320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Loll küsimus ja vabandused ette, aga kas kortermaja maa kuidagi piiritletud ei ole? et isegi kui aeda ümber ei ole, kas siis lihtsalt "tõmba nahherisse siit võõralt maalt" ei saagi öelda? Ja kui ei tõmba, siis politseile vastavad suunised anda, et tegemist eramaaga ning mingid narkomaanid süstivad siin?
    Meil näiteks on piiratud hekiga krundi tänavapoolne külg aga see kõnnitee, mis majade vahelt jookseb, sinna pole vajadust näinud. Näeks ka visuaalselt eriti veider ja nilbe välja + pool teed kuulub nagunii meile/on meie hallata. Näiteks Vene-aegne pesukuivatuspuu asub meie maal aga sinna riputavad oma pesu ja seda hooldavad lisaks meile veel kahe kahekorruselise Hruštšovka telliselamu elanikud.

    No normaalsete inimestega peakski nii saama, et viitad probleemile, palud olla hoolivam ja probleem/konflikt saab lahendatud. Täna paraku ei saanud. Siis palusin lahkuda, mindi õhku täis ja ma tõesti ei soovi pärast kuskil pabereid täita või selgitusi anda, et miks ma kellegil kuskilt miskit murdsin ja/või ise kergeid vigastusi kannatada. Kutsusingi politsei, kelle arvates oli võõral territooriumil viibimine, seal lagastamine ja lärmamine OK, sest patsaanid ju silmad vesised kinnitasid ja härdalt lubasid korralikud olla ning sisuliselt nõustus et kaebamine lihtsalt ongi kurjade eestlaste rahvuslik eripära.

    Selle korteriga ja seal pesitsevate tegelastega on ka varasemalt probleeme olnud aga viie aasta jooksul oli see nüüd meie/minu esimene kokkupuude. Naabermaja haldava ühistu tegelased on ka muidugi piisavalt saamatud.

    Kommentaar


      Rüütelmaa Laseris. Täielik kloun.

      Kommentaar


        Oeh. Rüütelmaa. Selle inimese kohta pole ammu enam sõnu. Imeinimene.

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Oeh. Rüütelmaa. Selle inimese kohta pole ammu enam sõnu. Imeinimene.
          Üks sõna on - koonus.

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            Rüütelmaa Laseris. Täielik kloun.

            https://play.tv3.ee/laser-10970029
            Mis ma just vaatasin? Lusti Katrin tuli kohe meelde. Teemapüstitus on küll õige, aga seda eksperimenti vaadata oli küll natuke piinlik.

            Mis silma veel hakkas? Tallinna linn on julgeid inimesi täis, et julgevad autodega koos tänavatel liigelda. Ma olen enda arust üle keskmise rattaga sõitja. Aastas sõidan kuskil maha 2500 km, aga autodega tänaval ma küll koos ei julge liigelda. Olgu isegi koonused meid eraldamas. Meie autojuhtide kultuur, õigemini kultuuritus jalgratturite suhtes on päris jube.

            Kas peale saatejuhi veel mõni jalgrattur selles klipis kiivrit kandis? Ma küll algusest peale seda ei jälginud, aga tundus, et enamus mitte. Ilmselt puupeal ei ole kiivrit vaja.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Tallinna aegadest mäletan, et palju hullem koht on kesklinna poolt tulles, kui tahad Kristiine raudtee viadukti alt läbi minna. Seal on selline tugev 50% võimalus, et elu trolli lõõtsa vahel lõppeb.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                Tallinna aegadest mäletan, et palju hullem koht on kesklinna poolt tulles, kui tahad Kristiine raudtee viadukti alt läbi minna. Seal on selline tugev 50% võimalus, et elu trolli lõõtsa vahel lõppeb.
                Seal on ju piirdeaiaga eraldatud jalakäijate/jalgratturite tee ning pole ühtegi põhjust mööda maanteed lasta.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Oeh. Rüütelmaa. Selle inimese kohta pole ammu enam sõnu. Imeinimene.
                  +1

                  Mul vajusid seda klippi vaadates käed rüppe ja mokk ahastusest töllakile.
                  Meenutas väga mõnda Tujurikkuja või Kreisiraadio sketši.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust

                    Kas peale saatejuhi veel mõni jalgrattur selles klipis kiivrit kandis? Ma küll algusest peale seda ei jälginud, aga tundus, et enamus mitte. Ilmselt puupeal ei ole kiivrit vaja.
                    Fixiega jorss oli ka kiivriga ja näitas väga stiilset pidurdamistehnikat

                    Seadus 16+ vanuses inimesi ei kohusta kiivrit kanda ja tõesti tundub, et inimeste ohutunne on suhteliselt madal, sest vähe sellest, et sõidetakse kiivriteta, on tihti ka rattad sellised suht kahtlased.


                    Endal on sõidukogemus Tallinna linnaliikluses olemas ja kui muidu olukord suht ok, siis samasugust teispool pidevat joont väljasurumist olen bussi poolt ka korra tundnud. Õnneks lõppes äärekivi (vahetult enne Sparta õue) ära ja sain sujuvalt teelt välja vajuda, et hetk hiljem bussipeatusesse reastunud ja seal peatunud bussist mööduda. Eks see jäägu bussijuhi südametunnistusele, et mis häda tal oli peatusesse reastuma hakata nii vara ja sellega mind teelt välja suruda.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Mis ma just vaatasin? Lusti Katrin tuli kohe meelde. Teemapüstitus on küll õige, aga seda eksperimenti vaadata oli küll natuke piinlik.

