320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas reed Vaata postitust
    no magedaim nali mida eales tehtud ilmselt
    Nali on hea, mage on niimoodi haledalt daivida. Kuid Hispaania klubi värk.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Nagu näha leidub kiireid kohtumõistjaid ka 'pooli enda fännide seas. Hea teada, mis inimestega on tegu.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Nagu näha leidub kiireid kohtumõistjaid ka 'pooli enda fännide seas. Hea teada, mis inimestega on tegu.
        Calm down, calm down...

        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Üldiselt on küll suht savi, mida ta teeb , niikaua kui väravad tulevad =D .

          Kommentaar


            Algselt postitas molbert Vaata postitust
            Aga jah, miks vaja mingite ossidega ringi chillida?
            Kuuekesi tampisid ühe venna läbi, kui nii, siis vääriks ta küll karistust.
            Jaa, nii kõvasti tampisid läbi, et tüübil olid "facial injuries, that are not though to be serious". Ilmselt nina verine või silm sinine, muud midagi. Ikka juhtub.

            Kuid eks seegi tõestab, et jalgpallurid ei ole just kõige nutikam punt. Stevie Me näol ei ole tegemist enam 13-aastasega ja ta peaks paremini teadma ning pahandustest, mistahes laadi need ka ei oleks, eemale hoidma. Olenemata sellest, kas ta ka reaalselt rusikatega vehkis (või ennast põrandale loopis ) on ju selge, et meedia sellist värki naudib ja isegi kui hiljem süüdistustest loobutakse (milles ma üsna kindel olen, inimestele meeldib ikka endale tähelepanu tõmmata "kuulsuseid" kõikvõimalikes asjades süüdistades, varsti võime 'ohvrilt' ilmselt autobiograafiat oodata), on kahju juba tehtud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Nali on hea, mage on niimoodi haledalt daivida. Kuid Hispaania klubi värk.
              ära solva hispaania klubisid. Paras briti pedevärk. Rooney ja suur G on siin näidanud kuidas briti ossid daivivad. No ja muidugi igasugu muud elukad kes sinna sisse ostetud on.

              Kommentaar


                tatihomod ongi veel puudu
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Nagu näha leidub kiireid kohtumõistjaid ka 'pooli enda fännide seas. Hea teada, mis inimestega on tegu.
                  No muidugi on ta vaata et maailma parim keskpoolik, aga kui siiski peaks asi nii olema olnud, et ründasid kuuekesi ühte meest, väärib ka tema karistust.
                  Kui Andres Oper annaks kellegile Kopli pargis nuga, siis tuleks ka teda karistada, vaatamata sellele, palju ta head Eesti koondisele on teinud.

                  Kommentaar


                    hold your horses dramaqueens
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Nali on hea, mage on niimoodi haledalt daivida. Kuid Hispaania klubi värk.
                      siis saate oma huumori klubi teha ja hea nali on minu arust leeds
                      mc jünger.Anus Äärits.

                      Kommentaar


                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Ja linnahalli juurest leitud ametniku puhul oli ka tegemist Kapo karvase käega. Gerrardi poolt muidugi äärmiselt näotu, et end sellisesse loosse segada laskis, ent praeguseks hetkeks pole grammi võrragi selgem, mida ta seal konkreetselt üldse tegi. Asjaoludest pole kuskil keegi midagi täpsemat rääkinud.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            tatihomod ongi veel puudu
                            ja siis selle kohta tahtsin ka tegelt küsida, et mis mõttes nagu.

                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              sorry, teil on vingemad vennad - lasevad kaugelt ja seljatagant. my bad.

                              ot
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Nagu näha leidub kiireid kohtumõistjaid ka 'pooli enda fännide seas. Hea teada, mis inimestega on tegu.
                                Tore teada tõesti, et nad kõik ei ole sinusugused lambad kes pimesi kõiki oma "iidoli" idiootsusi heaks kiidavad
                                DELFI kommijad ahju!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X