320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pohlak võiks üldse mute peal 2 nädalat olla, tema meeskonna üle targutamine ei tee asju üldse paremaks. Ungari kohtunikud said ju tema algatusel eluaegsed võistluskeelud aasta alguses, aga nüüd kui Kassai paneb ikka mõnusalt ja isuga siis tema UEFA härrade ees ainult vilistab ja vaatab õhku. Is kusjuures mõtlesin, et ju siis Kassai pani peenelt Eestile tagasi, aga no see on vb juba ülemõtlemine..Kassai on tuntud kaartide andja, betifoorumis olid isegi mehed üleval tekstidega, et eestii-iiri mängus võib julgelt raha kaartide peale panna, maksab ilusti tagasi..

    Piiroja episood juhtus täpselt mu silme all, olin B18 sektoris , nii lambi kollast pole veel varem näinud.

    Lilleküla nähtud, kvalifikatsioonile hindeks 4+, Kassai on kukk, aga elu läheb edasi. Iirimaal , nagu Kostja ütles, tuleb asi väärikalt lõpetada.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
      Aivar Pohlak: Stepanovi algkoosseisu panek oli viga

      On vast aja küsimus mil Rüütli ja Pohlak lõplikult tülli keeravad.
      pizdec mida see munn räägib ma ei saa aru. Vittu, Stepanov pole milleski süüdi eile...

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Kamoon, Ahjuperaga vähemuses mängides sai Eesti päris hästi hakkama. Peksti pikki palle ette, millest Ahju suutis arvestatava osa omaks võtta ja omadele edasi anda (mina kuskil teise poolajal alguses, kui Eesti mängis kui võrdne võrdsega: "oot, kumb meeskond see nüüd vähemuses oligi"). Peale Ahjupera väljavõtmist Eesti mäng lagunes totaalselt ja oma süü sellel oli asjaolu, et Vosko vist ei võitnud enamvähem ühtegi võitlust. Jah, Vosko suutis kaks korda palli üle õle väravale peale lüüa, aga noh, need löögid küll eirlist respketi ei vääri.
        Ahjupera on täiesti olematu puutega tegelane. See, et ta seisis 95% ajast seljaga väravapoole ja tagus varrega neid seinasööte tagasi, pole küll midagi kiiduväärset. Kostja ja Dmitrijev jooksid seaks ennast, et Ahjupera kaikaid kätte saada.

        Ei proovigi kedagi (Ahjupera) milleski süüdistada, kuid tema tegevust heaks nimetada on rumal. Selg ees ei ole võimalik rünnata, seda tehakse kiiruse ja tehnikaga.
        Kahju, et kohtunik niimoodi mängu ära tegi.

        Kommentaar


          Nonii, eilsest tramburaist kainenenud.

          Mis seal ikka, tuleb edasi elada. Stepanovi platsilt ärasaatmisega võib nõustuda, aga see tsirkus, mis seal ülejäänud mänguaja toimus, seda võiks ehk kuskil Ladina-Ameerikas oodata. Täiesti õigustamata kollaste kaartide sadu ühte auku, kummalised otsused autide jagamisel (ja koguaeg ikka rohesärkide kasuks), enam kui kahtlane penalti määramine jne jne.

          Kui ikka üks pederast otsustab mängu ühe poole kasuks ära vilistada, siis pole midagi teha. Mänguliselt olid iirlased muidugi meist paremad ja ei saa pead anda, et korrektse vile ja üheteistkümne mehega poleks seis sama olnud, aga selle kohtuniku tegevusest jääb igaljuhul sitamaitse suhu.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Pohlakult suhteliselt imelik jutt Stepanovi kohta.Piiroja ise ütles ka ETV-le antud interjvuus,et oma teise kollase kohta nii:''plaan oli pall rinnaga alla võtta aga Keane lükkas selga ja sealt tänu sellele pall lendas vastu kätt.Alguses kui vilet kuulsid siis mõtlesin,et viga anti Keanele minu lükkamise eest aga hoopis mulle anti see viga''.Kohtunikult ikka väga sitt mäng.
            EDU EESTILE IGAVESTI!!!

            Kommentaar


              Midagi poleks halvasti olnud kui iirlased oleks meid võitnud võrdses 11vs11 mehelises mängus. Antud kaotuse puhul jääb aga väga tugev s*ta maik suhu. käisin kiirelt üle ka Inglise meedia ja kõige rohkem häirib see, kuidas iirlastest kirjutatakse kui ülisuper mängijatest kes saavutasid võidu tänu oma meisterlikkusele ja nagu ühest suust väidetakse, et kohtuniku töö oli esmaklassiline.
              Tsitaat Trappatonilt
              "We have been helped by the situation. With 11 against 10, we had more opportunities to win,'' he said. ''After the first goal, I thought the opportunity to qualify was very near. "Against 10 men, we could use the ball better."

