320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Andorra (26.03.2013)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mäng mänguks: Purje tundus splatsil kõige kehvem, Oper tundus ka suht kohutav (va see üks moment). MOTMi osas valikut raske teha - tublisid oli mitmeid - Mošnikov, Lindpere (kiiremad liigutused, kui viimase 1,5a jooksul MLSis), Teniste jt.

    AGA. Kõige naljakam. Üldse. Oli see, et tänu sõdurpoiste mitmekordsetele katsetele lõpuks käima läinu mehhiko laine... suri oma neljandal ringil... keset fännisektorit. Küljetribüünilt oli seda natuke naljakas vaadata.

    Kommentaar


      Tahtsin ka sõdurpoisse tänada, loodan, et ka telekast oli laineid näha. Hollandis tehti ainult kaks ringi, meil kuus ja tunne oli täna palju võimsam.

      Kommentaar


        Algselt postitas Meintz Vaata postitust
        Seda muidugi, aga ega kõik ju ka tühja ei läinud
        Sekundeerin arvamusele, et nurgalöögid olid küll täielikult raisatud resurss. Asi ei tundunud isegi mitte kvaliteedi, vaid taktikaliste otsuste taha jäävat. Või siis jäid taktikalised otsused kvaliteedi taha.

        Kuigi ma olen üldiselt Tarmo Rüütli andunud fänn, siis täna ma vahetustest küll aru ei saanud. Mitte et Lindpere või Oper oleks halvasti esinenud, aga mängus, kus vastane ei ole kordagi karistusalassegi jõua, eeldaks ikkagi noorte ja näljaste mängitamist. Anier oli tahtmist täis ja tegi äärmiselt sümpaatse mängu, oleks võinud veel vabalt seal mürada; Ojamaa, Zenjov ja Luts oleks tulevikku silmas pidades olnud tunduvalt mõistlikumad valikud, kui vanameistrid Oper-Lindpere. Kui küsimus oli usalduses ja 3 punkti kindlustamises, siis ma jagan absoluutselt Romario arvamust: kui sa Andorra vastu hakkama ei saa, siis mis sa üldse koondises teed?

        Lisa 1: jällegi mulle üldse ei meeldinud see pallide puhtaks peksmine kaitsest. Olgu, Morozovi suvalisest klaarist tuli värav. Kui see hakkab korduma, siis ma enam ei köhi. Seniks aga võiks vähemalt Andorra vastu rahulikult sööduga surve alt välja tulla.

        Lisa 2: Jääger'ile on kiiremas korras vaja konkurenti, minu jaoks kahes viimases mängus üks kehvemaid mehi. Ma saan aru, et praktikat pole, aga siiski. Seda enam tundub muidugi sümpaatne Teniste, kes tundub järgmiseks koodnise raudvaraks tõusvat.

        Lisa 3: kahe käega krediiti kohtunikule, oli küll lihtne mäng, aga väge vähe on kobiseda. Lisaks ka siis kiidusõnad Andorra koondisele, kes küll kõvasti aelemisega tegeles, aga erinevalt eelmistest kordadest suutis lõpuni aumeheks jääda ja minu üllatuseks frustratsioonivigu tegema ei hakanudki.
        Jube Tige Kala

        Kommentaar


          Nurgalööke pigem raisati. Kurat pikad olid kastis aga kostjal kuidagi ei tõusnud..

          Kommentaar


            Sittagi pole muutunud, Raio on koondisele vajalik ja endiselt kunn õhus. Korneritest oli juba juttu, no milleks anda madalalt või lahti mängida kui kaks pikka keskkaitsjat kasti on tulnud? Enamus läks täiega peesse
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              positiivne täna.

              1) kas ma magasin maha hetke, kui valikmängudel alkoholimüük muutus lubatuks? fakjee!
              2) lained! päris äge oli ja samas ka sümboolne, et asi sumbus lõpuks fännika "okei, hüüame parem eesti eesti" suhtumisse. aga üldiselt kiidan heaks, oli näha, et ääretribüünid tundsid end kaasatuna ja edaspidi võiks algatus tulla fännitribüünidelt. seni sõdurid ftw!
              3) tulemus! teine tabelikoht, siit me tuleme!
              4) keskkaitse! (ps, piiroja on maapealne jumal!)
              5) ründeliin! (ps, ahjupera oli täna võimas, anier lõi pm om ainsa ok pallipuute ära ja opi tuli ja möllas. ilus vaadata)

              negatiivne täna.

