320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
    Kas kuskilt on võimalik osta Hot dogi kastet? (seda, mida Statoilides ja R-kioskites pannakse peale)
    poest. küsi hot dogi kastet
    tell your mother, we are hooligans!

    Kommentaar


      Säästumarketis oli burgerikastet küll.

      Kommentaar


        Kas nutitelefonidega saab näiteks netis käia ja muid asju kasutada kui SIM kaarti pole sees? Tahan Eestist lepinguta telefoni osta mille hiljem kaasa votta ja mul on wireless siin olemas.

        Kommentaar


          Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
          Kas kuskilt on võimalik osta Hot dogi kastet? (seda, mida Statoilides ja R-kioskites pannakse peale)
          Ma ei tea kui sarnane see on aga pane lihtsalt ketchupit, sinepit ja majoneesi kokku. Peaks enam vähem sama asi olema voi kui tahad siis igas toidupoes on mingi burksikaste olemas.

          Kommentaar


            wifi, jah
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
              Ma ei tea kui sarnane see on aga pane lihtsalt ketchupit, sinepit ja majoneesi kokku. Peaks enam vähem sama asi olema voi kui tahad siis igas toidupoes on mingi burksikaste olemas.
              ketšup, majonees ja veits hapukoort

              Kommentaar


                Nikoni reklaam telekas ( kus näidatakse jalgpallipublikut) ja laul on umbes selline : AAAaaaaAaaaaaa

                Ehk siis millisest klipist see heliteos on võetud?

                EDIT: pagan, mul on nii kahju et küsisin. Leidsin ise juba.

                Kommentaar


                  Algselt postitas dnb Vaata postitust
                  ketšup, majonees ja veits hapukoort
                  magusat soome sinepit kindlasti kui tahetakse just statoili matkida.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    kas europarki leppetrahvinõude võib ära unustada ning nad üle lasta?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                      kas europarki leppetrahvinõude võib ära unustada ning nad üle lasta?
                      Vabalt. Aga et süda rahul oleks, osta Prius.
                      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                      AD e. Andekas Disainer...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                        Nikoni reklaam telekas ( kus näidatakse jalgpallipublikut) ja laul on umbes selline : AAAaaaaAaaaaaa

                        Ehk siis millisest klipist see heliteos on võetud?

                        EDIT: pagan, mul on nii kahju et küsisin. Leidsin ise juba.
                        Ja mis laul see on siis?
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Kas seal soccerneti ennustuses tuleb Play offides ennustada ikka normaalaega või mis?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
                            Kas seal soccerneti ennustuses tuleb Play offides ennustada ikka normaalaega või mis?
                            Jaa, loomulikult!
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              Selline probleem, et eile ostetud uuele samsung läpakale installisin peale Fifa 2012.
                              äng töötab muidu ideaalselt ja kõike, aga menus on mängija tagune taust must ja mängu ajal samamoodi, mängijad ja pealtvaatajad on näha, aga väljak on töiesti tume.Milles probleem olla võiks?
                              Giggs will tear you appart.

                              Kommentaar


                                Ostsin kogemata Tartu linnaliini kuupileti üliõpilasele, aga ise viivisin täna viimast päeva Tartus. Oskab keegi öelda, kas sellest on võimalik lahti ka saada või ongi raha tuulde läinud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X