320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Oot. Üldse mitte, ah, ei vahet pole. Kuidas see L'Pool ülihea oli, kui minutitest 30 kuni teise väravani ehk siis miskine peaaegu pool mängust, väristas hoopis Pool jalga ja vajus niimoodi enda kasti, et Coutinho, Ibe ja Sterling seal ees omavahel kulli mängisid?
    Kas sa räägiksid sama juttu, kui Sterling oleks oma võimalused ära löönud?
    Üldjoontes oli mängupilt väga lustlik ja energiline. Tõesti võibolla vaid sellepärast, et Newca oli kohutav ja andis väga palju vabadust.

    Kommentaar


      Mai lõpuks!
      1. Chelsea
      2. Arsenal
      3. ManU
      4. Liverpool

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        Üldjoontes oli mängupilt väga lustlik ja energiline. Tõesti võibolla vaid sellepärast, et Newca oli kohutav ja andis väga palju vabadust.
        Ma pole vastu, oli lustlik ja energiline. Samas väita, et 'pool olnuks mänguliselt tollest kohutavast Newcast parem, ma küll ei julgeks. Mõlemad olid kvaliteedilt allpool igasugust arvestust. Pole väga ammu näinud 'poolilt nii kaootilist ja vigaderohket tegutsemist.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Mai lõpuks!
          1. Chelsea
          2. Arsenal
          3. ManU
          4. Liverpool
          Nüüd on 'Pooli CLi lootustega aamen kah... kui juba selline jinx peale pandi. Ma ise küll loodaksin ja arvaksin sama.

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Kas sa räägiksid sama juttu, kui Sterling oleks oma võimalused ära löönud?
            Üldjoontes oli mängupilt väga lustlik ja energiline. Tõesti võibolla vaid sellepärast, et Newca oli kohutav ja andis väga palju vabadust.
            No need võimalused olidki esimese 30 mindi jooksul, siis see totaalne sitter ja siis präast teist väravat. Ehk 50 minutit oli väga kena jalka, 40 minutit oli päris kummaline mürgeldamine.

            Kommentaar


              Lovren pani essa poolaeg vasakuga päris häid pikki passe, teisel poolajal eksis mingi 2x jämedalt aga maha ei kanna.

              Kommentaar


                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                Lovren pani essa poolaeg vasakuga päris häid pikki passe, teisel poolajal eksis mingi 2x jämedalt aga maha ei kanna.
                Mina olen ta juba maha kandnud. Järgmine mäng Škrtel tagasi ja horvaat omal kohal pingil. Oleksin vägagi üllatunud, kui ta meil veel särama lööb.

                Kommentaar


                  Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                  Mina olen ta juba maha kandnud. Järgmine mäng Škrtel tagasi ja horvaat omal kohal pingil. Oleksin vägagi üllatunud, kui ta meil veel särama lööb.
                  esimene hooaeg poolis ja alles 25. ju?
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    esimene hooaeg poolis ja alles 25. ju?
                    Kui kaitsja teeb iga mäng ühe ajubläkki juba mingi 10 mängu järjest, mis ta on saanud. Siis pole väga potensiaali. 25 ka juba, pole enam mingi 18 aastane kellele võiks andeks anda.

                    Kommentaar


                      Heyseli kohta ka mingeid laule kokku visatud või ainult mälestatakse seda, mis õnnetuse tagajärg?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas $$$
                        M6ngel, City teemas oli üks laul. Tegelikult, aga mine postita õigesse teemasse eks.
                        Et Liverpooli fännid siis pigem laulaks samamoodi nagu City fännid? Kus see õige teema on Heyseli kohta küsimseks?

                        Kommentaar


                          Vabandust, ärkasin liiga vara.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Oot. Üldse mitte, ah, ei vahet pole. Kuidas see L'Pool ülihea oli, kui minutitest 30 kuni teise väravani ehk siis miskine peaaegu pool mängust, väristas hoopis Pool jalga ja vajus niimoodi enda kasti, et Coutinho, Ibe ja Sterling seal ees omavahel kulli mängisid?
                            A ma enda meelest sõnastasingi nii, et kaugel üliheast ju? vb läks emakeel kuskil aiataha


                            Ja M6ngel - väga halb... no umbes chelsi-fännid-pariisi-rongis-halb. Proovi järgi nüüd mõelda oma öeldule.
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                              A ma enda meelest sõnastasingi nii, et kaugel üliheast ju? vb läks emakeel kuskil aiataha
                              Eks ma ka ütlesin hommikul pärast 17 tundi kestnud tööpäeva.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                                A ma enda meelest sõnastasingi nii, et kaugel üliheast ju? vb läks emakeel kuskil aiataha


                                Ja M6ngel - väga halb... no umbes chelsi-fännid-pariisi-rongis-halb. Proovi järgi nüüd mõelda oma öeldule.
                                Eetiliselt väär muidugi aga samuti ka ühte tragöödiat mälestada ja teist mitte. Pole veel kordagi näinud, et siin keegi Heyseli puhul mingeid videosid või pilte postitaks ja pisarakese poetaks nagu Hillsborough puhul kombeks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X