320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No kui juba ML mänginud mängijad teenivad piletimüügist kasu, mida siis veel oodata "tava inimestelt" ??
    Rääkimata, et ise tegeleb veel praegugi jalgpalliga igapäevaselt.
    Siin pole ju kasu ka sellest, kui klubid pileteid broneerida said, kuna need nähtavasti müüakse samamoodi ükskõik kellele, nagu jorsid kes ostsid 10+ piletit , ja neid nyyd 40+ eur müüvad.


    http://www.jalgpall.ee/players.php?p...770&name=Marko Arge

    Kommentaar


      Nõus. Poolte piletite 'klubidele' andmine on siin praegu kindlasti üks viiesti suurimast sigadusest.
      Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

      Kommentaar


        Pileti peal päris lahe kuupäev 11.11.11......

        Kommentaar


          Algselt postitas Hellik Vaata postitust
          Täna osteti interneti vahendusel üle 2000 ja Piletilevi müügipunktide vahendusel 1222 piletit. Interneti kaudu ei olnud pääsmeid võimalik soetada välismaalt, lisaks oli Piletilevi süsteemil ühekordne müügipiirang 4 piletile. Jalgpalliliit kontrollib saabunud teateid juhtumite kohta, nagu oleks üks inimene ostnud korraga oluliselt rohkem pileteid.
          Ehk tänu neile seisame kõik 2h kauem järjekorras, et staadionile pääseda. Kohalike tjurvameestele hakatakse ilmselt juba täna õpetama eesti ja inglise keele erinevusi. Ja seda ikka ainult seepärast, et alguses tehakse ja siis hakatakse mõtlema. Tark õpib oma vigadest.....

          Kommentaar


            Algselt postitas alvarez Vaata postitust
            Esiteks ma ysna kindel, et nad Jeesti poolt. Teiseks, kui sul oleks v2ljamaa s6pru, kes tuleks sulle kylla, kas sa siis saadaks nad pikalt? Kui jah, siis oleks sa ise t2is M minu silmis.
            Ei saadaks ja seepärast kirjutasingi irooniliselt "siin kohati kohtava loogika kohaselt" st. jagunevad ära millegi müstilese alusel tõelised, päris, truud jne jne jne fännid. Ärge palun solvuge, panin selle posti irooniaga kuna kohe kui piletid otsas hakkas ala pihta tõelistest fännidest jne. Ma ostsin ka sõbrale pileti kes ei ole kordagi lillekülas käinud, kuid on mõned korrad käinud võõrsil kaasa arvatud Bosnias. Kas ta on vähem fänn kui paljud teised siin?

            Kommentaar


              Algselt postitas reix Vaata postitust
              Ei saadaks ja seepärast kirjutasingi irooniliselt "siin kohati kohtava loogika kohaselt" st. jagunevad ära millegi müstilese alusel tõelised, päris, truud jne jne jne fännid. Ärge palun solvuge, panin selle posti irooniaga kuna kohe kui piletid otsas hakkas ala pihta tõelistest fännidest jne. Ma ostsin ka sõbrale pileti kes ei ole kordagi lillekülas käinud, kuid on mõned korrad käinud võõrsil kaasa arvatud Bosnias. Kas ta on vähem fänn kui paljud teised siin?
              Kas tõesti selline fänn on olemas kes pole kordagi kodus eesti mängu vaatamas käinud aga võõrsil on küll ( juhul kui ta elab eestis ) .
              Madridista

              Kommentaar


                Algselt postitas reix Vaata postitust
                Ei saadaks ja seepärast kirjutasingi irooniliselt "siin kohati kohtava loogika kohaselt" st. jagunevad ära millegi müstilese alusel tõelised, päris, truud jne jne jne fännid. Ärge palun solvuge, panin selle posti irooniaga kuna kohe kui piletid otsas hakkas ala pihta tõelistest fännidest jne. Ma ostsin ka sõbrale pileti kes ei ole kordagi lillekülas käinud, kuid on mõned korrad käinud võõrsil kaasa arvatud Bosnias. Kas ta on vähem fänn kui paljud teised siin?
                Samir Handanovic?

                Kommentaar


                  Millal need lisapiletid(1000tk) müüki peaks tulema?

