FC Lootos
Tartu JK Tammeka
Kohtla-Järve FC Lootus
Valga FC Warrior
08:00 Tallinna FC Flora - Lasnamäe FC Ajax
08:15 Nõmme JK Kalju - Pärnu JK II
08:30 JK Tallinna Kalev - Saku Sporting
08:45 Pärnu JK Vaprus - Pärnu JK
09:00 Lasnamäe FC Ajax - Pärnu JK II
09:15 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju
09:30 Saku Sporting - Pärnu JK Vaprus
09:45 Pärnu JK - JK Tallinna Kalev
10:00 Nõmme JK Kalju - Lasnamäe FC Ajax
10:15 Pärnu JK II -Tallinna FC Flora
10:30 Pärnu JK - Saku Sporting
10:45 JK Tallinna Kalev - Pärnu JK Vaprus
11:00 Tallinna FC Levadia - Sillamäe JK
11:15 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora II
11:30 Põlva FC Lootos - Valga FC Warrior
11:45 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus
12:00 Sillamäe JK - Tallinna FC Flora II
12:15 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare
12:30 Valga FC Warrior - Kohtla-Järve FC Lootus
12:45 Põlva FC Lootos - Tartu JK Tammeka
13:00 FC Kuressaare - Sillamäe JK
13:15 Tallinna FC Flora II - Tallinna FC Levadia
13:30 Tartu JK Tammeka - Valga FC Warrior
13:45 Kohtla-Järve FC Lootus - Põlva FC Lootos
14:00 A1 - C1
14:15 B1 - D1
14:30 III koht - IV koht
14:45 FINAAL
Kommentaar