320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    coopi omad ka korduvalt helistanud

    Kommentaar


      Täna helistas mingi inimene kes tahtis mulle hakata mingeid vitamiine müüma. Isegi ei küsinud kas mul on aega rääkida. Kohe, et tema helistab sealt ja sealt ning mis vitamiine ma tarvitan. Vot selline ebaviisakus ajab närvi.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas martin644 Vaata postitust
        Viskab veits punasesse küll, kui E-Coopist kaupa tellid ja kohale jõudes selgub, et mitmed asjad puudu on. Ja nii kolmandat korda järjest.
        Trr mis point on neilt edaspidi tellida kui ma pean ikka puuduvate kaupade järgi poodi sõitma.

        Huvitav kui tihti Selverist või Maximast tellides sama juhtub?
        Püsikundena mõlemas, väga harva. Mis mind natuke häirib, on see, et selverist näiteks lõunal enam samaks õhtuks tellida ei saa tihtipeale, samas kui 95% juhtudel tuuakse asjad mulle mingi 1-3h enne valitud kohaletoimetamisaega ära. Et tundub, et kullerid vahivad päris palju tühja ja jõuaks palju rohkem kliente teenindada.

        Kommentaar


          Coopist seni parem kogemus, Maximast kõige halvem. Selveris on tihti mingid vahetused, aga need on alati kommunikeeritud.
          Samas Maxima kõige odavam, Coop tavapäraselt kõige kallim. Maximast on aga traditsioon saada sama kuupäevaga liha ja joogikraami, viimase vindi peal puuvilju, samas kui Coopis on alati värkse kraam.
          Coopi eelis on üpris väikse summa pealt tasuta transport ja tundub, et neil neid busse ka rohkem ja saab tihti tellida ka nii, et juba 4-6 tunni pärast oleks ukse taga, Selveris tavapäraselt järgmine päev.
          Elan muidugi nati linnast väljas.

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Täna helistas mingi inimene kes tahtis mulle hakata mingeid vitamiine müüma. Isegi ei küsinud kas mul on aega rääkida. Kohe, et tema helistab sealt ja sealt ning mis vitamiine ma tarvitan. Vot selline ebaviisakus ajab närvi.
            need on mõnusalt agressiivsed tõesti isegi keskmise elisa varrukamehega võrreldes. kusjuures sul vitamiinidega läks veel isegi hästi, kunagi oli pärast teretamist järgmine küsimus nõudlik "kas oma eesnääret olete hiljuti kontrollinud?" ja mõned päevad tagasi "kuidas teil seedimisega lood on?" ma üldiselt püüan igasugu telefonimüüjate vastu mõistuse piires viisakas olla, inimene teeb ka oma tööd siiski, aga seal on juba tõesti üle keskmise enesevalitsust vaja, et mitte perse saata. bitch please, ma tõesti ei hakka telefonis oma sise- ja väliselunditest rääkima sulle, kui kolm sekundit varem alles tutvusime.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              need on mõnusalt agressiivsed tõesti isegi keskmise elisa varrukamehega võrreldes. kusjuures sul vitamiinidega läks veel isegi hästi, kunagi oli pärast teretamist järgmine küsimus nõudlik "kas oma eesnääret olete hiljuti kontrollinud?" ja mõned päevad tagasi "kuidas teil seedimisega lood on?" ma üldiselt püüan igasugu telefonimüüjate vastu mõistuse piires viisakas olla, inimene teeb ka oma tööd siiski, aga seal on juba tõesti üle keskmise enesevalitsust vaja, et mitte perse saata. bitch please, ma tõesti ei hakka telefonis oma sise- ja väliselunditest rääkima sulle, kui kolm sekundit varem alles tutvusime.
              Mulle helistati ka ja prooviti mingeid mineraale pähe määrida, mitu korda tüütasid erinevate toodetega.
              Lõpuks palusin hästi aeglaselt rääkida, hakkasin sügavalt torusse hingama ja põsega onaneerimisel tekkivat heli imiteerima.
              Peale seda pole enam keegi helistanud. Kaalun sama teha ka Elisaga, kui püüavad uut teenust või telefoni pakkuda.

