320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Läti (14.08.2013)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Minumeelest on ka Rüütlil aeg minna. Olgu ise aumees ja öelgu, et tema töö on tehtud ja, et tal oleks aeg lahkuda. Olgugi, et tulemused temajaoks okeid aga siiski..

    Kommentaar


      #92
      Meintz: Reintam ei suutnud Flora süsteemis läbi lüüa oma kehva kiiruse pärast. Reintami trump peaks ka olema hea peamäng.
      Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

      Kommentaar


        #93
        Rüütli: midagi ette heita ei ole

        - vaat sellega küll nõus ei ole, et rahvusmeeskonna treener liiga sageli on sellel lainel, et (võitu saavutamata) läks nagu isegi hästi...

        Koduväljakul võitu mitte saavutades ei tohiks kunagi väljendada rahulolu või edastada sõnumit, et "midagi ette heita ei ole". Jah, kui me valikmängus Itaalia vmt vastu kodus viigistame, olles lähedal ka võidule, siis küll on suur kiusatus öelda, et oleme rahul/mitte midagi ette heita pole - kuid mulle meeldiks, et peatreener ka siis ütleks, et me päris siiski rahul olla ei saa, parandamisruumi on.

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas dnb Vaata postitust
          Säh sulle Ojamaad moosiga.
          Mis? Nagu lubatud, Ojamaa sekkus teisel poolajal veerandtunni täitudes ning tekitas lätakatele palju probleeme. MOTT.

          Kommentaar


            #95
            «Henriga ma olen palju koos mänginud. Lisaks vaatan mina kõiki tema mänge, tema vaatab kõiki minu mänge. Tunneme üksteist läbi ja lõhki,»

            Miks ei oleks võinud nad koos mängida? Selline üksteise tundmine tuleb ainult kasuks.

            Kommentaar


              #96
              Ja Rüütli manajatele - tüüp tegi täna väga häid vahetusi. Algkooseisu üle võib ja peabki nurisema, see on jalgpalli lahutamatu osa. Igaühel on individuaalne esi-üksteist. Aga Ojamaa teiseks poolajaks jätta OLI VÄGA HEA vigur. Mees oli terav, aktiivne ja väsis mängu lõpuks ära ka mis tõestab selgelt, et 90 min ei suuda ka temasugune mees kütta.

              Kommentaar


                #97
                Ojamaa delfi intervjuus:

                Vaadates mängija vaatevinklist, kui oleksin mänginud 90 minutit, oleksin järgmiseks liigamänguks väsinud

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Kiitke jah maakat sellepuhul et alles teiselpoolajal tõi head mehed mängu... WTF? sellepärast ta on su silmis heatreener????? Palun..... Õige treener oleks mängu alguses kõik õiged mehed sisse pannud
                  sa oled ikka täielik idioot.

                  Kommentaar


                    #99
                    mida te ohite Ojamaa asjus. Ei suudaks muidugi 90. Isegi seda aega, mis ta täna väljakul oli, ei pidanud hästi vastu, lonkis mitmel korral keskjoonel või natukene enda väljaku poole samal ajal, kui teised tagasi töötasid.

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        kusjuures ma ei vaidlegi väga tänaste Rüütli valikute ees. Aga siiski. Usun, et tema on endast kõik andnud ja oleks vaja siiski kedagi uut.

                        Kommentaar


                          küsiks ka, et mis on Kostjaga juhtunud ? kas oligi paar hooaja imemees, vanus nagu lubab (28)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas julm1 Vaata postitust
                            küsiks ka, et mis on Kostjaga juhtunud ? kas oligi paar hooaja imemees, vanus nagu lubab (28)
                            No arvan, et ebakindluse taga on ilmselt see, et Amkar proovis temast vist oma Pirlot või Xavit teha ja lükkas teda kohati üsna sügavale mängima... varem oli ta siiski ründav poolkaitsja, nüüd on ta kuidagi ekslemas kahe positsiooni vahel ja ei tule kumbki korralikult välja. Vastaste väljakukolmandikul oli ta hea, aga praegu pole tõesti seda käiku sees, kus ta ka mujal end vabalt tunneb.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Ojamaad võib vabalt Ahjupera asemel kasutada. Suudab pallid omaks võtta ja neid ka edasi toimetada. Ahjupera on platsil sama kasutu kui Vosko. Kuigi äärel mängides pääseb Ojamaa kiirus ja tahe vastaseid ette võtta paremini esile. Rüütli võiks proovida teda kasutada ka nurgalöökide andmisel, sest söödutäpsust tal on.

                              Koorilaul oli mängu ajal lihtsalt kohutav.

                              Edit: mingid regilaulud võiks ka lauluväljakule jätta. See on vist eestlaste oma kiiks, et enamus fännilaule on mingid soigumised, mis meenutavad pigem pikaleveninud joomapidu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                                kusjuures ma ei vaidlegi väga tänaste Rüütli valikute ees. Aga siiski. Usun, et tema on endast kõik andnud ja oleks vaja siiski kedagi uut.
                                Ma olen kahjuks poolt. Tahaks näha vahelduseks kuidas koondis saab hakkama mingi muu formatsiooniga kui 4-4-2. Zenjov vasakule, Ojamaa ründavaks poolkaitsjaks, Anier ette ning paremale äärele siis kink või puri. Poolkaitsesse Dmitrijev/Vunk ja teadagi kes.

                                või siis vasakul Zenjov, ees Anier, parema Ojamaa ja ründav poolkatisja Vassiljev. Poolkaitses Dmitriev ja Vunk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X