320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kartul Vaata postitust
    tribüün
    ma mõtlesin, et mingi moodne sõna joomatuurile.

    Kommentaar


      Nagu öeldakse: looda parimat, aga valmistu halvimaks. Oleks vast aeg hakata vaikselt mõnd sündmusele väärilist ühisvaatamist organiseerima hakata. Jalkahaigla poolt, kes tavapäraselt mõne ametliku vaatamise koha paika paneb, ilmselt mingit initsiatiivi oodata ei ole, sest ise piletijagamise juures olles on suuremad ninamehed endale juba eos piletid kindlustanud. Seega peaks tõuge tulema väljastpoolt.

      Ideid-ettepanekuid soccernet.ee "ametliku" Eesti-Iiri mängu kaasaelamiskoha valikus?

      Kommentaar


        Algselt postitas ercos Vaata postitust
        Nagu öeldakse: looda parimat, aga valmistu halvimaks. Oleks vast aeg hakata vaikselt mõnd sündmusele väärilist ühisvaatamist organiseerima hakata. Jalkahaigla poolt, kes tavapäraselt mõne ametliku vaatamise koha paika paneb, ilmselt mingit initsiatiivi oodata ei ole, sest ise piletijagamise juures olles on suuremad ninamehed endale juba eos piletid kindlustanud. Seega peaks tõuge tulema väljastpoolt.

        Ideid-ettepanekuid soccernet.ee "ametliku" Eesti-Iiri mängu kaasaelamiskoha valikus?
        oi seda eestlaslikku kadedust neid ninamehi kes JH pileti tellisid on 500!!! selline piletite broneerimine ja ostmine on toiminud juba aastaid

        teema juurde seda et EJL tegelased olge head ja organiseerige ntx seekord staadioni juurde väljaspoole suur ekraan...et soovijad saaks staadioni juures oodata ja kaasa elada jne jne...ja välitelgid telekatega...
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas rauno Vaata postitust
          teema juurde seda et EJL tegelased olge head ja organiseerige ntx seekord staadioni juurde väljaspoole suur ekraan...et soovijad saaks staadioni juures oodata ja kaasa elada jne jne...ja välitelgid telekatega...
          Pooldan ideed.....

          Kommentaar


            siis saaks juba korralikku jalkapeo teha nagu aastaid-aastaid tagasi alekokki juures tehti! Ei mäletagi mis aasta?
            pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

            Kommentaar


              Meil on üks hiljuti läikima löödud esindusväljak olemas ju emotsionaalseks ühisvaatamiseks, isegi pildikast on seal üleval 24/7 - võiks ehk linnavalitseja, suurvürst Edgarilt dobroo saamiseks talle meenutada, et vaja oleks korraldada 11.11.11 õhtul Vabaduse Väljakul üks Võidu väljaku üritus

              Kommentaar


                Algselt postitas Tipneri väravapost Vaata postitust
                Meil on üks hiljuti läikima löödud esindusväljak olemas ju emotsionaalseks ühisvaatamiseks, isegi pildikast on seal üleval 24/7 - võiks ehk linnavalitseja, suurvürst Edgarilt dobroo saamiseks talle meenutada, et vaja oleks korraldada 11.11.11 õhtul Vabaduse Väljakul üks Võidu väljaku üritus
                Eesti - Serbia mängu orgunnis sinna ekraanile minuarust Keit Pentus, kui ma õigesti mäletan. Aga kuskile LV persooni poole võiks pöörduda küll, äkki mõtleb miskit välja. Kuigi jah, staadioni kõrval oleks sel hoopis teine tähendus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tipneri väravapost Vaata postitust
                  Meil on üks hiljuti läikima löödud esindusväljak olemas ju emotsionaalseks ühisvaatamiseks, isegi pildikast on seal üleval 24/7 - võiks ehk linnavalitseja, suurvürst Edgarilt dobroo saamiseks talle meenutada, et vaja oleks korraldada 11.11.11 õhtul Vabaduse Väljakul üks Võidu väljaku üritus
                  kahe käega poolt, kui kuskilt pileteid ei saa, aga no alati on saand loodame, et ka seekord õnnestub :P

                  Kommentaar


                    võõrsilmängu ajal peaks peetri platsil mängu näitamine olema kohustuslik ilma fännidepoolse orgunnita.

                    Kommentaar


                      Üks pisike lugu: http://www.runofplay.com/2011/10/19/...o-2012-so-far/
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar




                        Ma olen seda foorumit veidi jälginud ja viis, kui positiivselt suhtutakse Eestisse, kui nende hetke kõige suuremasse rivaali on kõikke muud, kui negatiivne. Lisaks jagatakse infot kohalike kommete ja muu kohta. Ma arvan, et paljudel meist siin on millest õppida.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas AndreK Vaata postitust
                          http://www.ybig.ie/forum/forum_posts...y-general-chat

                          Ma olen seda foorumit veidi jälginud ja viis, kui positiivselt suhtutakse Eestisse, kui nende hetke kõige suuremasse rivaali on kõikke muud, kui negatiivne. Lisaks jagatakse infot kohalike kommete ja muu kohta. Ma arvan, et paljudel meist siin on millest õppida.
                          Vutifännid on kõikjal sarnased, täpselt samad teemad nagu Eesti fännidel, põhiteema on kuidas võimalikult odavalt kohale lennata, kus on soodsam ööbida, eriti tähtis teave on õlle hind, kus on parimad ja odavama õllehinnaga pubid, kuidas staadionile pääseb, transpordi hind, ilm ning kus staadioni lähedal pubisid on.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kesa Vaata postitust
                            Vutifännid on kõikjal sarnased, täpselt samad teemad nagu Eesti fännidel, põhiteema on kuidas võimalikult odavalt kohale lennata, kus on soodsam ööbida, eriti tähtis teave on õlle hind, kus on parimad ja odavama õllehinnaga pubid, kuidas staadionile pääseb, transpordi hind, ilm ning kus staadioni lähedal pubisid on.
                            Meil peaaegu kõik olemas ainuke mis meil pole on pubid Ainuke koht Opra pizza staadioni juures...masendav
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas AndreK Vaata postitust
                              http://www.ybig.ie/forum/forum_posts...y-general-chat

                              Ma olen seda foorumit veidi jälginud ja viis, kui positiivselt suhtutakse Eestisse, kui nende hetke kõige suuremasse rivaali on kõikke muud, kui negatiivne. Lisaks jagatakse infot kohalike kommete ja muu kohta. Ma arvan, et paljudel meist siin on millest õppida.
                              Jälgi veel ja anna meile ka siis teada kes mida ja kui palju õppima peab

                              Kommentaar




                                Kerge liialdus?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X