320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Türgi-Eesti (11.09.2012 Istanbul)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma ei saa millestki aru, kas jutt on korvpallist?

    Kommentaar


      Minu arust Raivo räägib suusatamisest. Usume Veerpalu!
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        uhke, edaspidi võiks siis teha soccerneti rubriigist "hinda mängijat" hoopis "hinda kohtuniku",sest kõik halb, mis juhtub on kohtuniku bläkk või ka kohtunike. sest nemad, erinevalt raivost, ei tunne ju reegleid ega jaga biiti.aplaus!

        Kommentaar


          Mul on paar lehekülge teie ooperit siin jäänud lugemata, aga ka mulle tundus et Jääger oleks pidanud kollase saama, kuna see ei olnud mingi tahtlik viga vaid lambi kokkupõrge, kus olukord oli suht lahtine. Muidugi näpuga reeglistikus rida ajades, oli punane õigustatud, kuid oleks võinud selles olukorras ju halastada (nagu sellisestes olukordades mängu alguses ikka kombeks on).
          Näiteks Sloveeniaga mängides tõmbas Sloveenia väravavaht viimase kaitsjana Zenjovi maha, ning ta ei saanud punast, miks küll huvitav? Kas see võis olla tingitud sellest, et kohtunik ei tundnud reegleid? Pigem ei.
          Türgis olnud kohtunik oli pasa, seda ütles ka Rüütli. Rüütli on targem kui meie

          Kommentaar


            oh issand, hakkab juba looma nagu ja siis tuleb üks ja vajutab, mulle tundus ja oleks võinud halastada. mis jutt see on?! punane on punane ja kogu moos. mis siin halastada oleks võinud? ja teha reeglite järgi vale otsuse ja endale rist nime taha saad?! reeglid on reeglid! kamoon no!

            Kommentaar


              Algselt postitas k2bo Vaata postitust
              Näiteks Sloveeniaga mängides tõmbas Sloveenia väravavaht viimase kaitsjana Zenjovi maha, ning ta ei saanud punast, miks küll huvitav? Kas see võis olla tingitud sellest, et kohtunik ei tundnud reegleid?
              Kohtunik tundis reegleid väga hästi. Zenjov oli palli lükanud värava suunast eemale ning otsene oht väravale puudus. Seetõttu ka penalti + kollane väravavahile. Oleks Zenjov läinud suunaga otse väravale, oleks ka punane olnud väravavahil.

              Kommentaar


                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                Kohtunik tundis reegleid väga hästi. Zenjov oli palli lükanud värava suunast eemale ning otsene oht väravale puudus. Seetõttu ka penalti + kollane väravavahile. Oleks Zenjov läinud suunaga otse väravale, oleks ka punane olnud väravavahil.
                Noh jah, okei. Samas kindlasti on veel mitmeid sarnaseid situatsioone(hetkel küll ei meenu), kus on antud teist värvi kaart. Ning enda arvamust ma Jäägeri punase kohapealt ei muuda. Ei mõista hukka ka teisiti mõtlejaid, kuna isegi Jääger oli nõus kohtuniku otsusega.

                Kommentaar


                  Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                  uhke, edaspidi võiks siis teha soccerneti rubriigist "hinda mängijat" hoopis "hinda kohtuniku",sest kõik halb, mis juhtub on kohtuniku bläkk või ka kohtunike. sest nemad, erinevalt raivost, ei tunne ju reegleid ega jaga biiti.aplaus!
                  Sa ju täitsa teravmeelne huumorimees, endale plaksutad ve, biidimees? Tee aga rubriike ja hinda, keegi ei keela...Suur reegliteadja ja moosikeetja, nagu sa paistad olevat... Tead, hakka endale neid asju lahti kerima näiteks sellisest väiksest asjast, et kõikidel suurematel mängudel, mis leiavad aset Türgis, käivad kohtunikud igaks petteks turvameestega ringi. Poolakal oli mängu ajal lisaks ilmselt ka pampers all, sest kunagi ei või teada...

                  Kuidas aru ei saada, et kohtunikud moodustavad ringkaitse? Nagu kõvemad advokaadid. Nende jutt on libe, nende eksimused summutatakse ja vaikitakse maha. Ümmargust asja ajavad.., tõlgendamise küsimus.., oleneb, kuidas situatsioonile vaadata jne., jne. SEE on nende igapäevane jutt. Eesti kohtunikeltki kuuldud küll, et oleks võinud ja tahtnud teisiti vilistada, aga ei saanud...Miks sa siis ei saanud? Mis sul viga oli/on? Tahaks küsida. Ja nüüd järsku ilmuvad sellid, kes ütlevad, et kohtuniku otsus on jumalik, edasikaebamisele ei kuulu, tuleb leppida. Krt, te vennad vist urineerite ka endale taskusse, nii allalastud olete. Osad on meil siin ju nii kõvad kärbsed, et hindavadki pärast sellist mängu mängijaid! Et mis seal's on, ei saa nüüd türklaste kodus neile vastu üks vähemuses? Tõsised jalkaspetsid ikka, kes polegi aru saanud, et suuremaid hoitakse nagu sitta pilpa peal. Üks põhjus on raha. Mida suured sisse toovad. Prantsusmaa-Iirimaa-Eesti. Järjekorras paluks.

