320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas asdf Vaata postitust
    Ei süüdistanud kedagi, kirjeldasin lihtsalt olukorda: kui on kokku lepitud, et maksimaalselt saab 1 inimene osta 4 piletit (nii on muuseas alati kokku lepitud) ja tegelikult saab rohkem, siis on eksitud. Ei midagi keerulist.
    Mina näiteks ostsin Piletilevi.ee-st portsu pileteid (endale ja sõpradele). Kindlasti on ka nendega mängule minek. Aga mina ei olnud sellest 4 piletilimiidist midagi kuulnud ega saanud sellest teada ka pileteid ostes ja nende eest makstes. Kas interneti teel sai siis osta niipalju kui tahad?

    Kommentaar


      Algselt postitas Kartul Vaata postitust
      Ei tahaks kõlada pessimistlikult kuid loodan, et te saate aru, et kui peaks tõesti halvasti minema meil playoffis (sügavalt loodan vastupidist) siis ei muutu järgmises valiktsüklis meil kohe kindlasti midagi. Jätkub tavapärane rutiin nende EM/MM valikmängude piletite ning pakettide müügiga. Seega äkki sellise meeletu (lojaalsus-)süsteemi loomine ei ole just väga vajalik .. või?

      Minu ainuke kriitika läheb sellele suurele hulgale "jagatud" piletitele (4,5k). Tahaks tõesti näha seda jaotust palju jagati JH, sponsorite ning klubidele. Normaalne oleks vast 70%, 20% ning 10% vastavalt aga tundub, et läks vastupidi. Kardan, et alumised küljetribüünid jäävad laiguliseks...

      Piletita fänn,
      Kaks, kolm aastat ei pruugi seda tõesti vaja olla, aga siis tuleb jälle mõni selline mäng ja on jälle sitt seis.

      Kommentaar


        Algselt postitas Juveman Vaata postitust
        Mina näiteks ostsin Piletilevi.ee-st portsu pileteid (endale ja sõpradele). Kindlasti on ka nendega mängule minek. Aga mina ei olnud sellest 4 piletilimiidist midagi kuulnud ega saanud sellest teada ka pileteid ostes ja nende eest makstes. Kas interneti teel sai siis osta niipalju kui tahad?
        Ei olnud ka enne mängu midagi neljasest piletilimiidist midagi kuulnud. Interneti teel sai tellitud rohkem kui 4 piletit, kuigi korraga ostes oli 4 lagi mis kätte sain, aga see ei pruugi olla piletilevi.ee süsteemi limiidist vaid sellest, et väledamad napsasid enne mind koha ära. (Esimene kord kui internetis piletilevi.ee-st tellisin)

        Kommentaar




          Taanlased on täpselt ja läbipaistvalt välja toonud kui palju ja kellele pileteid eraldatakse.

          Minimaalselt 33% piletitest vabamüüki, 10 % VIP-id, max. 33% fänniühendustele, ML klubile max 45 piletit, EL klubile 15, II liiga klubile 10. jne. jne.

          Pileti edasimüügi kohapealt on lubatud piletit edasi müüa sama hinnaga või odavamalt.

          Kommentaar


            Algselt postitas Erko Vaata postitust
            Kaks, kolm aastat ei pruugi seda tõesti vaja olla, aga siis tuleb jälle mõni selline mäng ja on jälle sitt seis.
            Selle pärast, et Haapsalus kord aastas mingi suursündmus on ja seetõttu kõik autoteed umbes on, ei tähenda, et sinna peaks suure neljarealise magistrali ehitama. Ehk mis ma öelda tahan on see, et süsteeme tehakse võimalikult optimaalseks ning lähtudes tavaolukorrast. Kui kord kolme aasta jooksul tekib kohtade osas defitsiit, siis pole vaja kogu ülejäänud mängude eel piletiostjaid koinida ning panna mõtlema ja skeemitama kuidas kogu seltskond samasse kohta platseerida.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Pole küll pikalt aega argumenteerida hetkel, kuigi mõtteid oleks palju. Aga elx ja co, kes näevad "lojaalsussüsteemis" vaid tippmängude teemat, siis see ei ole ainult nii. Aitaks süsteem ju ka üldisemalt paremini välja müüa ka tavamänge + nagu Indrek pakkus ehk tekitaks suuremat huvi U-mängude jms vastu.

              Lisaks: soovitus Jalgpallihaiglaga liituda? Kui ikka mu tõekspidamised ja käitumisnormid on natuke teistsugused, siis pileti saamise eesmärgil ma end maha müüa ei tahaks ju. Samas ei näe ka seda põhjust, miks nt 53-aastane Jaan Iklast, kes on jalkahuviline, kuid kas ealise iseärasuse või piirkondliku kuuluvuse tõttu ei evi lähedasemaid suhteid ühegi jalkaklubiga, peaks mängule saamiseks grupeeruma fc warrior of valga või fc linnameeskond of pärnu taoliste moodustustega. Miks ometi?