                  Mingid kuulujutud väidavad, et homme kell 10.00...
                  Adiós amigos

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Samir Handanovic?
                    Ei saa olla, krt, Handanovic on käinud lillekülas
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Kusjuures klubide kaudu ei saa midagi - nemad said õiguse eelnevalt broneerida. Aga kuna ma olen selline loll olematu jalgpallifänn, et ei ole üheski klubis, ega ka kahjuks JH's, siis ma võin oma näppu imeda ja ise olen loll, et ei läinud kohe sajasega Malones'i lehvitama. EJL võiks nüüd natuke oma liig suureks kasvanud meheliiget veidi kohendada ja õnnetutele päris-jalgpallihuvilistele-kes-ei-ole-klubis-ega-haiglas (jah, öelge, et siis ei olegi fänn) id alusel kasvõi nende kontorist neid nüüd 1-2 kaupa müüa veidi. aga see juhtuks mõnes teises riigis ühes teises kaunis unenäos...
                      MIA SAN MIA!

                      Kommentaar


                        Eesti Jalgpalli Liit on tänulik iga vihje eest võimaliku Eesti – Iirimaa mängu piletitega spekuleerimise või spekuleerimise katse kohta. Juba on tuvastatud isik, kes ostis Molly Malone pubi kliendina 200 piletit iirlastele edasimüümiseks, samuti on teada kohad staadionil, kuhu need piletid osteti ja mis võetakse mängupäeval erivaatluse alla. Piletiostjal soovitasime meile piletid tagasi müüa. Samuti täname vihje eest Marko Arge piletispekulatsiooniplaani kohta, kuna meil oli teada, kelle kaudu ta oma piletitellimuse tegi, siis oli lihtne ka see tellimus tühistada. Infot võib saata efa@jalgpall.ee

                        Kommentaar


                          Millal lisatribüüni piletid müüki pannakse?

                          Kommentaar


                            rant time

                            okei, lugesin siin vihaseid postitusi, mis tekitasid vastakaid tundeid.

                            Seisin kell 9.40 Kuressaare Selveri piletilevi leti juures ja sain minut peale 10 oma pileti kätte. Polnud probleemi, aga nagu eestlastele kombeks hakkasid teised velled alles peale 10.10 kohale jõudma ja siis kurat kirusid, et pileteid pole. Tra süüdistage ennast.

                            Teiseks fking nõme piletimüügisüsteem on küll. Kuna sain play-offiks pileti, siis seda korda ma ei kommenteeri, aga kommenteeriks eelmise teisipäeva Ukraina keissi. Siis olin ise loll ja jätsin pileti ostmise viimaseks päevaks. Sain kõne tuttavalt A Le Coq arena töötajal kõne, et kiirusta pileteid ostma, sest need kohe-kohe otsas. Arenal olevat ülipikk järjekord. Vedasin siis oma laisa perse kella 11ks Kure Selverisse ja sain oma 4 piletit. Tahtsin küljetribüüni fännika äärele või keskele, aga õeldi, et otsas. Sain siis ülisitad kohad vastaste fännika poolele küljetribüünil. Kohale jõudes selgus aga, et pool statat tühi, sadu vabu kohti soovitud sektorites. WTF???

                            Kolmas läheb nö fännide kapsaaeda. Tra te tulete nii hilja staadionile, et hümni ajal vaid 1/3 rahvast kohal. Häbi hakkab.

                            Neljas teile, kes siin tavafänn vs tulihingeline fänn heit komme kirjutavad. Minge perse. Seda kuna ei tea, kumma alla ise platseerun. Olen vaid viimased aastad poolteist Tallinnas mänge käinud vaatamas (ülikooliaeg) ja kõigil Saaremaal toimunud mängudel kohal olnud alates Andorra mängust (1997). Mitte ühelgi välismängul ka pole käinud, näljarotist üliõpilane ikkagi. Fännisärki ei oma, aga sall on olemas. Laule ei laula, aga skandeerin. Teleri vahendusel pole ükski mäng vahele jäänud, järgmisel aastal sõjaväekohustuse tõttu jäävad esimsesd mängud nägemata. Tee ise oma järeldus.

                            About rohelistest laikudest eestlaste seas. Kuigi eelistan näha enda kõrval eesti koondise toetajat, pole mul selle vastu ka midagi, kui minu kõrvale satub mõni lõbusat laulu laulev iirlane. Nemad on iga kell paremad "mängukaaslased" kui mingid tatid oma kuramuse pasunatega (mis tuleks keelata) või mõni mustapealine ülbe munn, kes ei suvatse hümni ajal püsti seista.

                            Rant over.
                            Edasi Eesti. Novembris näeme.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                              Millal lisatribüüni piletid müüki pannakse?
                              Kõik piletid on välja müüdud: http://www.jalgpall.ee/news.php?st=s...s&news_id=3183

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                                Millal lisatribüüni piletid müüki pannakse?
                                See info pidi lähiajal tulema. Umes 1000 pääset läheb juttude järgi veel müüki.
                                Hala Madrid !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X