320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hakkame siis raadiot kuulama ning raadiomängudest osa võtma!!! ))
    Kus muidu on eesti fännide kodupubi, kus kõik fännid, kes staadionile ei lähe jalkat vaatama hakkavad?
    Lootus sureb viimasena!

    Kommentaar


      woodstock

      Kommentaar


        Algselt postitas billybob Vaata postitust
        Minu meelest on praegune arutelu suhteliselt mõttetu. Ja seda puht praktilisest seisukohast.
        Tõmbaksin paralleeli teede projekteerimisega. Kui ehitatakse/renoveeritakse trassi, siis tehakse valik, millise klassiga tee seal olema peaks. Olemasoleva tee puhul on üheks näitajaks kindlasti autode tihedus sel teel (a/ööp, jt.). Selle kindlaks tegemiseks, loetakse autod ühel teelõigul lihtsalt üles. Oletan, et olete nii mõnedeski liiklussõlmedes näinud tudengeid (näiteks) mappidega. Lisaks on olemas püsiloendus punktid (automaatsed). Saadud andmete puhul tehakse graafik. Kui nüüd teed projekteerima hakatakse, siis kindlasti ei valita tee klassiks see, mis vastab kõige suuremale ülesloetud liiklussagedusele. See oleks ju rumalus. Üldiselt valitakse näiteks 20-30s liiklustihedusega päev, ning tehakse tee klassi valik sealt. Jah, oled jõudnud õigele järeldusele, kui arvad, et see ju tähendab, et 20l-30l päeval aastas on liiklussagedus suurem kui see tee kannatab! Aga nii ongi.
        Täpselt samamoodi projekteeritakse sadevete ära juhtimise süsteeme. Need ei peagi iga uputust ilusti ära juhtima. Vahel toimuvad uputused. Mäletamist mööda on tallinna sadevete süsteem 'projekteeritud üleajama' iga 3 aasta tagant.
        Kui nüüd staadioni mahutavuse juurde tagasi tulla, siis mille alusel jalgpalli staadion ehitada tuleks? Eeldatava maksimumi, või andmete analüüsil saadud reaalsest tulemusest? Ilmselt on igal inimesel eeldatav maksimum isesugune .
        see on nii rändom, et ma pean salvestama.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          jamh, no tööl ei tasu enam soccernetti kirjutada
          aga mu point jääb ikka samaks. Ühe mängu pärast ei tasu uut staadiunit teha.

          Kommentaar


            Vabandust, kui sellest juttu juba siin on olnud, postitusi on viimaste päevadega nii palju olnud, et ei ole suutnud kõiki postitusi läbi lubeda, aga nüüd olukorras, kus põhimõtteliselt iga jalgpalliklubi telllis nii palju pileteid kui tahtis, ei pidavat EJL-l neilegi enam kõigile pileteid jaguma. Nii mõnigi jalgpalliklubi, kus registreeritud 25 mängijat tellis näiteks üle 50 pileti ja nende jaoks seisneb probleem selles, et vabamüüki läks liiga palju pileteid Ja noh, see et klubidele neid pileteid nii palju eraldati (pohhui et väga paljud selleski seltskonnast ei käi regulaarselt mänge vaatamas), ei vähenda kuidagi seda, et neid müüma ei hakata. Nii mõnigi klubi on juba neid pakkunud...

            Kommentaar


              Algselt postitas szandor Vaata postitust
              Tädi Molly kirjutab uusorkutis niimoodi:

              ESTONIA V REPUBLIC OF IRELAND TICKET GIVEAWAY

              We have 10 pairs of tickets to give away to the EUFA 2012 play-off between Estonia and the Republic of Ireland on Friday November 11th.
              Simply friend Molly Malone's Tallinn, that's if you're not already one. Then send us a PRIVATE MESSAGE with your name, email address and phone number.
              We'll pick out ten names from a hat on Monday morning and inform the winners later in the day.
              The closing date for entries is midnight Sunday 23rd October. Offer open to legal residents of Estonia only.


