320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arsenal want Patrick Vieira back. The Internazionale midfielder is set to be offered a one-year deal with hefty bonuses - the same deal as Tottenham were thought to be lining up (The Sun, Daily Mirror). Anything to get the goat of their bitter north London rivals, eh?

    -Eurosport.

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Aga 1) see vara pole ju vaakumis ja 2) lisaks on kaudne väärtus (liigakohad, CL-pääs, kasu teistele mängijatele jms).

      Ehk ikkagi saab ainuke reaalne hinnang olla sinu enda klubi põhiselt: kas selle mängija lahkumine muutis meid paremaks. Kui ei, siis on tehingu väärtus kohe kahtluse all.
      Aga kuidas Ade müük meid siis ikkagi sitemaks muutis täpselt? Sa ei saa ju puhtalt võtta statistikat aluseks et Ade lõi eelmine hooaeg 27 mänguga 10 väravat ja Nik lõi 31st 9 siis Ade > Nik. Siinkohal tulebki mängu inimese suhtumine, tema läbisaamine kaastöötajatega jne. Kui sul on tema asendaja kes teeb oma tööd pmst täpselt sama hästi aga on 100% parema suhtumisega siis sa ju võidad kui müüd halva suhtumisega venna maha 25milku eest.

      edit: lisaks küsiks et palju sa eelmine hooaeg vaatasid Arsenali mänge? Mina vaatasin pmst ligi 30 mängu 38st live'is ning hooaja alguse Bendtner ja hooaja lõpu Bendtner olid nagu kaks erinevat mängijat. ma täiesti 100% mõistan miks AW ta põhiründajaks promoteb see aasta.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Bendtneriga seoses on ikka meeles see, kui ta vahetusest sisse tulles kohe värava kõmmutas.

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          edit: lisaks küsiks et palju sa eelmine hooaeg vaatasid Arsenali mänge? Mina vaatasin pmst ligi 30 mängu 38st live'is ning hooaja alguse Bendtner ja hooaja lõpu Bendtner olid nagu kaks erinevat mängijat. ma täiesti 100% mõistan miks AW ta põhiründajaks promoteb see aasta.
          Ma olen nõus võtma kihlvedusid over/under 15 väravat. Adega straight up võib kah.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Ma olen nõus võtma kihlvedusid over/under 15 väravat. Adega straight up võib kah.
            olgu, ma vean kihla et arsenal > mancity see aasta ja lisaks et nik lööb 15

            ma lihtsalt ei näe võimalust et 1 hooajaga hakkab suvaline primadonnade punt kokku mängima hughesi sarnase treeneri käe all. chelsea on aasta vanemad ja lisandunud on ainult zhirkov. lisaks uus treener kel on umbes samasugune seis nagu scolaril aasta aega tagasi - uus keskond, uus keel. manu kaotas cristiano+tevezi ja owen+valencia ei tee kogusummat tugevamaks kui meelmine aasta. liverpool kaotab ilmselt alonso ja see ei tee neid tugevamaks kui eelmine aasta. ainuke kes sellest võidab ongi noor meeskond nagu arsenal kes on aasta vanemad ja kogenumad ja eelmise aasta sisepingeid tekitanud mehed on välja praagitud ja mõned uued mehed on peale tulnud (eduardo+rosicky)

            edit: lisaks eboue siis ilmselt ka lahkumas. vieira tagasitulekujutt kogub ka tuure ... ning old twitchy väitis pressikal et spuds võib veel ikka tahta huntelaari ><
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Olete mõne tiitli võitnud või konkurentsis olnud?
              Lisaks mainitud CL esitustele kipub juba ära ununema, et suure osa 07/08 hooajast Arsenal juhtis liigat. Persse läks asi veebruari lõpus Birminghami viigiga, koos sellega saadi viiest mängust neli viiki ja üks kaotus. Lõpuks jäi vahe Mankuga 4 punkti. Mina nimetan seda konkurentsis olemiseks.

              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Salvestatud.
              No tore. Sa ikka saad aru, et räägiti möödunud hooajast, mitte ülemöödunud?

              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Ma ei teadnudki, et poolfinaal on võit. Aitäh. Ja palun püüa kontekstis püsida. Natukenegi.
              Sa ise laiendasid konteksti, lisades sinna "konkurentsis olnud".

              Aga ajakohasemate teemade juurde tulles: Eboue minek on küll halleluujavääriline (peaks seniks vana avatari tagasi panema), aga kes võiks Sagnat katkiminemise korral (3x ptüi) asendada? Song ja Djourou on mänginud ja ebaõnnestunud, Gilbert tegi aastaid tagasi südikaid esitusi, kuid selleks hooajaks on Leicesteris laenul, Hoyte polnud isegi põhitiimiga Austrias kaasas, kui ma ei eksi.

              Nagu eelpool mainiti, võib CL kvalifikatsioon olla määravaks, kas mõni tegijam nimi liitub või mitte. 24. ja 25. tunni lepingusõlmimised on Arsenali firmamärk, veel ei põe.

