320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei saakski paremini seda asja kokku võtta, aitäh! On laiduväärt, et hangeldusega tegeleda tahtnud pubi saab priid reklaami!

    Kommentaar


      See on lihtsalt ülimalt mage...Nagu eelnevalt juba mainitud sai, siis mujal oleks fännid tänaval. Eks tuleb siis televusserist jälgida, kuna lisapiletite jutt oli ilmselgelt puru silma ajamine.

      Kommentaar


        Mis reklaami ta siis saab?
        Ükski endast lugupidav inimene seal urkas vutti vaatamas ei käi (välja arvatud fitti ja co ), ei minevikus ega tulevikus.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Mis reklaami ta siis saab?
          Ükski endast lugupidav inimene seal urkas vutti vaatamas ei käi (välja arvatud fitti ja co ), ei minevikus ega tulevikus.
          Reklaam ongi ju näiteks see, et uudise pealkiri on: "Molly Malone kinkis Eesti vutifännidele pileteid" vms. Olen kindel, et paljud inimesed ei tea tegelikku tausta ning ka antud artiklisse süvenemata jääb arusaam, et pealkiri vastab sisule...Rott koht on see nkn, see pole saladus.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Mis reklaami ta siis saab?
            Ükski endast lugupidav inimene seal urkas vutti vaatamas ei käi (välja arvatud fitti ja co ), ei minevikus ega tulevikus.
            Khm? Fitti ja co on ilmselt süüdi selles, et käivad PUBIS vutti vaatamas? Molly. Ainus, sellest tulenevalt ka parim koht kesklinnas kus jalgpalli vaadata IMO. Õllevalik on seal Eesti kohta vägagi korralik, staff on ok, jalkapublik üle Eesti keskmise. Rahunege maha, inimesed. Päikest!
            Jalgpallihaigla liige
            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

            Kommentaar


              Molly tagaruumis on päris mugav vutti vaadata ja üldse mida peksta Mollyt, süsteem andis võimaluse ja osteti ports pileteid.
              Kas vastupidises situatsioonis kui piletid oleksid defitsiitsed nt.Iirimaal, peksaksime virtuaalselt Iirimaal pesitsevat eestlasest Eesti kõrtsi omanikku, kes pileteid kokku krabas, kindlasti oleks selline mees aupaistes ja kõigi eestlaste arvates krdi vinge kavalpea.
              Pigem lausa kangelane, ehk isegi jalgpalligeenius.

              Kommentaar


                ee ma ja kasutaja kaks või käime ka mollys mänge vaatamas


                söök on kallis, aga õllevalik on täiega nummi et ma nõustun vittiga
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas Hendrik Vaata postitust
                  Neljandaks on mulle endiselt ebaselge kellele täpselt need 80 piletit siis fännidest läksid, piletilevisse need igatahes ei jõudnud (nagu ka need 1000 lisakohta, millest eile jutt oli. Selle asemel tuli u kell 17 kõigisse piletilevi müügikohtadesse meil, et midagi juurde ei ole loota). Liiga palju segast ja selgitamist vajavat on siin. Ma tahaks rohkem adekvaatseid selgitusi selle kohta kuidas neid asju aetakse. Antud juhul ma ei näe mitte kusagil spekulantide vastast võitlust vaid pigem "konstruktiivset koostööd" ja "meeldivat teineteisemõistmist" ilmselgete hangeldajatega. Lükake palun mu kriitika ümber kui see nii ei ole.
                  Hendrik, 80 piletit kingiti Eesti fännidele, kelle Molly Malone välja valis (jalgpalliliit jälgis, et need oleksid reaalsed fännid, mitte spekulandid või iirlased või omaniku tuttavad). Pääsmed jõuavad ilmselt paari päevaga nende õnneliku 80 inimeseni.

                  Eile oli ühes artiklis juttu, et äkki tuleb veel lisapileteid müüki, kui on midagi üle jäänud. Veidi aja pärast oli selge, et huvi oli nii suur, et kõik oli välja ostetud. Seda ka öeldi korduvalt erinevates kanalites.

                  Spekulantide osas: iga kuulutuse peale, kus pakutakse pileteid müüa Eesti - Iirimaa mängule, on jalgpalliliit reageerinud, võtnud ühendust vastava inimesega (suurel hulgal kordadest on see õnnestunud) või tühistanud vastavad piletid. Kaks kodanikku tegid enda arvates nalja ja müüsid pileteid, mida neil ei olnud. Sellega külvati muidugi alusetut paanikat.

                  Suur tänu tuleb öelda fännidele, kes on ka ise aktiivselt müügikuulutustel silma peale hoidnud ja infot edastanud.

                  Kõiki hangeldajad ei ole võimalik kunagi tabada - nii on see meil, Meistrite Liiga finaalil, erinevates liigades üle maailma, EM-finaalturniiril või kus iganes. Praegu on spekulantide poolt müügiks pakutud piletite hulk paarisaja juures, vastavad istekohad on teada. Eks igaüks ise hindab, kas see hulk on suur või väike. Minu arvates ei ole see suur.

                  Asi lihtsalt selles, et piletisoovijaid on vast 30 000 ringis, staadion mahutab neist alla kolmandiku.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas asdf Vaata postitust
                    Hendrik, 80 piletit kingiti Eesti fännidele, kelle Molly Malone välja valis (jalgpalliliit jälgis, et need oleksid reaalsed fännid, mitte spekulandid või iirlased või omaniku tuttavad)...
                    Mille alusel - Kapo andmebaasi???
                    Usk kaob viimasena...

