320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
    usun, et nad on kõik oma kodumaal sündinud. või sa mõtlesid Eestit?
    Täpsustan siis jah, tõesti, mõtlesin Inglismaad ning seda, et mehed on 100% oma elust Liverpoolis veetnud
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Täpsustan siis jah, tõesti, mõtlesin Inglismaad ning seda, et mehed on 100% oma elust Liverpoolis veetnud
      Vaevalt jalgpallurite seas eriti leidub neid, kes on 100% oma elu Liverpoolis veetnud. Ju nad vahel ikka võõrsil ka mängimas käivad.. ja seda ka, et inglismaa pole kellegi kodumaa-Suurbritannia ja Põhja-Iiri Ühendkuningriik on.

      Kommentaar


        Algselt postitas piimamees Vaata postitust
        Vaevalt jalgpallurite seas eriti leidub neid, kes on 100% oma elu Liverpoolis veetnud. Ju nad vahel ikka võõrsil ka mängimas käivad.. ja seda ka, et inglismaa pole kellegi kodumaa-Suurbritannia ja Põhja-Iiri Ühendkuningriik on.
        Oled sa näinud mõnda otlast või iirlast kes ütleb et ta on Suurbritannias sündinud? Või miks siis ei öelda neile suurbritanlased?
        AILTON

        Kommentaar


          Algselt postitas piimamees Vaata postitust
          ja seda ka, et inglismaa pole kellegi kodumaa-Suurbritannia ja Põhja-Iiri Ühendkuningriik on.
          See ei ole nüüd küll eriti adekvaatne arusaam. On riike, kus passi kirjutatu ei määra kodumaad.
          Aga mis terve elu Liverpoolis veetmisse puutub, siis klubi mängijate nimekirjas on tõepoolest üks selline, kelle sünnikohaks on märgitud Liverpool.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            kui hetkel wikit vaadata, siis on vist ka manager ikkagi kultuuripealinnast pärit.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Iirimaalt pärist rikutud liha skandaalist olete kindlasti kuulnud. Väidetavalt on sama jama ka Inglismaal, et et kui keegi on hiljuti seal muretsenud portsu kasutut iiri liha, peaks saama raha tagasi. Hispaania Kelner oli väidetavalt selles osas juba Spursi helistanud...
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                Iirimaalt pärist rikutud liha skandaalist olete kindlasti kuulnud. Väidetavalt on sama jama ka Inglismaal, et et kui keegi on hiljuti seal muretsenud portsu kasutut iiri liha, peaks saama raha tagasi. Hispaania Kelner oli väidetavalt selles osas juba Spursi helistanud...
                Unista edasi.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Ja ühtlasi surve meeskonna omanikele - võtke midagi ette, et klubi suudaks konkurentsivõimelisena püsida.
                  Õige jutt. Juba kulutatud umbes 200 miljonit (tõenäoliselt rohkem?) on ikka naeruväärselt vähe.

                  Kuigi mõtlema jäädes - ei tule nagu ette ühtegi teist treenerit, kes samasuguse summa on kulutanud ja liigatiitlit võitnud pole.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Sümboolne, et antud tähelepanek just Leedsi toetajalt tuleb. Samas mängijatele annab taoline väljaütlemine küll äraspidise signaali. Kui jaanuaris olulisi täiendusi ei tule, siis on lohutav teada, et peatreeneri arvates on antud kontingent piisav vaid nelja hulka jõudmiseks.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                      Sümboolne, et antud tähelepanek just Leedsi toetajalt tuleb. Samas mängijatele annab taoline väljaütlemine küll äraspidise signaali. Kui jaanuaris olulisi täiendusi ei tule, siis on lohutav teada, et peatreeneri arvates on antud kontingent piisav vaid nelja hulka jõudmiseks.
                      DOL ei jõudnud isegi saja millini (raga sai õtsa ) ja nelja hulgas oli peaaegu alati, korra jäi punn puudu. Nõrk!
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        lollakad!!
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Ma ei arva, et ma liialdan, kui ma ütlen, et Hull kobistas need kaks. Vähemalt Stevie lõi ühe vastu, eks vaatab mis saab. Ründajaid oleks mängu vaja ehk.

                          ´ja teine Stievielt. Raisk ilus kombinatsioon.
                          sigpic
                          It's all about Football, Football and Nothing else.

                          Kommentaar


                            Millal Rafa leping lõpeb?
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elBiD Vaata postitust
                              Ma ei arva, et ma liialdan, kui ma ütlen, et Hull kobistas need kaks. Vähemalt Stevie lõi ühe vastu, eks vaatab mis saab. Ründajaid oleks mängu vaja ehk.
                              Kobistas või!?

                              Esimene värav oli ilus header . Teise värava puhul oli ilus läbimurre äärelt ning sööt kasti. Carragher 7 omaväravat?
                              Ning mainimata ei saa jätta ka penaltit mis Hull City'lt ära võeti.

                              Teenitud viik Hull Cityle!

                              Kommentaar


                                this club is special!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X