              1) mängule tuli liginega läbi tunneli, kus oli 20cm vett ja kus pidi Indiana Joneslikult mööda palke üle vee kõndima. oli küll põnev, aga no mida kuradit?!?!
              2) oled nö fännitribüüni ääres ja fännitribüüni pole kuulda. raske öelda, kas asi oli akustikas, magedas kaasaelamises või milles, aga tsipa nukker oli
              3) teniste wtf? jääger wtf? ats wtf? kink wtf? üldiselt oli ikka üsna kohutav söödutäpsus ja üldine mängu ülesehitamine

              Kommentaar


                Tore, et võit tuli aga päris rahule ei jääks. Lisaks nurgalöökidele häirisid arvukad lihtsad sööduvead ja pallikaotused. Eriti jäi lõpust meelde olukord, kus Jääger Pareiko poolt talle visatud palli väga amatöörlikult auti puterdas.
                Väga nõrk oli Purje, Zenjov on lihtsalt peale vigastust rämedas alavormis.
                A muidu oli enam-vähem.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Yaman Vaata postitust
                  Küsimus eelkõige meesmuistele: Kas täispikkuses mäng hiljem ka sporterri lehele üles pannakse?
                  kodumängudelt ikka. täismäng ja kõik väravad jne. on leitavad siit http://sport.err.ee/jalgpall/74b586d...b-5d14088cb259

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    p

                    1) mängule tuli liginega läbi tunneli, kus oli 20cm vett ja kus pidi Indiana Joneslikult mööda palke üle vee kõndima. oli küll põnev, aga no mida kuradit?!?!
                    2) oled nö fännitribüüni ääres ja fännitribüüni pole kuulda. raske öelda, kas asi oli akustikas, magedas kaasaelamises või milles, aga tsipa nukker oli
                    3) teniste wtf? jääger wtf? ats wtf? kink wtf? üldiselt oli ikka üsna kohutav söödutäpsus ja üldine mängu ülesehitamine
                    1)300 meetrit linna poole on uhiuus tunnel, kust oleks kuiva jalaga läbi saanud minna. Isiklikult käisin mõlemad korrad sinu poolt mainitud tunnelist läbi ja ei jutunud midagi. Sitad jalanõud sul
                    2) olin küljetribkal ja polnud sellel fännikal häda midagi, kui see laine sumbumine välja jätta.
                    3)nõus
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Eika, ma olin tunnike enne mängu staadionil ja vaatasin ka, et whoa, õlunaad! Küsisin siis, et misvärk, misajast valikmängudel õlut antakse? Tütarlaps leti taga teatas magusalt naeratades, et täna ju sõprusmäng! Ma tegin vist väga lolli nägu, sest neiu kahvatus ja jäi pingsalt oma kaasteenindajale otsa vaatama... Kui see tänane õlmarimüük nüüd pelgalt pisikene fopaa ei olnud, siis kena keik! Mina muidugi täna autoga tulin, just sellepärast, et "valikmäng, õ-d ei anta ju".

                      Mäng oli keskpärane, tulemus rahuldav. Anier, Piiroja, Mošnikov kindlalt parimad; hävijad Purje, Jääger. Kogu pundi peale endiselt ollakse hädas pallihoidmisega ja lühikese lükkamine ei tule isegi Andorra vastu enam välja, see on päris kurb. Esimesel poolajal lasti andorralastel ikka maru rahulikult ka kasti sisse purjetada, see jama õnneks lõpetati teisel poolel konkreetselt ära.

                      Rüütli küll ütleb, et Ahjupera tegi, mis tal kästi, aga teisele poolajale tema vedamine oli veits arusaamatu. Mänguaja puudumine karjub igast liigutusest.

                      Võit on võit on võit.

                      Ja lihtsalt märgin ära, et fänlus on put*is. Punt kaljukaid karjub "fännisektori" igast asendist üle. Lainete tekitamiseks on vaja pataljonitäit sõdureid ja lained koolevad maha... Fännisektoris. "Eesti! Eesti!" Paus. "Võitle, Eesti, võitle!". Paus. "Eesti! Eesti!" Nukker, kurb. Kuuldavasti põhiprobleemiks on rongkäikude alalhoidmine ja see, et fännikal igaüks nui neljaks oma nummerdatud kohal seisaks; tulemuseks on isetekkeline segregatsioon (kaljukate eraldumine on alles esimene pääsuke, ma julgen ennustada) ja fännika tõsiseltvõetavuse järkjärguline degradeerumine, mis juba hea jupp aega vaikselt toimunud on. Suure huviga ootan JH küsitlusele jägnevaid tegusid ja aktsioone. Muide, milline oli küsitluse valim?