                    Kommentaar


                      Küsin nüüd viimast korda: kelle süül tekkis olukord kus oli võimalik ühel inimesel rohkem pileteid osta kui neli, mille tõttu jagab pubiomanik oma suva järgi pileteid laiali?? Pileteid mille oleksid ostnud endale korralikult sabas seisnud fännid!

                      Õnneks on meil vähemalt "objektiivsed" spordiajakirjanikud, kes isegi poole sõnaga ei maini juhtunud prohmakat. Kõigest muust on juttu, aga antud fakt jäetakse alati välja. Pigem jääb artiklitest mulje jalkaliidust kui kangelasest kes spekulandid vahele võttis. Aga põhjus miks olukord üldse tekkis on kalevi alla pandud. Tsensuur.. Ma ei imesta kui varsti ka siit hulgi ostetud piletitele viitavad kommentaarid ära kustutatakse..

                      Kommentaar


                        Fak Molly Malones. Minge käige vaatamas seal friikartulite järgi haisevas urkas väikesest telekast oma Manu või mis iganes mänge. Jooge Guinessi või Spitfire'it või Strongbow'd peale ja kiitke kui hea kõik on. Tore, et vähemalt kellelegi kohalikest Raekoja platsis asuv turistilõks meeldib.

                        Ja mis puudutab seda PR kampaaniat, siis see on lihtsalt üks täielik bullshit. Valetab kas pubi, kes rääkis mingist 4st piletist töötajatele ja nüüd 80 piletist, mis "on sattunud pubi omanike kätte" või EJL, kes kiitis kuidas ta sai selle 150 pileti hangeldaja käest kätte ja see tõi piletid EJL-i tagasi. Need kaks väidet lihtsalt on üksteist välistavad. Ja see 20 "vabamüügist ostetud pileti" ehk tarbijakampaaniat reklaamiv jutt. Ha-ha... 800 euro eest nii head reklaami ikka muidu turult ei saa, well done.
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Ilmselgelt pole mina fänn, 62 koondisemängu on loomulikult nohu võrreldes siin teiste härrastega. Ja mul ainult üks võõrsilmäng ja 62 hulgas ka mitmed U.,,,, mängud. Tra, mulle ei pakkunud keegi mingit kingitust.
                          Tore, et mõne mehe arvates on tegemist hirmsa jalgpallibuumiga
                          Ja mis veel- pildil on kirjas 200 piletit, jutt käis 150-st ja tagasi saadi 80 aga mis sellistega tehakse kes 5-te piletit 580 euriga müüvad?
                          Ja milleks välja öelda, et nägu sai 4 pileit ku see on ilmselgelt vale?
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Ma enda rahustamiseks võtsin asja kokku nii, et piletimüügiga oli palju jama, millest osa suudeti ära lappida ja teine osa siis läheb nagu läheb. Ei ole parata. Fakt on aga see, et staadion mahutab vaid ca 10 000 inimest ning igaüht kes räägib "ma olen käinud mängudel alati ja nüüd ei saa, seega on mingi jama" ei saa ka tõsiselt võtta. Eks Eestis ole selline olukord esmakordne ning seda nii fännidele kui ka korraldajatele.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ercos Vaata postitust
                              Küsin nüüd viimast korda: kelle süül tekkis olukord kus oli võimalik ühel inimesel rohkem pileteid osta kui neli, mille tõttu jagab pubiomanik oma suva järgi pileteid laiali?? Pileteid mille oleksid ostnud endale korralikult sabas seisnud fännid!
                              Paaris Piletilevi müügikohas eksiti reegli vastu, et üks inimene ei saa osta rohkem kui 4 piletit - sellest on mitmes uudises juttu olnud. Rõhutan veelkord üle, et me räägime paarisajast piletist, millest osa on tagasi ringluses.

                              Algselt postitas marcello Vaata postitust
                              Ja mis veel- pildil on kirjas 200 piletit, jutt käis 150-st ja tagasi saadi 80 aga mis sellistega tehakse kes 5-te piletit 580 euriga müüvad?
                              200 piletit oli seal pildil kirjas, tegelikult osteti sealt 150. Kõik istekohad on teada.

                              Mis sellistega teha, kes näiteks kaht piletit hangeldavad kusagil? Selliste inimeste vastu ei aita 4 pileti piirang. On võimalik ainult üritada kindlaks teha need istekohad, mida hangeldada üritatakse ja need tühistada. Hangeldamine jääb ka siis, kui kõik Piletilevi punktid ei müü rohkem kui 4 piletit korraga. Oluline oli teada saada suuremates kogustes pileteid kokku ostnud inimeste istekohad ja need on ka teada. Piletimüüja ei saa mitte kuidagi kindlaks teha, kas näiteks kaht piletit ostma tulnud inimene tahab nendega hangeldada või neid ise kasutada. Must turg käib selliste mängudega igal juhul kaasas, oluline on teha kõik selleks, et seda pisendada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas asdf Vaata postitust
                                Paaris Piletilevi müügikohas eksiti reegli vastu, et üks inimene ei saa osta rohkem kui 4 piletit - sellest on mitmes uudises juttu olnud.
                                Nüüd on muidugi süüdi Piletilevi. Miks ma küll ei imesta sellise avalduse peale?!
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X