              Kommentaar


                Rumal küsimus, aga kuidas fänniühingut moodustada, mitu liiget seal olema peab ja mida need liikmed tegema peavad, et edaspidi esmajärjekorras pileteid saada?

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Rumal küsimus, aga kuidas fänniühingut moodustada, mitu liiget seal olema peab ja mida need liikmed tegema peavad, et edaspidi esmajärjekorras pileteid saada?
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Ega keegi ei pea kuhugi kuuluma, lihtsalt tuleb eelistada ja väärtustada neid, kes kuuluvad ja aktiivselt koondist-klubivutti oma kohalolekuga toetavad ning vanus ei mängi siin mingisugust rolli.

                    See on niimoodi kõikjal kus fänne väärtustatakse, miks meil peaks olema teistmoodi.

                    Kommentaar


                      Olekski vaja nüüd inimestel aru saada et nii suure publikuhuviga mängule ei olegi võimalik kõigil soovijatel pileteid saada ning (seda eriti) kui inimene ise ei ole valmis midagi ohverdama, et pilet saada, siis EJL-i on minu arust küll ebaõiglane süüdistada. Kui vabamüüki oleks jällegi paisatud rohkem pileteid, siis see oleks nende suhtes, kes läbi klubijalgpalli on EJL-ga tihedamalt seotud, suhtes samuti ebaaus, sest toetavad ju klubid ja ühendused nii otseselt kui kaudselt Eesti jalgpalli. Kuidagi peab EJL oma valiku tegema ja praegune süsteem tundub minu jaoks küll loogiline(eriti eelmisel lehel toodud põhjenduste taustal).

                      Kommentaar


                        Kuna Eestis ei ole klubijalgpalli, ei ole ka aus klubide kaudu pileteid müüa.
                        Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                        Kommentaar


                          Pileite jagamine EJL-u poolt täiesti ebaloogiline. Kindlasti näeme staadionil palju empty places. Isegi, kui tulevad tribüünid täis, siis tuhanded inimestest on mingid treenerid, koolipoisid, madalamate liigade mängijad. Need saavad pileteid klubide läbi ning istuvad mängu ajal niisama. Samas nad võiksid kodus istuda TV ees ning pileteid võiksid osta just need, kes soovivad mitte ainult mängu vaadata, kui ka meie koondist toetada.
                          Esimest korda meie ajaloos Eesti mängib play offis, esimest korda kuu ette on teada, et tribüünid täis tulevad. Oleks võimalik suurepärase perfomance teha, kasutades kõik tribüüne. Selle asemel tulevad mängule suured ja väiksed onud ja poisid ning nii kui sa püsti tõused nurgalöögi või karistuslöögi ajal, kohe kuuled: istuge palun, meil pole platsi näha!
                          Lootus sureb viimasena!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Patriot(BYL) Vaata postitust
                            Kindlasti näeme staadionil palju empty places. Isegi, kui tulevad tribüünid täis, siis tuhanded inimestest on mingid treenerid, koolipoisid, madalamate liigade mängijad. Need saavad pileteid klubide läbi ning istuvad mängu ajal niisama.
                            Jumalauta. Ükski klubi ei saa ju pileteid niisama, vaid peavad iga tellitud pileti eest ka maksma. Kiire trett loogikariiulisse ütleb, et ükski Eesti klubi ei ole nii rikas, et osta omale ehku peale kümneid pileteid, et siis vaadata, kelle vanaemale neid jagada, vaid iga klubidele eraldatud (st müüdud!) pileti taga on konkreetne huviline.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              5 liiga(+rahvaliiga) peale natuke ikka on klubisid, kes kokkuvõttes on andnud Eesti jalgpallile rohkem kui see sama Jaan Iklast. Juhtub Eesti kaotama selle mängu ja juhtub see Jaan seda Iklast vaatama tulema, siis suure tõenäosusega järgmine kord ta enam ei tule, läheb hoopis delfisse kommenteerima, kui pask meie koondis ikka on. Ma ei ütle, et tavainimesel ei peaks olema õigust piletit osta. Peab ja ongi, kuid fännid ja klubid peaksid eelistatud olema. Lisaks on kõigil võimalus luua täpselt enda vaadetele vastav fänniühendus.

                              e: Mugavaks on muutunud inimesed, kuna siiani on enamik soovijaid ka pileti saanud. (Ma ei taha nüüd liiga teha neile, kes ei kuulu kuskile ühendusse aga siiski on lojaalsed fännid. Kahjuks nende suhtes ongi asi natuke ebaõiglane, mis vb peakski panema mõtlema oma fänniühenduse loomisele)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ke$ha Vaata postitust
                                Kuna Eestis ei ole klubijalgpalli, ei ole ka aus klubide kaudu pileteid müüa.
                                hakka või trolliga nõustuma. isvermaivõi
                                MIA SAN MIA!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X