320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oleksin tänulik kui keegi saaks viidata mõne Iirimaa foorumi leheküljele, kus Iirlased muretsevad Lindpere liitumisest Eesti koondisega.

    Kommentaar


      Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
      kui keegi peaks juki välja vilistama siis ma ei tea, visake teine üle piirdaia vms.. Sellist inimest pole A le coq Arenale vaja.
      Jään ootama...
      Usk kaob viimasena...

      Kommentaar


        Algselt postitas idikas Vaata postitust
        Joel on koondises!!!!Los Angelesest pärast mängu Galaxyga New Yorki jõudnud Lindpere helistas koondise peatreener Tarmo Rüütlile ja teatas, et ta soovib osaleda kõnealustes mängudes Eesti koondise eest ning on saanud selleks ka loa Red Bullsi klubi juhtkonnalt.
        Kas Eesti parimal jalgpalluril mitte 3 novembril leping ei lõppenud? Ei?
        Või pikendas ta maailma parima klubiga lepingut?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Frontschwein Vaata postitust
          Jään ootama...
          Võid kindel olla et lendad!
          Kuradi ajukääbikud!
          Jätke Juki rahule!

          Kommentaar


            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
            Henry käskis tulla (või minna - kuidas soovite)
            Henry jagas salanippe, kuidas iirlasi võita.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas Frontschwein Vaata postitust
              Jään ootama...
              Ma võin kaasa aidata sinu välja viskamisel. Loogiline mõtlemine pole siisk sulle tuttav.

              Kommentaar


                Kõige hullem asi mis saaks juhtuda olekski kamp debiilikutest "fänne" kes hakkaks Lindperele staadionil vilistama. Ega see tervele meeskonnale just hästi ei mõjuks. Seega pooldan üleskutset "jobud üle piirde".

                Kommentaar


                  Õnneks jään siis ellu
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Arvake, mis te arvate Lindperest.. aga mängu ajal ei tohi meie küll kellegile omadest vilistada...
                    Vaadakem asja positiivsemast küljest... Lindpere võttis ise ühendust, et soovib aidata...
                    Tarmo Rüütli valib koosseisu=Ta ei ole loll ja näeb ära, kuidas Lindpere mõjub meestele... Platsil on mäng ja Lindpere on nendega aastaid mänginud, äkki poisid saavad hoopis hoogu juurde nähes, et USA poiss ka lõpuks omadele appi tuleb!

                    Ise ma ka ei pooldanud Lindperet koondisesse, aga no meil ei ole eriti nagu paremaid mehi koondisesse kutsuda, ning sellise võimaluse juures tuleb kõik ressursid ära kasutada...

                    Mine sa tea, äkki suudab end koondise eest ka näidata hästi,. ning teenib lepingu Euroopas, mis ei tohiks enam takistada koondise aitamist?

                    Usume tarmo Rüütlit ja poisse, ükskõik, mida nad teevad ja toetame omasid igati!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Õnneks jään siis ellu
                      Muidugi,kes sitta ikka puutuma hakkab...

                      Kommentaar


                        Need kes siin midagi sisekliimast jahuvad. Kust see jutt üldse pärit on? Väga kahtlase väärtusega ikka... Võtkem asja ikka reaalselt!
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Veidi naljakas jah. Meeskonnasiseselt ilmselt probleeme pole selle asjaga, aga fännid elu eest närivad üksteise kõrisid Tüüpiline, seega las jaur minna edasi!

                          Kommentaar


                            Mida me üldse jaurame praegu. Rüütli pole veel lõplikku otsust nagu nii vastu võtnud, kas Juki saab mansafti vai mitte. Ehk siis otsustushetk on veel ees, keda (teatud osa vännidest) välja vilistama hakkavad
                            308

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ballack Vaata postitust
                              Ma võin kaasa aidata sinu välja viskamisel. Loogiline mõtlemine pole siisk sulle tuttav.
                              Pinguta rohkem - kummardades laup veel maapinda ei puuduta...
                              Algselt postitas zaz Vaata postitust
                              Need kes siin midagi sisekliimast jahuvad. Kust see jutt üldse pärit on? Väga kahtlase väärtusega ikka... Võtkem asja ikka reaalselt!
                              AK uudistele antud usutluses Kink küll väga ei rõõmustanud Lindpere naasmise üle...
                              Usk kaob viimasena...

                              Kommentaar


                                Vaatasin justkui täna AK-d, aga sellist asja silma ei jäänud.

                                Ja no sellele hater'itel nüüd küll ei maksa loota, et Lindpere lõplikust koosseisust välja arvatakse. Naljakoht. Mehed vaadake mis seis meil poolkaitsjatega on
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X