                  Sinuga Tofoa, võiks suusatamisest isegi rääkida. Iseasi, kas sul on midagi rääkida või ma pean monoloogi pidama? Praegu on pull vaadata, kuidas needsamad advokaadid oma libeda jutuga üritavad midagi ära veel teha. See oleks kinode kino, kui õnnestuks ka. Siis ikka näeks, kui hukka üks asi minna saab. Vend jooksis pmst alpimajja peitu kontrollide eest, siin tehakse aga teatrit...Kõik me ümber on õiged mehed, eks ole? - kohtunikud, temaga siiami-kaksik olnud Mae. Puhtad poisid, onju? Tahad rääkida? Tule läbi, ma räägin sulle, norralastest, eestlastest, suusaspordist, kõigest. Seda, mida koos korvpalli mänginud hr. U.Soonvald(Õhtuleht, Delfi) koguaeg kiibitses, et räägi, kui midagi suusatajatest tead, rää-gi, sa ju tunned neid hästi, ütle?! Tema ma saatsin pikalt, sest ta on ajakirjanik, otsigu ise ja sebigu, aga kui ma sind näen, siis äkki tahangi sinuga rääkida, rahulikult? Tule julgelt. Niisama haukuma olete siin päris kõvad velled!
                  Kapten Trumm

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                    väga tähtis jutt
                    Aga algata ka aktsioon "Kaebame Jäägri punase edasi!". Tee feisspuki kommuun, äkki mõned allalastud tulevad sinuga kaasa?

                    Piinlik, Raivo. Piinlik, kuidas inimene teeb ennast vabatahtlikult lolliks ja on uhke pealegi. Rahune maha, vähem kui kuu aja pärast on uus mäng, vaata tulevikku ja oota seda, mitte ära produtseeri oma "ameeriklased ei käinudki kuul" sitta. Tegelt ka.

                    "Kui näen, tahan rääkida; haukuma olete kõvad" jne - ainuke, kes siin juba nädal aega haukunud on, oled sa ise. Küll on kõik, kes sinuga nõus ei ole allalastud taskusseurineerijad, küll munakotiimejad jott enn ee. Ei ole ma veel näinud, et keegi sind samaväärsete epiteetidega pärjanud oleks.

                    Lihtsalt, chill the fuck out. Vasakul on sulle ka üks sinimustvalge kaart. Vaidlusta see parem.

                    Kommentaar


                      feisspuki kommun on hea idee, ma vist teen sellise: 'Raivo19 on lahe'

                      Kommentaar


                        uskumatu...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                          Sinuga Tofoa, võiks suusatamisest isegi rääkida. Iseasi, kas sul on midagi rääkida või ma pean monoloogi pidama? Praegu on pull vaadata, kuidas needsamad advokaadid oma libeda jutuga üritavad midagi ära veel teha. See oleks kinode kino, kui õnnestuks ka. Siis ikka näeks, kui hukka üks asi minna saab. Vend jooksis pmst alpimajja peitu kontrollide eest, siin tehakse aga teatrit...Kõik me ümber on õiged mehed, eks ole? - kohtunikud, temaga siiami-kaksik olnud Mae. Puhtad poisid, onju? Tahad rääkida? Tule läbi, ma räägin sulle, norralastest, eestlastest, suusaspordist, kõigest. Seda, mida koos korvpalli mänginud hr. U.Soonvald(Õhtuleht, Delfi) koguaeg kiibitses, et räägi, kui midagi suusatajatest tead, rää-gi, sa ju tunned neid hästi, ütle?! Tema ma saatsin pikalt, sest ta on ajakirjanik, otsigu ise ja sebigu, aga kui ma sind näen, siis äkki tahangi sinuga rääkida, rahulikult? Tule julgelt. Niisama haukuma olete siin päris kõvad velled!
                          Ole mureta, tulen ja kuulan huviga.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Ka mina olen kergesti provotseeritav, aga tavaliselt hakkavad kellukesed helisema juba pärast paari postitust, et aitab surnud hobuse peksmisest.
                              Surnud hobusest ei saa paraku üle ega ümber, kuni leidub "objektiivseid sõltumatuid vutivaatlejaid", kes tõmbavad Kassaigi mängu. Ja sellisele tsirkusele on veel ka +1 lehvitajaid. Neile pööraks tõepoolest pisut ajaratast tagasi ja meenutaks, et kui peale mängu küsiti Robbie Keane'ilt otse, et kas teil eestlastest kahju ei ole? Mäletate, mis vastas...? Et kas kellelgi meist oli kahju, kui meie Prantsusmaa mänguga välja jäime? Selle jutuga ta sisuliselt samastas olukorrad, et liiga tehti mõlemale. Äkki mõni sõltumatu professor teab rääkida, et iirlastega ka kohtunik ei eksinud?! Kõik oli õiglane!? Elu läheb edasi, feisspuk on ja kuu on, ja kuu aja pärast on chill ka. Seda muidugi.
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                Kurat, tasub ikka tulla vanu teemasid lugema, saab hea kõhutäie naerda.
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X