320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

    Originally posted by INCE


    FC Lootos - FC Flora Järva-Jaani 1 : 3 (0:0)

    Skoori arvestamata oli tegu siiski vägagi võrdse mänguga.Lootos läks ilusa kauglöögiga juhtima, kuid siis tegi meie väravavaht kaks väga rämedat viga ja omakorda juhtis juba J.-Jaani. Viimane värav oli juba vormistamine , kui Lootos , püüdes mängu päästa - unustas kaitse.
    Samas oli J.-Jaanil täna tõesti õnnelik päev, kuna mängu viimastel minutitel ei olnud viik kaugel.Aga seekord siis sedamoodi ja järgmisel hooajal proovime oma kohta kindlasti parandada.
    Vaadates tänast mängu , siis J.-Jaani loendamatuid suluseise arvestades on nad sellel hooajal löönud vist päris paljud väravad suluseisust.Kuna täna oli suhteliselt kogenud kohtunik (L.Sepp), siis jäid need täna löömata, aga vähemkogenud kohtunik oleks kindlasti 1-1,5 meetrised suluseisud jätnud võtmata.Siit moraal - isegi IV liigasse oleks tarvis äärekohtunikke.Aga lõppkokkuvõttes läks võit õigesse kohta - ju siis Lootos ei tahtnud seda niipalju kui J.-jaani.

    teised mitteametlikud tulemused:

    Valga FC Warrior - JK Tajak 5 : 2
    Jõgeva SK Tähe - Räpina SK 2 : 0
    SK Kirm - FC Elva II 2 : 1

    Ütleme nii, et kui sellel mängul oleks kaks kaine mõistusega äärekohtunikku olnud, poleks nii palju suluseise vilistatudki. Kohtunik tegutses, nagu ikka 4. liigas, fännide kisa peale.
    Mängu ajal jõhkrutsemine meie(jjaani) vastu oli vägagi lubatud. Nt. mängiti meie vastu määruste vastaselt, anti karistuslöök põlvale.
    Lisaks veel oli minu arust ka väga imelik see, et mida ei suudetud mänguga saavutada, seda taheti protokolliga teha. Nad tahtsid öelda, et me tegime 6 vahetust.(Kaasas oli meil ainult 4 vahetusmeest, mida nad isegi väga hästi teadsid)

    Olgu nii
    Lahinguväljal näeme, raisk!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

      Originally posted by intel

      Kokkuvõtteks: Nüüdsest peale kirjutan ma alati sõna põlva väikese tähega.:P
      ära nüüd nivisi ka ennast täis mine, meeskond oli ju Põlval suhteliselt ok.
      Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

      Kommentaar


        Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'


        +2 punkti läks veel rumalamalt kaotsi Valga vastu..

        mees mees julgen su jutus sügavalt kahelda aga kui see su tuju paremaks teeb siis olgu peale.

        Iriseks JJaani väljaku kallal natsa.
        kas te ise olete ära mõõtnud kui lai plats on Minu arvutuste kohaselt ~40 meetrit mis on sutsu vähe

        Ja kolige üldse oma väljakuga sealt haisvast kohast minema.

        kohtumiseni järgmisel aastal samas liigas

        Kommentaar


          Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

          Poisid-poisid, rahu!! Te m2ngite neljandas liigas, kus olulisem peaks olema m6nus ajaviitmine kui veri v2lja p6him6ttel v6itude tagaajamine. Sest olgem ausad, ega see m2ngutase teil ju suurem asi ole. Nyyd siis m6ned s6nad kommentaariks. P6lvas on t6esti kohtunikuyl v2ga raske endale kindlaks j22da, kuna publiku surve on tuntav. Aga mitmed mehed on t6estanud, et see on siiski v6imalik. Elva kohta tahaks aga 8elda, et m6ned tegelased kukuvad seal t6esti kergesti ning ka vaidlemist on p2ris palju. See ei 6igusta muidugi kohtuniku \"koduvilet\". P2eva steitmendi tegi aga intel, kes t6mbas yhtlasi vee peale ka enda auv22rsusele.
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

            mõned tegelased kukuvad kergesti? kukuvad siis, kuid käega lükatakse või jalg taha pannakse. meil mingit tahtliku teesklemist väljakul ei ole, kuid sellega peab nõustuma, et mölisemist on palju. nii vastasmeeskonna, kohtuniku, oma meeskonna ning ka pealtvaatajatega. selle asja peaks meie meeskond jah käsile võtma

            Kommentaar


              Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

              Originally posted by lind

              +2 punkti läks veel rumalamalt kaotsi Valga vastu..

              mees mees julgen su jutus sügavalt kahelda aga kui see su tuju paremaks teeb siis olgu peale.
              No viimasel minutil lõin mina sellessamas mängus enamvähem 2elt meetrilt tühjast väravast mööda, see värav oleks meile 5:4 võidu toonud..seda ma mõtlesingi, no harm done..