                      Kaljukad - kes teil see kõva kärbes oli, kes pallipoisiga ülbitseda võttis? Leidis omasuguse?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Luchs Vaata postitust
                        Nurgalööke pigem raisati. Kurat pikad olid kastis aga kostjal kuidagi ei tõusnud..
                        ja kahjuks juba pikka aega need pallid ei tõuse sealt nurgast...

                        Kommentaar


                          Lindpere tsenderdused olid ülejäänud proovijatega võrreldes tippklass. Aga muidu ikka väga keskpärane on see pilt - ei oska kedagi väga kiita ega laita. Tehniliselt ollakse nõrgad ja seetõttu ei saa ka voolavast mängust rääkida. Anierile 5+, et võimaluse ära lõi.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Päris Õlu valikmängudel?
                            Uskumatu, UEFA on hulluks läinud või, mis juhtus, mõistus tuli äkitselt pähe?
                            Amazing.....

                            Mis nüüd meie pollaritest saab, polegi enam põhjust stata ümber fännide käes olevat õlut rentslisse retsida,
                            jäävad nii töötuks teised.

                            Kommentaar


                              Kuna võit on võit, siis jagaks isegi mina kiidusõnu. Esmajoones Tenistele, kes oli suviselt riides ning andis soojust. Teisena pälvivad suure kiituse ära vastased, kes isegi kaotusseisus ei jätnud jonni ning olid iga matsu peale surmasuus. Boonusena saime näha Benny Hilli.
                              Loodetavasti läheb andorralaste kindlustuse petuskeem läbi. Kui nad peale seda mängu korduvate peapõrutuse eest raha ei küsi, siis on nad küll lollid.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Plussis:
                                Ahjupera suutis tõepoolest oma koha välja mängida ja palli omaks võtta ning edasi mängida.
                                Morozov sai hästi hakkama, samuti Teniste ja Piiroja luges hästi mängu.
                                Lindpere mängis otsustavalt ja ekstravagantselt. Muidu ei ole ma ta eriline fänn, aga sellisel tasemel vastase vastu tulevad tema plussid hästi välja - ei unistanud ning tegi ka musta tööd. Illustreerimaks tänast kasutegurit: Vassiljev-Mošnikov nurgalöögikombode vahele andis Juki hoo pealt surve all otsajoonelt väga hea tsenderduse.
                                Anieri peab ka siin ära märkima, kuigi väravat löömata oleks minu arvates jäänud miinuspoolele. Siiski, selline litter esimese puutega raamidesse tõstis hinnet mitu pügalat.

                                Neutraalsed:
                                Pareiko - puhkepäev.
                                Vassiljev - lahjad standardid, proovida sai piisavalt. Muidu mängis koha välja, luges mängu hästi.
                                Mošnikov - kaitsefaasis pigem nõrk (peamine põhjus, miks ma eeldasin, et Vunk täna mänguaega saab), rünnakul aktiivne, kuigi eriti esimesel poolajal talle palli ei tahetud anda ja mõnes olukorras oleks võinud rohkem jätku pakkuda.
                                Kink - vajanuks efektiivseks tegutsemiseks ikkagi natuke rohkem ruumi. Oli näha, et tahab ise teha, aga täna see tahtmiseks vaid jäigi.

                                Miinuses:
                                Zenjov - kui Anieril ruumi ei olnud, oli natuke nüri, aga Zenjovile tuleks suurem kogus roostesurma saata. Täpselt sama nõrk nagu Hollandiga mängus. Varasemalt on olnud Zenjovi realiseerimine tasemel, ilmselt seetõttu Rüütli teda Ojamaale eelistas.
                                Jääger - õudne. Kui Zenjovi puhul mind kehv vorm ei üllatanud, siis Jäägri sedavõrd halvad etteasted viimase nädala jooksul panevad kukalt kratsima. Küll läheb paremaks. Peab minema.
                                Oper - kogemused täna ei toitnud. Ei leidnud kaaslastega üksteisemõistmist ja tagantjärele tarkusena oli Ahjupera mängitamine targem tegu, kuigi ma ise vastupidist eeldasin.
                                Purje - oleme viimasel paaril aastal harjunud, et ta mängib oma koha välja. Täna kruttis end erinevatesse keerulistesse olukordadesse ja käkkis mitmeid lootustandvaid rünnakualgeid. Oli eeldada, et ta Puri asemel sisse tuuakse, kuid kasutegur jäi väga lahjaks.

                                Aru ma ei saa, miks Ojamaa täna pingile jäi.
                                Mängupraktika - check
                                Füüsiline mäng - check
                                Otsustavus - check
                                Olukordade lahendamise kiirus ja loogilisus - check
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X