320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Rumeenia (07.09.2012)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Ma olen vist ainuke kes Morozovi asemel Rähni parema meelega näeks. Kui on valida nooruse uljus ja kogemused, siis valiksin iga kell viimase. Loodetavasti Rüütli teab mida teeb.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Ma olen vist ainuke kes Morozovi asemel Rähni parema meelega näeks. Kui on valida nooruse uljus ja kogemused, siis valiksin iga kell viimase. Loodetavasti Rüütli teab mida teeb.
      Pole sa ainuke midagi, Rähn platsile!
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas sunnik Vaata postitust
        kalevipoja mõte hea, font ka ilus, tekib endalgi isu särk soetada.
        Jep, ostaks juba puhtalt edevuse/esteetika pärast, mida ei saa just paljude jalgpallisärkide kohta öelda.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas eika Vaata postitust
          aga arvestatav kadutegur mehel oli.
          Hästi. Läheb foorumi kuldsõnastikku algpalli ja läbumurde kõrvale.


          Aga Rüütli teeb ka nalja. Või siis lihtsalt blufib.

          Eesti jalgpallikoondise hilisõhtune treening Lillekülas pakkus kerge üllatuse - nimelt on peatreener Tarmo Rüütli vähemalt treeningväljakul nähtud pildi põhjal otsustanud MM-valikmänguks Rumeeniaga nihutada Konstantin Vassiljevi vasaku äärepoolkaitsja positsioonile.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            #80
            Eks Rüütli teab ilmselt paremini, kuidas Rumeenia mängib või võimalik tõesti, et viskab rumeenlastele veidi puru silma. Ei saa enne kritiseerida, kui mäng läbi. Aga oleks väga riskantne lüke oma meeskonna parima mängija võimeid niimoodi piirata. Kuigi mingil määral oleks mõistetav, kui ta saaks seal eelkõige ründemängule keskenduda (erinevalt Purist teisel äärel). Vassiljev üles-alla jooksma panna oleks jubedus.
            sigpic

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas Stok
              Järgmiseks võiks rahvusstaadioni pingid siniste vastu vahetada.
              Kusjuures tõsimeeli! Kui Pohlak selle Arena omaniku vahetuse vms jutuga siin paar päeva tagasi välja tuli, oli see mu esimene mõte. Kui Flora omale eraldi pesa teeb, siis rohevalge rahvusstaadion 'FCF' kirjadega oleks veider.

              Kommentaar


                #82
                Dmitrijev-Vunk(!) keskel? Oy vey...

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas keemiainsener Vaata postitust
                  Kusjuures tõsimeeli! Kui Pohlak selle Arena omaniku vahetuse vms jutuga siin paar päeva tagasi välja tuli, oli see mu esimene mõte. Kui Flora omale eraldi pesa teeb, siis rohevalge rahvusstaadion 'FCF' kirjadega oleks veider.
                  Ma olen juba üsna kaua unistanud, et alekokk saaks omale ilusad sinised istmed...miskipärast ei usu ma, et see lähiaastail juhtuks. Loodame siiski parimat!

                  Kommentaar


                    #84
                    Närvid täitsa läbi. Ca 10 kuud on möödas viimasest kaaluga mängust ja nüüd ta siis on - kõigest 21 tunni pärast.

                    Koondise vorm on huvitav. Kaugelt vaadates jääb mulje, nagu meestel oleks teibiga kähku numbrid särgile tõmmatud ja valgete käiseotste järgi tunduvad kõik mängijad kaptenitena Uute asjade proovimine on tegelikult teretulnud ja asi võtab ilmselt lihtsalt harjumist.

                    Kommentaar


                      #85
                      Eesti koef oli 3.45 panin kümpa peale. Tuleb Kostja peale lootma jääda.
                      "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                      Kommentaar


                        #86
                        Kas piiritaga näeb mängu kuskilt?
                        ETV spordiportaal jääb pimedaks väljas pool riigi piire.
                        Tänan

                        Kommentaar


                          #87
                          No Wiziwig lubab vähemasti 5 striimi, eks tund aega enne mängu selgub tõde:
                          http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?...07&part=sports

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas ilikemuru Vaata postitust
                            Kas piiritaga näeb mängu kuskilt?
                            ETV spordiportaal jääb pimedaks väljas pool riigi piire.
                            Tänan
                            Pane varem juba ETV2 käima ja näed 100% kindlusega seda mängu eesti keelsete kommentaaridega!
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas LeoPeoleo Vaata postitust
                              Mulle see Klavan - Moroz kaitseliin meeldib.
                              Sekundeerin

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                Pane varem juba ETV2 käima ja näed 100% kindlusega seda mängu eesti keelsete kommentaaridega!
                                Austraalias ei näe veel ETV-d ning onlines väljas pool Eestit ka kahjuks mitte.

                                Tänud kympale

                                Kommentaar

                                Working...
                                X