              Guardian

              Kommentaar


                Hommikuses pohmas söötsin oma koerale Ungari pekki...
                Muidu valdab kurbus, aga mis seals ikka. Varsti teele ja Dublinis teeme kordades parema mängu
                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                Kommentaar


                  Huvitav, kas see on kokkusattumus, et Ungari kohtunikega on meil läinud see aasta niimoodi (Eesti-Bulgaaria)

                  Mina olen tegelt mängu rahul ja see annab lootust tulevikuks.Mõtlen seda kuidas Eesti just kümnekesi mängis.

                  Kommentaar


                    ja lisaks. Käisin kaks korda turvasid otsimas, et nad iirlased meie sektorist ära koristaks. Heh, muidugi ma ju leidsin...
                    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                    Kommentaar


                      Nähke asjas positiivset

                      Järgmises valiktsükklis hakatakse Eestit soosima kohtunike poolt,EURO 2016 valikturniiril Rumeeniat või Türgit jne

                      E:Ja see mis Armeenlased tegid Eestile, said nad Iirimaalt tagasi

                      Kommentaar


                        Püüan objektiivselt kohtunikutööd hinnata , kuid vaadates kordusena olukordi , kus kaarte jagati jääb ikkagi mulje , et vile oli kallutatud ja ebaobjektiivne.Ma saan aru , et kohtunikele on kirjutamata seadusteks "staarmängijaid" hoida ja nende kasuks ka kergemaid vigu vilistada , saan aru , et divemist ei ole alati võimalus märgata ja võib mulje jääda jõhkrast veast , kuid...! Häiris see , et sarnased olukorrad eestlaste vastu jäid vilistamatta , häiris , et kohtunik oli tihti situatsioonide vahetus läheduses ja ei suutnud ikkagi õiglaseid otsuseid vastu võtta , häiris küljekohtunike töö , kes jagasid kahtlaseid oute Iirlastele , kuigi oli näha , et vastasest läks pall outi.Pooldan videokorduste kasutusele võttu , kuigi see tooks mängu palju seisakuid juurde.Moodsas jalgpallis on liiga palju negatiivseid ilminguid , mis tuleks likvideerida(näiteks divemine).Mängutulemused sõltuvad hetkel liiga palju kohtunike ebaprofesionaalsusest ja see soosib suuremaid jalgpalliriike.MOTT

                        Kommentaar


                          Oma koondisega nii heas kui halvas! Iirlaste vastu ei ole mitte midagi mul, edu neile finaalturniiril ja toetan neid aga selle faking ungari ppõletame maha järgmises valiktsüklis! Lipu paneme kindlasti põlema! Sellest tuleb mingi plagu teha vms, kuidas selline munadeta faking värdjas sai vilistada CL finaali..
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Algselt postitas anti loop Vaata postitust
                            http://sport.postimees.ee/631550/poh...nd-poles-labi/

                            «Meie koondise tõus algas siis, kui Voskoboinikovi enam meeskonda ei kutsutud ja väljakule ei pandud. Tänagi oli näha, et tema ja Ahjupera vahe oli nagu öö ja päev,» nentis ta ja lisas, et mõistagi jättis parema mulje Ahjupera. «Pärast ründaja vahetust ei seisnud pall enam üldse ees.»


                            miks ta seda avalikult peab ütlema? on tal mingi kana Voskoboinikoviga kitkuda?
                            Vosko ju ei kuulunud Florasse
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                              Aivar Pohlak: Stepanovi algkoosseisu panek oli viga

                              On vast aja küsimus mil Rüütli ja Pohlak lõplikult tülli keeravad.
                              Mul on kahtlane tunne aga kuna Arno ja Pohlak on ära leppinud siis nüüd on vaja saada Rüütlist lahti ,sest Arno saaks uuesti pukki tulla
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas molbert Vaata postitust
                                Ja kas tõesti ei saa nende pasunatega midagi ette võtta? Jalgpalli aktivistid võiks midagi välja mõelda, sest see võib kogu mängu elamuse ära rikkuda, kui täpselt sinu seljataga istub vahva viieliikmeline perekond, kes ktakestamatult lihtsalt pläristavad.
                                Kala hakkab mädanema ikka peast. Kas mitte p6line jalkafänn rootsi kunn neid ei myy?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X