              Töötab! Proovi ja sa ei kahetse.
              Vanavanemad kutsuvad külla aga ei taha minna. Ülemus helistab aga tahad lõunal kauem olla. Jõmpsikad keerasid koolis jama kokku ja õpetaja tahab rääkida. Abikaasa on vihana ja soovib röökida. Kõigest €1499* ja 8 tunnise (*ei sisalda varustust ja kulutusi metsalaagrile) koolitusega võid ka sina olla Krav Blöttingu (patent bending) meister. Lõpetajad saavad diplomi ja paki nätsu. Võta kontroll oma elu üle tagasi!

              100% Pintsi garantii.

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Mulle helistati ka ja prooviti mingeid mineraale pähe määrida, mitu korda tüütasid erinevate toodetega.
                Lõpuks palusin hästi aeglaselt rääkida, hakkasin sügavalt torusse hingama ja põsega onaneerimisel tekkivat heli imiteerima.
                Peale seda pole enam keegi helistanud. Kaalun sama teha ka Elisaga, kui püüavad uut teenust või telefoni pakkuda.

                Töötab! Proovi ja sa ei kahetse.
                Vanavanemad kutsuvad külla aga ei taha minna. Ülemus helistab aga tahad lõunal kauem olla. Jõmpsikad keerasid koolis jama kokku ja õpetaja tahab rääkida. Abikaasa on vihana ja soovib röökida. Kõigest €1499* ja 8 tunnise (*ei sisalda varustust ja kulutusi metsalaagrile) koolitusega võid ka sina olla Krav Blöttingu (patent bending) meister. Lõpetajad saavad diplomi ja paki nätsu. Võta kontroll oma elu üle tagasi!

                100% Pintsi garantii.
                need kõned salvestatakse
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Manchester. Kuidas saab üks linn nii kole ja räpane olla? Ja lennujaam on ka paras peldik.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                    Manchester. Kuidas saab üks linn nii kole ja räpane olla? Ja lennujaam on ka paras peldik.
                    Sõida Birminghami ja Manchester tundub täiesti nitsekas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Sõida Birminghami ja Manchester tundub täiesti nitsekas.
                      Huvitav, ma len üldiselt kuulnud, et Brum pidi päris ilus olema.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        Manchester. Kuidas saab üks linn nii kole ja räpane olla? Ja lennujaam on ka paras peldik.
                        Ma olen reaalselt linna peal laaberdand vaid paar õhtut ja sittagi meelde ei jäänud, v.a. see et jõle laialivalgunud linn. Aga ma viskan siia ühe rasvase +1'e selle lennujaama osas. Haiged järjekorrad, alati on mingid kohad suletud, üsna ebaloogiliselt ja tüütult ehitatud plaaniga ja nagu öeldud, peldik suurte lennujaamade mõistes.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                          Ma olen reaalselt linna peal laaberdand vaid paar õhtut ja sittagi meelde ei jäänud, v.a. see et jõle laialivalgunud linn. Aga ma viskan siia ühe rasvase +1'e selle lennujaama osas. Haiged järjekorrad, alati on mingid kohad suletud, üsna ebaloogiliselt ja tüütult ehitatud plaaniga ja nagu öeldud, peldik suurte lennujaamade mõistes.
                          Kui sa tahad laialivalgunud linna näha, siis pead Sheffieldi külastama, Tallinnast elanike arvu poolest 100k võrra suurem, pindalade vahe on samas 2.5x

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Manchester. Kuidas saab üks linn nii kole ja räpane olla? Ja lennujaam on ka paras peldik.
                            Inglismaa in general ongi peldik tegelt. Väga ülehaibitud koht igas mõttes.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Üha rohkem peale trügiv küsimuse vormis tühifraas "kas kõik on korras?". Jah, türa, minu isiklik elu ja olu ja maailm üldiselt on täiesti korras. 10/10. Mine putsi.

                              -xit lõpuga portmanteaud. No aitab juba.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Cerny Petr Vaata postitust
                                Üha rohkem peale trügiv küsimuse vormis tühifraas "kas kõik on korras?". Jah, türa, minu isiklik elu ja olu ja maailm üldiselt on täiesti korras. 10/10. Mine putsi.

                                -xit lõpuga portmanteaud. No aitab juba.
                                Miks sa ropendad? Kas kõik on korras?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X