              Iriseks JJaani väljaku kallal natsa.
              kas te ise olete ära mõõtnud kui lai plats on Minu arvutuste kohaselt ~40 meetrit mis on sutsu vähe

              Ja kolige üldse oma väljakuga sealt haisvast kohast minema.
              Vaata, sinul seal valgas on head ja ilusad linnaisad, kes sul seal muru pügavad, kastavad ning platsi ehitavad ja mida kõike veel. Meil siin poisid niidavad tihtipeale platsi pisikeste aiamuruniidukitega ja rehadega üritatakse platsi tasandada. Väljaku tegemine ei käi nii, et valid aga koha välja ja teed väljaku peale. Selleks on vaja suur hunnik raha, mida meil kusagilt kahjuks võtta pole. Siiski mängida tahavad kõik ju ja ei võtnud see hais sul ka tükki küljest ära eksole...

              kohtumiseni tõepoolest järgmine aasta, ja siis proovime mitte 2te punkti rumalalt kaotada
              Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

              Kommentaar


                Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                Originally posted by smith


                mõned tegelased kukuvad kergesti? kukuvad siis, kuid käega lükatakse või jalg taha pannakse. meil mingit tahtliku teesklemist väljakul ei ole, kuid sellega peab nõustuma, et mölisemist on palju. nii vastasmeeskonna, kohtuniku, oma meeskonna ning ka pealtvaatajatega. selle asja peaks meie meeskond jah käsile võtma
                Ma ju ei r22kinudki teesklemisest. Ytlesin, et kukute natuke liiga kergesti. Sealt aga viga ei saa ning sellest tuleneb ka punkt 2 - m8lisemine kohtunikuga.
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                  Kustutasin ära, mis ma kirjutasin, aga oma sõnu ma sööma ei hakka.
                  Lahinguväljal näeme, raisk!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                    ära nüüd nivisi ka ennast täis mine, meeskond oli ju Põlval suhteliselt ok.
                    Läksin veidike liiale, kuid olen ennast täitsa parajalt täis.

                    Muideks, te võtate asja kuidagi liiga tõsiselt
                    Lahinguväljal näeme, raisk!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                      Originally posted by apunkto


                      Originally posted by INCE


                      FC Lootos - FC Flora Järva-Jaani 1 : 3 (0:0)

