320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti mängud Omaanis ja AÜE-s (8. ja 14. november)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kolm pool tundi veel !
    Õlu ja snäkk valmis ostetud.
    Täna loodaks kahte kolli ja puhast puuri meile!

    Kommentaar


      Babybackis pitsatellimus on juba esitatud.
      "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

      Kommentaar


        Oeh, täna läheb järjekordne loeng Eesti koondise mängu vaatamise peale.

        Kommentaar


          Ootamatu hoop tabas veel ka üleeilsel treeningul, kui väravavaht Artur Kotenkole kukkus pähe rauast väravalatt.
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Keegi võiks selgitada... Mille pealt kutsutakse Ahjupera koondisesse?

            Kommentaar


              Facebookist:
              Kell 17:30 jooksevad algkoosseisus väljakule Sergei Pareiko, Tihhon Šišov, Alo Bärengrub, Igor Morozov, Dmitri Kruglov, Gert Kams, Konstantin Vassiljev, Sergei Mošnikov, Siim Luts, Henri Anier ja Jarmo Ahjupera. Esialgu jäävad varusse Artur Kotenko, Taavi Rähn, Martin Vunk, Joel Lindpere, Andres Oper, Tarmo Kink ja Ats Purje.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
                Keegi võiks selgitada... Mille pealt kutsutakse Ahjupera koondisesse?
                Aga keda sa tema asemel kutsuksid? Oleks Vosko võetud, oleksid küsinud samamoodi. Saagist pole juba tükk aega midagi kuulda olnud.

                Kommentaar


                  kes telekast vaadata ei saa, siis siin veebis otsepilt eestikeelse kommentaariga - http://sport.err.ee/jalgpall/721fb7c...e-fbc0e672f53c

                  Kommentaar


                    Kostja platsil, Pareiko platsil aga kapten on ...
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marcello Vaata postitust
                      Kostja platsil, Pareiko platsil aga kapten on ...
                      Vot olin ka sellest üllatunud,ja tänane kapten hümni kaasa ei laulnud.
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        Vot olin ka sellest üllatunud,ja tänane kapten hümni kaasa ei laulnud.
                        ????

                        Teda lihtsalt hümni ajal ju ei näidatud. Ja Šišovi vihkajatele - mees laulis hümni kaasa! no vähemalt mõmises

                        Kommentaar


                          Pareiko ju ka ei laula kunagi hümni.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                            ????

                            Teda lihtsalt hümni ajal ju ei näidatud. Ja Šišovi vihkajatele - mees laulis hümni kaasa! no vähemalt mõmises
                            Näitas siiski, ei laulnud jah. See eest oli Moross tasemel, viis pluss!
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Mis see nüüd oli ?
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Hobilauljad mingu "Perepeole". Jalgpallurite asi on jalgpalli mängida.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X