                      Mis silma veel hakkas? Tallinna linn on julgeid inimesi täis, et julgevad autodega koos tänavatel liigelda. Ma olen enda arust üle keskmise rattaga sõitja. Aastas sõidan kuskil maha 2500 km, aga autodega tänaval ma küll koos ei julge liigelda. Olgu isegi koonused meid eraldamas. Meie autojuhtide kultuur, õigemini kultuuritus jalgratturite suhtes on päris jube.

                      Kas peale saatejuhi veel mõni jalgrattur selles klipis kiivrit kandis? Ma küll algusest peale seda ei jälginud, aga tundus, et enamus mitte. Ilmselt puupeal ei ole kiivrit vaja.
                      Kuidas seda muuta? Saata PR-katastroof Talvo peale tänavapesuga tegelema? Need kummikoonused vms on tegelikult päris suur abi, väike asi, aga abiks seegi. Kiivrite jutt on asjakohane, aga antud juhul on tegu ikka väga hoolimatu suhtumisega liikluskorralduses.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Kummikoonuste vastu räägib vist ainult lumekoristuse keerulisemaks ajamine?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                          Kummikoonuste vastu räägib vist ainult lumekoristuse keerulisemaks ajamine?
                          Ma pole spetsialist, aga kas nagunii ei oleks mõistlik novembrist need ära korjata, väga palju rattureid vist siis enam tänavatel näha pole.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                            Kummikoonuste vastu räägib vist ainult lumekoristuse keerulisemaks ajamine?
                            Eestis ei saja lund.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Tallinna säästva arengu ja planeerimise amet korjab talveks maast üles Rohu ja Sügise tänavale betoonkühmude abil märgitud jalgrattateed, et hõlbustada teede koristamist.


                              enne kui Tehnika tn teostati Eestile nii omane ühendatud universaalse kõnnitee-jalgrattatee remont/laiendamine,
                              jooksis rattatee paral. kõrvaltänavast ja oli sõidukitest eraldatud vist nendesamade betoonpätsidega nagu nüüd Pirita tee bussirada
                              (huvitav, et Pirita teed lumest koristada need ei sega)

                              Sügise tänav on terve tänava pikkuse ulatuses leivapätsidega tähistatud. Kuna aga tee on nii kitsas, siis pargitakse jalgrattateele ja lume alt ei pruugi neid pätse nähagi,” kirjeldas säästva arengu ja planeerimise ameti liiklusosakonna juhataja kt Mati Songisepp.
                              Songisepa sõnul takistavad betoonkühmud ka tee koristamist ja jalgratastega sõidetakse talvel harva. “Ei ole mõtet hoida kahe meetri laiust teed kinni, kui seal sõidab nädalas üks rattur,”
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma tinderdeitisin kunagi ühe neiuga, kes umbes teise veini ajal hakkas rääkima, et tema klassi juhtum oli filmis Klass näidatud rannastseen. Ehk nad meelitasid ka enda klassi gaynoormehe randa, kus siis nõmetseti. Kõik kambas, kuna koos on ju toredam. Hiljem sai sellest kiusatud noormehest linnaametnik, kes tuli linna jõulupeolt, kõndis Kalaranna poole ja leiti hiljem sealt veest surnuna. Ütleme nii, et ka see neiu kandis kogu seda nooruspõlve taaka sealt kuskilt Sütevakast väga kaasas.
                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Teisipäeval saab ühes lehes seda ilmselt ka lugeda, et mis toona juhtus.
                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Pean tunnistama, et "Klass" kunagi mõjus ikka omajagu raputavalt..
                                Tekkis ka huvi selle taustaloo vastu ja kui nüüd lõpuni aus olla, siis kui eile juhuslikult Õhtulehe müügiinimene helistas ja aastaks 3,5 EUR per kuu eest lugemisõigust pakkus siis oli sellel huvil ka osa tellimuse tegemise juures.

                                Aga loo juures jäi miski häirima.
                                See kahtlus, mis mitmel pool õhku jäi, kuidas inimesed kirjutavad, et "Elas ju selle kiusamise üle, miks nüüd nii palju hiljem oleks pidanud vabatahtlikult minema."
                                See näitab kui vähe inimesed selliseid traumasid mõistavad vaatamata sellele, et asja väga lähedalt kõrvalt nägid.
                                Või üldse seda kui vähe mõistetakse inimese psüühikast. Nagu inimese teadvus ning emotsioonid töötaks lineaarselt. Nagu ükskõik milline väike seik mis minevikus läbielatuga seostub ei võiks mõju avaldada kui "kõik läheb hästi, on olemas hea töö ja elukaaslane." Nagu inimese mõtteid ei võiks mõjutada ka näiteks alkohol jms faktorid.

                                Või on see siis mingi moodus endalt alateadlikku (nii põhjendatud kui ka põhjendamata) süüd ära lükata ja klammerduda selliste vastuste külge mis aitaks seda süüd enda pealt ära lükata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X