                      Vaadates tänast mängu , siis J.-Jaani loendamatuid suluseise arvestades on nad sellel hooajal löönud vist päris paljud väravad suluseisust.Kuna täna oli suhteliselt kogenud kohtunik (L.Sepp), siis jäid need täna löömata, aga vähemkogenud kohtunik oleks kindlasti 1-1,5 meetrised suluseisud jätnud võtmata.
                      Üldiselt on see natuke liiga pealiskaudne mõtteavaldus ma arvan. On lihtsalt meeskondi kellel on tugev ning organiseeritud kaitsemäng. Nii Lootos kui Olümpia mängisid mõlemad liberoga, kes kaitse korralikult välja kamandas. Paljude meeskondadega see nii ei ole. Ka saime ise aru, et teie kaitse tegi head tööd suluseisu tekitamisel ja teisel poolajal suluseise praktiliselt ju polnudki. Äärekohtunikud oleks muidugi asjakohased. Ja ega meie ründajad siis saa selle pärast ette minemata jätta et värav suluseisust võib tulla, kindlasti olete ka teie hooaja jooksul suluseisuhõngulisi värvaid löönud. Minu arvamus Põlva Lootosest täna siiski natuke langes, eelkõige vigastustejanulise fänni(looma?)karja kui ka hilisema mõttetu episoodi pärast, kus meile üritati 2 vahetust juurde sokutada ning võit mitte mängu vaid protokolli abil enda tasku sokutada... Aga üldiselt hea mäng ja Lootosel leidus ka mõistlikke mängijaid, nagu näiteks nende libero..
                      Suluseisudest rääkides, siis tuleb tunnistada , et vastased olid tõesti areneva mõtlemisega ja II poolajal oli suluseise ainult paar kolm korda.Mis puutub fännide kisa peale vilistamisse , siis viimased tegid lärmi juhtudel kui suluseis oli tõesti meeter-poolteist ja kohtunik äravilistamisega viivitas, kuna aga enamuse ajast olid sulud kaks ja kolm meetrit ja isegi teie enda varumängijad või saatjad suutsid teile selgeks teha , et offsides olite, ei teinud põlva fännid sellest ka numbrit.Mis puutub sellesse, et väljakuäär just J.-Jaani sõbralik polnud, siis suhtumine sai selgeks esimese kümne minutiga, kui teie mängijad ainult särkide küljes rippusidki.Aga nagu Jaan ennem juba mainis , siis põlvas ongi väga omapärane publik ja igale vastasele üritatakse ka teadvustada , et nad mängivad siiski võõrsil
                      Mis puudutab vahetuste kaelamäärimisse , siis ei saa ma aru kust on see loll jutt võetud.Kuna viibisin mängujärgse jutuajamise juures võin kinnitada , et protokolli kanti lõpuks mõlemale võistkonnale neli vahetust(mis ka tegelikult oli).Segaduse tekitas lgp. kohtunik hr.Sepp , kes ei suutnud sugugi oma märkmetest ülesse leida Lootose neljandat vahetust ja sellepärast mindi ka küsima J.-Jaani käest ega nad ehk viit vahetust ei teinud.Kui ka J.-jaani väitis , et nad siiski neli vahetust tegid (kuna neil ainult neli mängijat ka varus oli) pidi hr.sepp oma märkmed veelkord üledešifreerima ja lõpuks saadi ka Lootose neljas vahetus kätte.:P Kohalikes tekitas segadust J.-Jaani paarikaupa vahetamine ja kahekaupa vahetuskohas kekslemine.Mis vahetustesse veel puutub, siis isegi väikse algustähega põlvas käib mängijate platsile minek ja sealt lahkumine ühest kohast, mitte ei joosta väljakule kust süda ihkab, seda ka edaspidi.
                      299195

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                        See asi, et kui mingi määruste rikkumine oli, hakkasid Lootose mehed karjuma ja õiendama ja ma ei tea, üldiselt läksid nad väga närvi kuigi vile tuli ära. Ma ei saa aru, mis mõtet on minna närvi kui viga või siis suluseis ära vilistatakse. Me võtsime küll asja rahulikut.

                        Ja siis see, et mõned mehed olid küll mega-närvis, hea et kallale ei tulnud, kuid samas leidus ka normaalseid, kellega sai isegi juttu ajada. Näiteks üks tüüp suht läks ühele meie mängijale lausa kallale, mitte üks , ma nägin mitut meest , kes ei suutnud oma närve rahustada ja võtsid kasutusele brutaalsed meetmed, mida hokis kasutatakse aga mitte jalgpallis.

                        Ning need nö. fännid või meeskonnakaaslased, kes väljaku ääres istusid, ei karjunud mitte suluseisude pärast ainult vaid, no öelge, kas see on normaalne kui karjutakse , ma ei tea, kes see oli treener või kes aga lause kõlas umbes nii : \"Löö raisale jalaga näkku, pane täiega \". Kamooon, ei ole ju terve mõtlemine ja arusam jalgapallist.

                        Ühesõnaga märksõnaks on psühholoogia, tuleb natukene treenida seda vaimset poolt ka, mitte ainult füüsilist.

