320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Iirimaa - Eesti (EM Play-Off)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ke$ha Vaata postitust
    Rüütli peab lahkuma.
    Kunas sind uue treenerina näeb ? Targutama oled siin eriti tegija...
    Ootan sinu tulevasi estitusi eesti koondise peatreenerina.
    Algselt postitas TOOTSI JUNN Vaata postitust
    Sorry, olen ka vist liiga palju Premier league vaadanud
    Kunas sind eesti koondise eest mängimas näeb ? Arvan, et 2-3 mehe eest teed töö vabalt ära (:

    Targutama on siin foorumis ikka peaaegu kõik eriti tegijad...

    Kommentaar


      Algselt postitas ke$ha Vaata postitust

      Selgitan sulle siis need kolm lauset lahti:

      1) Koondise tase oli nõrk selles ühes mängus, mis oli eile õhtul. Praktiliselt 0 väravavõimalust, pallid ette ei jäänud sinna pidama, väga vähe suudeti järjest täpseid sööte jagada, kaotati enamus kahevõitlustest jne. Eks see tuli sellest, et pool koosseisu olid uued näod.

      2) Iiri oli poolkõva, kuna nad ilmselgelt ja loogiliselt läksid oma 4-0 seisu hoidma. "Võõrsil viik" on asja räige kontekstist välja rebimine stiilis "mängisime poolaja viiki." 1-5 kaotus on reaalsus, mis on liiast kui võrrelda seisudega, mis meil alagrupis jäid Iirimaast tugevamate meeskondade vastu: Sloveenia 2-2, Itaalia 1-5, Serbia 4-1. Iiri on enam-vähem Euroopa keskmine meeskond, kel on väga hea treener.

      3) Parim asi, mida Rüütli kohta treenerina öelda saab oleks midagi sellist, et "ta laseb meestel mängida." Kuna ta on endale sellise eemaloleva rolli võtnud, siis suurim mõju, mis temalt meeskonnale on, on millised mängijad kuuluvad algkoosseisu. Seega võiks oodata talt selles asjas ülimat täpsust. Kõik võidud, mis selles seerias olid, tulid mängijate individuaalsete oskuste pealt. Nende avaldumine on ka võimalik kui peatreener läheneb oma tööle süstemaatselt. Kahju, et Eesti EMile ei saanud - äkki oleks selle raha eest päris treeneri palganud.

      Rüütli peab lahkuma.
      pole ammu nii lolli juttu lugenud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
        Kõik mehed mängisid oma kohad välja, välja arvatud Vosko, kes on ikkagi täielik saast. Aitab hellitustest.
        Tundub, et Voskoboinikov on nagu Viljar Veski korvpallis. Tehku nad ükskõik kui head mängu aga sellegi poolest leidub ikkagi inimesi kes pritsivad neid kriitigaga nii, et vähe pole. Isegi Zelinski kiitis Voskoboinikovi, kuid nagu ma aru saan arvavad mõned, et Zelinski ei tea absoluutselt mida tähendab hea mäng. Ma soovitaks sul kiiremas korras Rüütli poole pöörduda ja talle nõu hakata andma, et keda koondisse kutsuda ja keda mitte.

        Kommentaar


          vosko oli pask. oli. lisaks oli tema AINUKE mees mängijatest ja abipersonalist, kes ei tulnud pärast mängu fänne tänama.

          Kommentaar


            Aga mina tänaksin küll kõiki fänne, kes kohale lendasid ja suurepäraselt kaasa elasid. Punased kaartid oli muidugi super :=)


            Ma ei taha paksu verd tekitada, aga kas mulle tundus õigesti, et Kruglov oli ainus vend, kes hümni kaasa ei laulnud?

            Kommentaar


              Algselt postitas nonoh Vaata postitust
              Aga mina tänaksin küll kõiki fänne, kes kohale lendasid ja suurepäraselt kaasa elasid. Punased kaartid oli muidugi super :=)


              Ma ei taha paksu verd tekitada, aga kas mulle tundus õigesti, et Kruglov oli ainus vend, kes hümni kaasa ei laulnud?
              Kruglov ja Dmitrijev on tavapäraselt need mehed, kel hümni ajal suu lukus on. Vassiljev, Vosko ja co vähemalt üritab midagi vaikselt kaasa pomiseda.