              Et siis keegi ei tule pakkuma samariitlase kombel vanadele ja elus palju külmetama pidanud fännidele vaid loositakse nagu skaiplussid ja muud säärased enne igat suurüritust.
              link or die.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas szandor Vaata postitust
                Tädi Molly kirjutab uusorkutis niimoodi:

                ESTONIA V REPUBLIC OF IRELAND TICKET GIVEAWAY

                We have 10 pairs of tickets to give away to the EUFA 2012 play-off between Estonia and the Republic of Ireland on Friday November 11th.
                Simply friend Molly Malone's Tallinn, that's if you're not already one. Then send us a PRIVATE MESSAGE with your name, email address and phone number.
                We'll pick out ten names from a hat on Monday morning and inform the winners later in the day.
                The closing date for entries is midnight Sunday 23rd October. Offer open to legal residents of Estonia only.


                Et siis keegi ei tule pakkuma samariitlase kombel vanadele ja elus palju külmetama pidanud fännidele vaid loositakse nagu skaiplussid ja muud säärased enne igat suurüritust.
                Ei näe nagu probleemi. Selline viis piletite välja jagamiseks kõige õiglasem. Saavad need kellele naeratab õnn. Kuidas üldse siis välja selgitada need vanad ja külmetavad fännid? Peavad minema Molly ukse taha koputama, et näe, mina olen 43 aastane Endel, olen fännanud eesti koondist kogu oma elu. Palun mulle üks pilet. ??

                Tahad piletit, anna endast teada ja kui veab saad endale.

                Kommentaar


                  Algselt postitas szandor Vaata postitust
                  Et siis keegi ei tule pakkuma samariitlase kombel vanadele ja elus palju külmetama pidanud fännidele vaid loositakse nagu skaiplussid ja muud säärased enne igat suurüritust.
                  fännidele jagati ära 80 ejlile tagastatud piletit. 20 piletit jäid mollyle, kes need nüüd välja loosib.

                  Algselt postitas Patriot(BYL) Vaata postitust
                  Hakkame siis raadiot kuulama ning raadiomängudest osa võtma!!! ))
                  Kus muidu on eesti fännide kodupubi, kus kõik fännid, kes staadionile ei lähe jalkat vaatama hakkavad?
                  molly malones tundub hea valik.

                  Kommentaar


                    trolly ma'loans.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      link or die
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sabaaka Vaata postitust
                        5 liiga(+rahvaliiga) peale natuke ikka on klubisid, kes kokkuvõttes on andnud Eesti jalgpallile rohkem kui see sama Jaan Iklast.
                        Puht huvi pärast (ma pole edasi lugenud, võib-olla on sellele vastatud juba), aga kas rahvaliiga klubil oli samuti võimalik pileteid broneerida?


                        Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                        Nüüd jäävadki kannatajaks ühendustesse mittekuuluvad fännid, kes tavaolukorras praktiliselt kogu aeg kohal käivad ja nende asemel võtavad platsi sisse klubide kaudu pileti saanud huvilised, keda muul ajal koondise mängudelt ei leia.
                        Ei pruugi nii olla, mina näiteks ostan tavaliselt mängupääsme piletilevist, seekord aga aimasin, et piletitega võib keeruliseks minna, eriti kui veel suurema seltskonnaga (8 inimest, kes muidu käivad samuti mängudel) tahame minna, ning kasutasime broneerimisvõimalust, sest sedasi on kindlam, et saame kõrvuti kohad.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Lõpetage see piletite üle halamine või tehke uus teema selleks.

                          Kommentaar


                            Iirlane hakkas eesti keelt õppima, et saaks Eesti sektorisse mängu vaatama tulla Mulle kirjutas nii:

                            Olge teadlik Iirimaa, tuleme teie isade maale ja söövad kõik oma kartuli ja varastada kogu oma õnne võlusid, hirm meid leprechauns sest me oleme Eestis ja me Tuijottaa oma daamid boobies.

                            sigpic

                            Kommentaar


                              Kartke meid, sest me vahime oma naiste tisse? Okei, mul tuli hirm.

                              Kommentaar


                                Kas selline idee pole mõeldav, et enne mängu JH koostöös EJL-ga võiks suuremate lippudega/loosungitega ära ehtida ka Küljetrimkade piirded (1ja2 korruse vahel). Muidu kuidagi morn vaadata telekast neid idatrimka piirdeid. Vahest on seal 1 v 2 lippu üleval .. aga üldjuhul kuidagi liiga tühi.

                                Tegu on ikkagi Eesti jalgpalli ajaloo tähtsaima mänguga ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X