320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Andorra (26.03.2013)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Njah. Kink on ka täna tasemel olnud. Purje vahetust ootan siiani.

    Kommentaar


      Hästi survestati Andorrat. Ega sedasi jätkates see kolmaski tulemata ei jää.

      Kommentaar


        Lindpere MOTM ?

        Kommentaar


          Täna oli vist orhkem võimalusi kui kõikidel teistel mängudel kokku olnud on. Aga jah mängupilt ja tulemus enamvähem täitsa ilusad

          Kommentaar


            suht kena mäng oli jh...

            Kommentaar


              Rünnak oli ok, aga see, et vastastele pmst ühtegi võimalust ei antud. Üle pika aja väga positiivseid emotsioone pakkunud mäng. Ei ole väga millegi üle nuriseda.
              Giggs will tear you appart.

              Kommentaar


                12 (?) nurgalööki ja kõik tühja.
                On mida harjutada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tom K Vaata postitust
                  12 (?) nurgalööki ja kõik tühja.
                  On mida harjutada.
                  trollid?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                    trollid?
                    Mis siin trollida? Ma arvan, et see murekoht tuleks kiiremas korras ära lappida, sest muidu pole "suurte" vastu võimalust.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kodukaitsja Vaata postitust
                      Mis siin trollida? Ma arvan, et see murekoht tuleks kiiremas korras ära lappida, sest muidu pole "suurte" vastu võimalust.
                      Seda muidugi, aga ega kõik ju ka tühja ei läinud

                      Oot, aga kõik peaksid nüüd pöialt hoidma Ungarile?

                      Kommentaar


                        Minu arvates samuti üle pika aja positiivsete emotsioonidega mäng.Piiroja oli peamängu kunn.Kui ta seal maas põlve kinni hoidis, oli staadion ka haudvaikne ja kergendus oli suur kui ta siiski püsti tõusis.Eesti võit, t*ra!

                        Kommentaar


                          Kiitus sõduripoistele kes tegid alustuse millegi ajaloolisele ale coq arenal (olen 2006a peaaegu kõike mänge näinud aga mitte midagi sellist ) - täna nägi tervet staadioni tegema lainetust ja lausa mitu korda.. väga -väga suur vauu efektt oli. supper! lisaks on näha et pasunad ei pasunda enam täiesti suvalses taktis vaid lauluviisis või siis vastaste peale.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas erxu Vaata postitust
                            Kiitus sõduripoistele kes tegid alustuse millegi ajaloolisele ale coq arenal (olen 2006a peaaegu kõike mänge näinud aga mitte midagi sellist ) - täna nägi tervet staadioni tegema lainetust ja lausa mitu korda.. väga -väga suur vauu efektt oli. supper! lisaks on näha et pasunad ei pasunda enam täiesti suvalses taktis vaid lauluviisis või siis vastaste peale.
                            just täpselt sama asja tahtsin siia kirjutada. ikka jube vinge, kui oma 6 korda suudeti terve staadioni ulatuses lainetust teha ja vägagi edukalt.
                            algul ei tahthnud rahvas sõdurpoistega kaasa minna, aga kui läksid, siis täiega. SUPER! isegi eelmine nädal hollandis ei suudetud korraliku lainetust saada käima. meil ikka superfännid.

                            mängust: algus oli nagu ta oli, aga kui lõpuks diiselmootor käima tutsus, siis ikka täiel tuuridel. lindpere kindlasti MOTM, ja anier ka super! ilus, 3-0 oleks muidugi veel ilusam olnud ja ega palju puudu ei jäänudki

                            Kommentaar


                              Algselt postitas erxu Vaata postitust
                              Kiitus sõduripoistele kes tegid alustuse millegi ajaloolisele ale coq arenal (olen 2006a peaaegu kõike mänge näinud aga mitte midagi sellist ) - täna nägi tervet staadioni tegema lainetust ja lausa mitu korda.. väga -väga suur vauu efektt oli. supper! lisaks on näha et pasunad ei pasunda enam täiesti suvalses taktis vaid lauluviisis või siis vastaste peale.
                              Sõduripoiste jutu kohta +1.
                              Pasunate kohta vaidleksin vastu. Minu selja taga törsutati ikka mõnuga. Nagu aru sain, siis oli tegu Paide poistega. Saadi, mis teil seal toimub? Kõika käivad pasunatega linnas ringi ja tuututavad 24/7?
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Sõdurpoisid olid head. Ainult mängu jälgimine kippus selles laineekstaasis ära ununema

                                Mis puudutab kornereid, siis ühel juhul suutsid Vassiljev ja Mošnikov lühikeselt lahti mängides Vassiljevi kohe suluseisu mängida. Liiga ülbeks ei tasu ka minna
                                308

                                Kommentaar

                                Working...
                                X