              Ja kõige valjemalt hümni kaasa laulva mehe au kuulub kahtlemata Klavanile.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Aga mulle meeldis see, et Zelinski ajas edasi oma õiget joont ja ütles, et kui neutraalne mees ka neutraalne on, siis on tegemist võrdsete vastaste mänguga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Ja kõige valjemalt hümni kaasa laulva mehe au kuulub kahtlemata Klavanile.
                  ...ja õudsalt mööda ka
                  (See oli lihtsalt sõbralikuks norimiseks öeldud, keegi ei ootagi, et hõbekõri-carusot tehtaks mängu eel).

                  Eile laulsid tõesti kõik peale Kruglõi kaasa. Aga ma tõesti ei saa öelda, et see midagi Dima mängu, jalgpalluriks või inimeseks olemise kohta näitaks...

                  Kommentaar


                    Kurat, mul on meeles ajakirjandusest, et Kruglov väitis, et temal on ebausk - kui laulab kaasa, tuleb tal isiklikult kehv mäng. Aga ma ei leia enam seda artiklit üles. Kas mälu petab või on selline asi olnud?

                    Kommentaar


                      ma ei saa sellest kaasa laulmise jälgimisest üldse aru. minu pärast olgu vait, kui vaid mängib hästi. ega nad lauljad pole. siin tundub olevat aga meeletu kohustus, et peab laulma, sest gestaapo jälgib ja võtab kohe letti, kui suu ei käi. ajuvaba.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mortan Vaata postitust
                        Kurat, mul on meeles ajakirjandusest, et Kruglov väitis, et temal on ebausk - kui laulab kaasa, tuleb tal isiklikult kehv mäng. Aga ma ei leia enam seda artiklit üles. Kas mälu petab või on selline asi olnud?
                        Jah, mäletad õigesti.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          ma ei saa sellest kaasa laulmise jälgimisest üldse aru. minu pärast olgu vait, kui vaid mängib hästi. ega nad lauljad pole. siin tundub olevat aga meeletu kohustus, et peab laulma, sest gestaapo jälgib ja võtab kohe letti, kui suu ei käi. ajuvaba.
                          Nõus. Tundub üldse, et kõik siin foorumis üldlevinud arvamused on ekslikud.
                          Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Herr Vaata postitust
                            pole ammu nii lolli juttu lugenud.
                            Tabavalt öeldud, foorumlane!
                            Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                              ...ja õudsalt mööda ka
                              (See oli lihtsalt sõbralikuks norimiseks öeldud, keegi ei ootagi, et hõbekõri-carusot tehtaks mängu eel).
                              No katsu sa õigesti laulda, kui sulle Soome hümni mängitakse

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                ma ei saa sellest kaasa laulmise jälgimisest üldse aru. minu pärast olgu vait, kui vaid mängib hästi. ega nad lauljad pole. siin tundub olevat aga meeletu kohustus, et peab laulma, sest gestaapo jälgib ja võtab kohe letti, kui suu ei käi. ajuvaba.
                                Heh... no kuule, kui sa teiste inimeste postitusi loed (näiteks markofkin'i), siis sa näed, et keegi ei hindagi mängijaid laulmise/mittelaulmise järgi.

                                Mina tõin antud tõiga lihtsalt seepärast välja, et see on huvitav areng - mõni aeg tagasi oli olukord kaasalaulmisega umbes pooleks. Sa ju pead tunnistama, et laulmisel/mittelaulmisel on kindlasti igal mängijal oma põhjus, kuid kas see, et osad mehed, kes varasemalt ei julgenud/tahtnud laulda, seda nüüd teevad, pole mitte positiivne? Või kui nad teevad seda vastumeelselt, nii-öelda peer-pressure'i tõttu, on see ju negatiivne. Minu meelest foorum ongi ju justkui säärane koht, kus niisuguseid asju arutada ja teiste arvamusi teada saada.

                                Ma poleks sulle vaevunud vastama, kui sa oleksid lihtsalt öelnud, et sinul on mängija laulmisest ükskõik, peaasi, et hästi mängib. Seevastu tundsin ma ennast kehvasti, kui sa veel lisasid, et mina, kes ma kogemata niisugust asja märkasin, olen justkui ajuvaba gestaapo. Aga loodetavasti nüüd, pärast seda vastust, sa mõistad minu (ja võib-olla ka teiste) seisukohti paremini. Ja mina järgmine kord tean, et väljendan ennast selgemalt.

                                Mulle isiklikult meeldib, kui lauldakse ja mida uhkemalt, seda ägedam, aga ma ei hinda ühtegi mängijat laulmise põhjal, pigem ikka mänguoskuse, entusiasmi ja tootlikuse =). Samas, kui mängija keskendunult/rõõmsalt/misiganes viisil hümni ajal seisab on ka okei - igaühel oma ebausk, põhimõtted või miskit muud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X