                        Aga noh meil on see psühholoogiline pool üsna hea ja tnu sellele me suutsime rahu säilitada ja mängule keskenduda ja tulemuseks ÜLLATUS ÜLLATUS oli VÕIT

                        Ok järgmine aasta jälle kallid Lootose sõbrad

                        Ei nori kedagi, lihtsalt kommenteerin.
                        ______________________
                        Born to win

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                          Mitte et ma tahaks mõningate Lootose mängijate käitumist õigustada , aga mölisemine on probleem meile endalegi ja põhjus miks üks või teine mängija endast välja läks oli väga lihtne - tahaks ka mängida samamoodi nagu vastane , aga ei oska, suuda,viitsi jne. Siit ka põhjus miks oma puudujääke üritatakse välja valada teiste (ja mitte alati vastaste) peale. Tegelikult oli J.-Jaani meeskond suht sümpaatne ja mul on isegi kahju , et te III liigasse ei jõudnud , sest mängutaseme poolest oleks te seda väärinud.Küll aga jääb teil puudu kogemustest, kuid see tuleb aja jooksul ja võtke ka viimast mängu kui kogemust (olgu siis positiivset või negatiivset). Edu teile!
                          299195

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                            Tahtsin oelda, et Polva varav syndis siiski sellest, et jaani kaitsja ei suutnud seda kaugelt tulnud palli korralikult peaga tabada ja puhtaks lyya ning pall laks omavaravasse. Ilusast varavast ei saa ju antud juhul juttugi olla. Muidugi oli kahju, et vastased ei suutnud narve talitseda ja soimasid meid pededeks ja muudeks vahemuste esindajateks, elame yle. Samas loodan, et nad suudavad selle yle uhkust tunda, sest niisama mottetusi pole ju motet suust valja pritsida. Hoian poialt, et sisehooajaga suudetakse treenida ka osade mangijate puudujaake ajukaarudes. Jargmine aasta kohtume siis ehk.
                            PS! Sorry, aga arvuti lihtsalt eirab tapitahti.
                            Võtan kandle ja Tiugu ühes ja elan jälle!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                              Originally posted by INCE

                              Mis puudutab vahetuste kaelamäärimisse , siis ei saa ma aru kust on see loll jutt võetud.Kuna viibisin mängujärgse jutuajamise juures võin kinnitada , et protokolli kanti lõpuks mõlemale võistkonnale neli vahetust(mis ka tegelikult oli).Segaduse tekitas lgp. kohtunik hr.Sepp , kes ei suutnud sugugi oma märkmetest ülesse leida Lootose neljandat vahetust ja sellepärast mindi ka küsima J.-Jaani käest ega nad ehk viit vahetust ei teinud.Kui ka J.-jaani väitis , et nad siiski neli vahetust tegid (kuna neil ainult neli mängijat ka varus oli) pidi hr.sepp oma märkmed veelkord üledešifreerima ja lõpuks saadi ka Lootose neljas vahetus kätte.:P Kohalikes tekitas segadust J.-Jaani paarikaupa vahetamine ja kahekaupa vahetuskohas kekslemine.Mis vahetustesse veel puutub, siis isegi väikse algustähega põlvas käib mängijate platsile minek ja sealt lahkumine ühest kohast, mitte ei joosta väljakule kust süda ihkab, seda ka edaspidi.
                              Tundub, et see lgp. herr Sepp tekitas nii mõnegi segaduse sel juhul. Nimelt tuli ta hilejm ennast meie bussiga jõgevale kauplema ja kui ta lõpuks peale sai siis ütles ta et \"Põlva omad tahtsid teile 5ndat ja 6ndat vahetust külge pookida\" Üldse vingus ta teie meeskonna kallal, et kuhu kõlbab selline protokolli abil võidu taga ajamine.

                              Mängijate platsile minek ja lahkumine.. hmm.. see on õige, kuid enne mängu algust küsiti kohtunik SEPALT, et kumbalt poolt hakkavad vahetused toimuma, ta näitas teie varumeeste poolset väljakuäärt, kuid siis lisas, et kuna me juba teisel pool laagris olime, siis võivat me ka sealt vahetusi teha. Teie fännide survel muutis ta lõpuks siiski meelt. meil poleks sugugi raske olnud kohe teisele poole tulla, tahtsid varumehed seda juba mängu algul teha, kuid kui kohtunik juba nii ütles, siis ei hakatud teisele poole sammuma, liiatigi, et poleks kindel olnud kas mõni sealt teiselt poolt heaks ei arva \"raisale jalaga näkku panna\"

                              tsiirs!
                              Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                                OK. Oli mis oli, unustagem nüüd selle. Põlva Lootos on ok. Peace.
                                Hooaeg läbi nüüdseks. Minu arust oli see väga tore hooaeg. Mis teie arvate?

                                ps. Põlvakad, ärge pikka viha pidage.
                                Lahinguväljal näeme, raisk!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X