320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    haha, babel?
    õlu maitseb liiga hästi vist

    Kommentaar


      Õlle maitseb kohe nii hästi, et tekib vastupandamatu tahtmine live-ülekannet teha?
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        Algselt postitas Hyypia
        Babel>Keane-i asemele, nüüd on siis Kuyt ja Babel ründes. Natuke harjumatu, sest nad on mänginud varem rohkem äärel.
        Tegelt tuli Ngog sisse, Babel veel pingil. Sry minu viga nad nii sarnased.

        Kommentaar


          Ha bloody ha with the double knobs on. Mökud mis mökud. Häbi vaadata.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            njh,
            Dossena - pask, Ngog - eriti pask, Riera - liiga külm ilm tema jaoks? juba viimasel ajal suht kahvatu olnud, ehk tuleks üheks mänguks varusse jätta, et ehk ärkab siis üles, Gerrard - comon pallile võiks ikka pihta saada.

            Hyypia oli natukenegi hea, kahju, et Rafa teda ründesse ei pannud viimaseks 10-20 mintiks, West hami vastu kodus tahaks ikka seda näha, et minnakse võitu võtma kodus või ei julgete absoluutselt riskida :S .

            EDIT: jah täielikud mökud ...

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Ha bloody ha with the double knobs on. Mökud mis mökud. Häbi vaadata.
              Mina kui Liverpooli fännina ei ütleks, et täna mõkud platsil olid. Näha oli, et meestel täna tahtmist oli ja võideldi kõvasti värava nimel. Nõme suhtumine sul. Ikkagi mindi täna tabelit juhtima üle tüki aja.

              Kommentaar


                Ohwhyohwhy
                Päris kriitiline oleks täna meie kapteni suhtes. Löögid olid ikka kohutavat moodi off target ja saime Stevo esituses näha heas olukorras pallist mööda löömist, mille sarnast minu silmad pole temalt vast never näinud. Mannetu mäng.
                Keane taas välja ja väga frustreerunud paistis seekord. Ainult teda ka kaigastega peksta ei anna, sest teised ei provide'inud üldse hästi.
                MOM - Benayoun. Eesliinides tegutsedes suutis see mees teistest silmajäädavalt rohkem kvaliteeti pakkuda.

                Top of the table, aga kaugel sellest, et veenvalt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Hyypia Vaata postitust
                  Ikkagi mindi täna tabelit juhtima üle tüki aja.
                  2 viiki oli isegi piisav, kui sinised ei suutnud sedagi
                  (vastased veidi erinevast kaalukategooriast, aga ikkagi)
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    ma ei oleks nii karm. eks ebaõnne oli ka, näiteks jäeti seekord puhas pennal andmata:


                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Benitez was also quizzed on whether he would look to bring in another striker in January - possibly Michael Owen.

                      He responded: "Clearly I can guarantee that we are not going for Michael Owen."

                      Vastata oleks võinud ka: "We are broke ! "
                      Kahju muidugi, et ekslev mees koju ei saa. Mujal on ta hallitama läinud tasapisi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                        Benitez was also quizzed on whether he would look to bring in another striker in January - possibly Michael Owen.

                        He responded: "Clearly I can guarantee that we are not going for Michael Owen."

                        Vastata oleks võinud ka: "We are broke ! "
                        Kahju muidugi, et ekslev mees koju ei saa. Mujal on ta hallitama läinud tasapisi.
                        Kui Owen saadaksegi jaanuaris endale, siis usun et Owenil tulevad vanad head ajad meelde ja saab äkki väravasoonele taas. Torrest ja Owenit ründes tahaks küll näha, siis vast ei tule neid 0:0 mänge.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          ma ei oleks nii karm. eks ebaõnne oli ka, näiteks jäeti seekord puhas pennal andmata
                          kahju jah, aga noh arusaadav ju - kohtuniku silmad olid vincent'i kuklas
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            mis sest owenist ,benitez ei suuda ju nendegagi kes on hakkama saada.aga jah tabeli tipus siiski...veel.
                            mc jünger.Anus Äärits.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                              Kahju muidugi, et ekslev mees koju ei saa. Mujal on ta hallitama läinud tasapisi.
                              Michael on vist nii hallitama läinud, et teda ei saa enam ka Anfieldil vormi. Robbie on selles suhtes hea näide - kojutoomine oli küll ülimalt popp samm fännide hulgas, aga meeskonna mängule sündis sellest vähe kasu. Võimalik, et ei oska muidugi Owenit Newcastle'i mängupildis õigesti hinnata: mulle tundub ta seal eksinu, perifeerse tegelasena. Vahest ta mõnes teistsuguses meeskonnas ja teises rollis isegi ärkaks veel ellu. Aga risk proovida oleks omajagu suur.
                              Ma ütleksin nii, et taolise kaitse lahtiharutamiseks, mida WH eile taaskord demonstreeris (nagu nii mõnigi meeskond viimastel hooaegadel Anfieldil), on vaja erilist sädet, väljapaistvalt erakordseid oskusi. Head päeva ka. 'poolis on neid erakordseid mängijaid vähevõitu. Seda tõsiasja ei muuda praegune Premieri tabeliseis, olgu ta kui ilus tahes. Ütleks pigem nii, et konkurendid on seni mänginud alla oma võimete. Kuratlikult keeruline saab olema seda esikohta kaitsta.
                              Vahelduseks võiks muidugi teistsugust taktikat kasutada. Lasta ehk tõesti kiirel Babelil ennast kesktormajana näidata ja võimaldada tööhobune-Kuytile veidi puhkust.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                ma ei oleks nii karm. eks ebaõnne oli ka, näiteks jäeti seekord puhas pennal andmata:


                                Ma usun, et Gerard võib sulle rääkida puhastest pennaldest.

                                Sry, töö juures seda lõiku ei näidanud browser - vaimukas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X