              Kuna olen laisk, lingitage palun kellega võime play-offis kokku minna.
              Supplies!

              Kommentaar


                Seda Vieira tagasitulemist ei tahaks küll uskuda, ja see ei oleks ju mingi lahend olukorrale. Ta ei ole enam see Vieira, kes kunagi...

                Kommentaar


                  Mittemeistrid otse play-offi:

                  Arsenal
                  Lyon
                  Stuttgart
                  Fiorentina
                  Atletico M

                  mängivad võitjatega paaridest

                  AC Sparta Praha (CZE) - Panathinaikos FC (GRE) 3-1
                  FC Shakhtar Donetsk (UKR) - FC Timişoara (ROU) 2-2
                  Sporting Clube de Portugal (POR) - FC Twente (NED) 0-0
                  Celtic FC (SCO) - FC Dinamo Moskva (RUS) 0-1
                  RSC Anderlecht (BEL) - Sivasspor (TUR) 5-0

                  Kommentaar


                    Njaa, mõned parajad pirukad on potis.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Ja paluks näiteid vendadest kes pärast Arsenalist lahkumist mängiks samal tasemel? TH'd ärme maini. Mees on Legend.
                      Overmars oli Barįas tegija näiteks.

                      Rahunege maha mina näiteks ei usu, et City kohe nüüd meistrite liigasse saab, on ostetud ju 5 uut meest see suvi ning voibla tuleb rohkem (vasakujalgne keskkaitsja ja voibla box-to-box poolik) ning Chelsea voitles juba enne Abramovichi tulekut tiitli eest... Voibla üks ühele vorreldes on meil parem koosseis aga need mehed pole veel ühtegi mängu koos mänginud. Samuti pole meil sellist liidrit nagu Fabregas voi Stevie G ja Torres, kes voivad üksi mängu ära teha olenemata sellest, mida ülejäänud mehed väljakul teevad. Superman on jah tegija aga tal oli ainult üks hea hooaeg ning aasta tagasi taheti teda klubist välja.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                        Lisaks mainitud CL esitustele kipub juba ära ununema, et suure osa 07/08 hooajast Arsenal juhtis liigat. Persse läks asi veebruari lõpus Birminghami viigiga, koos sellega saadi viiest mängust neli viiki ja üks kaotus. Lõpuks jäi vahe Mankuga 4 punkti. Mina nimetan seda konkurentsis olemiseks.
                        Ühel hooajal viiest? Ja nüüd tõenäoliselt see ka veel hulka ning kui CL ära kukub, siis järgmine ka? Clap-clap-clap. Tõesti hästi.

                        Tahad ka Bendtneri burksikihlvedu?
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                          Mittemeistrid otse play-offi:

                          Arsenal
                          Lyon
                          Stuttgart
                          Fiorentina
                          Atletico M

                          mängivad võitjatega paaridest

                          AC Sparta Praha (CZE) - Panathinaikos FC (GRE) 3-1
                          FC Shakhtar Donetsk (UKR) - FC Timişoara (ROU) 2-2
                          Sporting Clube de Portugal (POR) - FC Twente (NED) 0-0
                          Celtic FC (SCO) - FC Dinamo Moskva (RUS) 0-1
                          RSC Anderlecht (BEL) - Sivasspor (TUR) 5-0
                          või omavahel, ei?
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Paaride võitjatega siiski.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Paaride võitjatega siiski.
                              Et siis Stutt, Fiore ja Atletico asetatatakse isegi kui kõvema koefiga Pana, šahtjor ja Sporting saavad edasi? Ei usu mitte.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Ühel hooajal viiest?
                                Kas täpsustasid oma esialgses postituses, mitmel hooajal peab "konkurentsis olema"?

                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Ja nüüd tõenäoliselt see ka veel hulka ning kui CL ära kukub, siis järgmine ka?
                                Tõenäoliselt, kukub, langeb. Ootame esmalt kvalifikatsiooni ära ning liigas jõulud, siis hakkame rääkima.

                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Clap-clap-clap. Tõesti hästi.
                                Ei, ei ole hästi. ükski Arsenali toetaja pole seda väitnudki. Aga kuna sa oled selle teema (tänaseks) südameasjaks võtnud ja sügavaid analüüse teinud, siis palun ütle, mida Arsenal tegema peaks, et konkurentsis olla, ma edastan need ideed Wengerile.

                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Tahad ka Bendtneri burksikihlvedu?
                                Enne suve ei soovita purkse kellelegi, olen seda omal nahal tundnud. Aga milline see kihlvedu oleks? Et Bendtner lööb rohkem väravaid kui Adebayor? Selle peale muidugi mitte, sest väravalöömine sõltub mängitud mängude ja minutite arvust. Aga et 38 mänguga 15 lööb, selle peale võin vabalt õlled-peedid panna. Mida sa mulle osta tahad?
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X