320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kusjuures minu ees ühed iirlased paljastasid ennast suure rõõmuhõiskega keset eestlaste massi kui esimene värav löödi. Me hakkasime kohe mölisema ning varsti nad kadusid - jälle raisatud istekohad.
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas jots Vaata postitust
      Mul on mitu mõtet:
      1)
      TYSON,
      tsiteerin sind ennast, "Mul on hea meel, et mu lapsed said minuga aega veeta, kui ma päev otsa playstationiga mängisin."
      2)Pasunapuhujatege seoses on mul sügav igatsus (ma natuke ka häbenen) selle pasuna ja pasuna omanikuga anaalakt toime panna, lihtsalt huvi pärast ROOTSI KUNN, sa müüd neid krdi pasunaid?
      3) To OhYeah
      "Kokkuvõttes korraldusliku poole pealt jäi natuke kehv maitse suhu. Mängust endast rääkimata..."
      Oli jah nõme, tulin sisse, keegi ei öelnud tere, istusin pingile maha, rahvas lärmas jne.. Päriselt mees, hangi televiisor.
      Sa torbik lugesid ka mu kirja või? Ma pahandasin sellepärast, et enese teadmata sattusin ümbes 200 iirlase keskele ja omasid polnud nagu eriti palju ümberringi, kuigi avalikkuses räägiti, et iirlased on vaid oma sektoris. Ise lärmasin oma hääle kähedaks (ja vahetuses läheduses ei teinud teised eestlased üldse mingit häält), terve mängu seisin püsti, ja lärm oleks võinud suurem olla (fännitribüüni ei olnud üle iirlaste kisa ja pasunate paraku kuulda).

      Niiet kokkuvõttes sa võid ***** minna.
      Last edited by OhYeah; 12.11.11, 19:25. Põhjus: EDIT: tsenseerisin mõne õrnema hingega inimese jaoks vandesõna ära.

      Kommentaar


        Enne mängu- Esimest korda sai siis rongkäiku mindud(kas sellest mingit videopilti pole?). Inimesi oli meeldivalt palju, kuid juhtus sama mis staadionilgi : ei kuulnud üldse, mis laulujoru rongkäigu ees üles võeti, nii oligi jube tobe, kui kuulsid konstantselt "Eesti, Eesti", "Võitle, Eesti, võitle" ja muidugi mitte unustada "Eoo-Eesti!". Imelik oli oodata ka keset ristmiku, kuni rongkäigu eesotsas süttib roheline. Staadionile 20.40 jõudes avanes tavaline vaatepilt, isegi lõunatribüünil oli käputäis inimesi. Kuidas siis oleks pidanud toimuma 20.45 "lauluproov"? Igatahes natuke hiljem siiski see toimus. Siiski vähesed inimesed, kes olid tribüünile jõudnud, mütlesid et targem oleks pasunaid puhuda. Minuarust oleks võinud kojamees kohe mikrofoni kurjemalt õelda,et PASUNATE KOHT EI OLE JALGPALLIMÄNGUL!!!!! Sellel hetkel tundus olukord meie kohtade juures suht okei, kuni tulid ka seljataha istuma isa kahe lapsega,kes muidugi koguaeg pasundasid, õnneks suutis isa neile iirimaa hümni ajal öelda, et olge nüüd tasa. Enne mängu kostis veel kõlaritest "Eesti, kallis" ning "Eesti, maailmameister!", mis tõmbasid hästi käima ning võiks alati enne koondisemänge olla. Kõrval istusid veel Inglased?, kes toetasid eestit ning soomlased, kes samuti ei puhunud pasunaid.

        Mängu ajal- Jalgpallihaigla ruupor jääb ikka haledalt väikseks. C11 sektorisse oli Otsatribüüni kuulda küll,isegi pasandajate võidu. Iirlasi eriti ei kuulnud. Arenemisruumi on.

        Peale mängu - Läksin ise ootama Kassaid, aga peale 1h ootamist otsustasin linna ära minna. Vanalinnas oli äktsionit olnud küll, arvatavasti hakkasid ikkagi eestlased nokkima. Väga hale oli vaadata neid ärajoonud kaasmaalasi.

        Muidu oli atmosfäär staadionil juba natukenegi atmosfääri moodi.

        Kohtuniku kohta polegi muud öelda, kui FUCK U€FA.

        PS: Eurosport 2 pealt tuleb Eesti-Iirimaa highlightid inglise kommentaatoritega.
        PSPS: TÄITSA JUBEDAD on ikka need PASUNAD! Karta on, et inimesed vaatavad enne välisvutti telekast, kui tulevad statale, kus jääd veel peale mängu kurdiks ka.

        Kommentaar


          Küsimus on selles,kas anti ülesanne iirimaad aidata.Selge,et anti.Me unustame ära,et ka Eestit aidati viimastes mängudes,Ju tuleb oodata 2 või 4 ... või aastat,kui tuleb järgmine võimalus.
          Loll, kes aru saab, et ta on loll, on juba pool geeniust.

          Kommentaar


            Minu teada müüdi kohtumisele/anti ära täpselt 12 000 piletit (s.h ka Iiri fännide piletid).
            wiki:...mis mahutab 9692 pealtvaatajat

            kummagi värava taha ca 10x50 lisakohta ja saadki u. tuhandejagu rohkem vaatajaid (sh iirlased), 12k ei mahu sinna praegu kuidagi

            delfi 2006:
            Huvilistel läheb koos lisakohtadega 10500 inimest mahutavale Lilleküla staadioni tribüünile trügimine keerulisemaks ka seetõttu, et kümme protsenti piletitest lähevad kohustuslikus korras Inglismaa fännidele, kirjutab Eesti Päevaleht.
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              kohtunikuteema hakkab end juba ammendama, aga lõpuks ka veidi statistikat: eestlastel kõigest neli viga rohkem kui iirlastel (15 vs 11), samas aga kuus korda rohkem kollaseid ja kaks korda rohkem punaseid kui iirlastel. kui kassai filosoofiaks oli kergesti kaarte jagada, siis jääb selgusetuks, miks iirlasi hoiti. kõik nende kaheksa meest, kel kollased all, pääsesid. meil aga kolm (julgeksin öelda põhimeest) teisipäevaks väljas.

              ma ei usu vandenõuteeoriatesse ja ei tahaks uskuda, et uefast tuleb mingisuguseid korraldusi, aga kõik see tundub nii kahtlane, eriti kui arvestada ka armeenia mängu.

              Kommentaar


                Algselt postitas sunnik Vaata postitust
                samas aga kuus korda rohkem kollaseid ja kaks korda rohkem punaseid kui iirlastel.
                "võrra"
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  "võrra"
                  tõsi ta on, minu paha.

                  Kommentaar


                    saadeti MSNis just üks link pildile:

                    Kommentaar


                      Algselt postitas maarios Vaata postitust
                      saadeti MSNis just üks link pildile:

                      Oot,ütle mis seal nii väga imeliku on?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                        Oot,ütle mis seal nii väga imeliku on?
                        Joonekohtunikel on vale riik sulgudesse märgitud.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Mis vajadus on inimestel luua FBsse kommuune nagu see?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                            Mis vajadus on inimestel luua FBsse kommuune nagu see?
                            Sa päriselt ei saa aru?
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                "Niikaua, kui kohtunik eestlastega kaarte mängis, mängisid iirlased jalgpalli"

                                tunne peaks olema uhke, aga sita maitse on ikka suus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X