320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zip Vaata postitust
    Oleks võinud Operi kutsuda, kogemusi mehel piisavalt ja lööb ikka korralikud võimalused ära ka. Voskost on meelde jäänud, et sellel mehel oli realiseerimisega tohutult probleeme.
    “Pole momendil millegi pealt kutsuda teda. Mul oleks väga hea meel, kui ta oleks tugevas klubis ja teeks häid mänge. Praegusel hetkel seda ei ole ja ma ei näe põhjust teda kutsuda,” sõnas Rüütli.

    Kommentaar


      Zahovaiko on ka selles suhtes pikk. Vaid sentimeeter Voskost lühem ning kahtlemata veidi parem väravalööja. Ja mingil tasemel saab ta ju ka mängida ja lööb ka väravaid.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Andyboy Vaata postitust
        “Pole momendil millegi pealt kutsuda teda. Mul oleks väga hea meel, kui ta oleks tugevas klubis ja teeks häid mänge. Praegusel hetkel seda ei ole ja ma ei näe põhjust teda kutsuda,” sõnas Rüütli.
        Sinna oleks vastu sobinud küsida Šišovi kohta.

        Kommentaar


          Imelik nõudmine tõesti mängijatele. Põhimõtteliselt mitte keegi koondislastest ei tee "tugevas klubis häid mänge."
          Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

          Kommentaar


            Algselt postitas cyhton Vaata postitust
            Sinna oleks vastu sobinud küsida Šišovi kohta.
            Keda oleks meil paremkaitsjatest pingile panna?Kams oleks ainuke

            Kommentaar


              Algselt postitas Meintz Vaata postitust
              Keda oleks meil paremkaitsjatest pingile panna?Kams oleks ainuke
              Kamsi pidasingi silmas. Ta ju siiski Floras põhimees.. aga Šišov teeb nõmme kaljus lihtsalt trenni.

              Kommentaar


                Ennäe pimelooma! Vosko tagasi satsis. Ise eelistanuks Zlavat aga mis seal ikka, on Vosko heas hoos.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Andyboy Vaata postitust
                  Vosko(central forward) ja Ahju(striker) on tõesti ehk mõneti sarnaste funktsioonidega.Minu arvamusel on Ahju peapallide jätkamisega ja palli tsoonis hoidmisega kindlasti parem , kui Vosko , kuid teravuste ja momentide loomisel jääb ta kindlasti alla.Mulle meenutab Voskoboinikov natuke mõne aasta tagust Mario Gomezt , kes tekitas meeletult olukordi , aga ei suutnud enamust neist ära realiseerida.Selles suhtes usun , et ta on pigem asendus Zenjovile kui Ahjuperale.
                  +1 on ka meeles mõneaastataguse Gomezina. Ainus vahe, et Vosko on vanem... Aga ehk on mees suutnud enda vormi siis ikka kõvasti parandada seal venemaal ja mängupraktikat saada..... Eks näis. Rüütli valikutes küll põhjust kahelda ei ole, mees teab väga hästi, mis teeb, muidu me isegi ei arutaks siin selle üle, et kas oper või Vosko.

                  Oper oleks kindel mees, keda pingil hoida ja paarikümneks lõpuminutiks mängitada...... Voskoga võib olla ka see, et pannakse põhikosseisu, et vahetusest siis tuua Kink või Saag sisse.... eks näis

                  Kommentaar


                    Mulle see Šisovi asi ei meeldi, pole kunagi meeldinud... Loodan, et Sidorenkov uues klubis enesekindluse tagasi saanud ja tahaks näha siis Voskoboinikovi näljase hundina palli järel jooksmas (Ja äkki õnnestub värav lüüa - Türgi vastu ju vedas tal!). Muu valik täiesti loogiline... aga Šisov? Rüütli vist tõesti oskab nalja teha, eks klouni ka koondises vaja

                    Kommentaar


                      1. Arvata, et meil on ründaja, kes suudab Iirimaaga (Dunne'iga) õhus konkureerida on rumal.
                      2. Meil ei ole nagunii mitte ühtegi meest, kes on näidanud, et suudab äärelt korralikke tsenderdusi karistusalla riputada.

                      Üritame ikka seda teedpidi, mis Iirimaale vähem sobib ehk siis maast ja kiirelt. Ma eelistan Saagi või Purjet näha ründes, mõlemal omad miinused (Saag veidi puujalg, aga teeb tööd palju... Purje veidi osavam, aga väsib veidi kergemini).
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Ega Iirimaa 1 keskkaitsjaga mängi.Saag või Kink võiksid kiirema mängijana maadelda Dunnega ja Vosko või Ahjupera siis selle teise keskkaitsjaga heidelda

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                          Ega Iirimaa 1 keskkaitsjaga mängi.Saag või Kink võiksid kiirema mängijana maadelda Dunnega ja Vosko või Ahjupera siis selle teise keskkaitsjaga heidelda
                          Saada jalkaliitu kiirelt kiri et sul tuli üks päris hea mõte kuidas Iirimaa ära neelata.
                          Algselt postitas JT8055
                          Olge aktiivsemad!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                            Üritame ikka seda teedpidi, mis Iirimaale vähem sobib ehk siis maast ja kiirelt. Ma eelistan Saagi või Purjet näha ründes, mõlemal omad miinused (Saag veidi puujalg, aga teeb tööd palju... Purje veidi osavam, aga väsib veidi kergemini).
                            Tüübid mängivad enamuses oma mänge Premieris.. seega vaevalt neile Euroopa keskmise tasemega (kui mitte gramm nõrgemgi) maastmäng nüüd suuri probleeme suudaks tekitada.
                            Ja no Ats, sry rsk aga ta ei suuda ju isegi Tarmo Rüütlit 1-1le ette võtta
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zaz Vaata postitust
                              Ja no Ats, sry rsk aga ta ei suuda ju isegi Tarmo Rüütlit 1-1le ette võtta
                              Sloveenidest sai igatahes jagu, aga nende tase muidugi Rüütli omale ei vasta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                Tüübid mängivad enamuses oma mänge Premieris.. seega vaevalt neile Euroopa keskmise tasemega (kui mitte gramm nõrgemgi) maastmäng nüüd suuri probleeme suudaks tekitada.
                                Ja no Ats, sry rsk aga ta ei suuda ju isegi Tarmo Rüütlit 1-1le ette võtta
                                Meie maastmäng ei ole midagi imelist, aga kindlasti on see 10x parem kui see, mida me pikki palle ja tsenderdustele mängides korda suudaksime saata. Me oleme seni mänginud maast pluss kauglöökide peale. Sellepärast tundume ka Ahjuperaga palju kehvemad kuigi Ahjupera individuaalselt on mänginud okeilt.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X